Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Did67 » 17/10/18, 18:27

No dalej, wiadomości chirurga, kategoryczne po wysłuchaniu mnie i obejrzeniu radia i skanerów:

a) „wypadek młodzieży”! ; ramię jest już wystarczająco mobilne, aby wypadek, który miał miejsce 48 godzin temu

b) nie ma potrzeby działania; odbuduje się naturalnie

c) ale będzie długi: od 3 do 4 miesięcy

d) brak ruchów do tyłu, ale ćwiczenia z obiema rękami połączonymi, do przodu

e) kontroluj radio, aby sprawdzić za 1 miesiąc

Powiedziałem sobie, że chirurg, który nie nalega na operację, nie może być nieuczciwy. Nie wyglądał na oszołomionego ani niekompetentnego!
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Ahmed » 17/10/18, 19:15

... ale ćwiczenia z połączonymi rękami, do przodu

My również, moi drodzy bracia, modlimy się o wyzdrowienie Czy Pan był z nim w tej ciężkiej próbie! :D
Amen!
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Ahmed » 17/10/18, 20:41

Ponieważ w tej chwili nikt się nie pojawia, korzystam z okazji, aby zrobić trochę wstępnego czyszczenia. Przesyłam to, co było początkiem tego wątku.
Ahmed napisał:
Właśnie kupiłem rower „hybrydowy” (ostatnia okazja), ale zdając sobie sprawę (sic!) Z zainteresowania silnika środkowego, taką formułę przyjąłem. Oprócz lepszego wyważenia, ten zespół pozwala silnikowi obracać się z bardziej optymalną prędkością podczas dużych wysiłków, dzięki przerzutce. Proporcjonalność wspomagania do wysiłku na pedale zapewnia również bardzo płynne przejście w ruchu do przodu.
Zastąpi stary parowiec, który zawiódł na CT, a jednak doskonale spełnia ... afrykańskie standardy! : Wink:

Mixieer56 pyta:
Twój zakup bardzo mnie interesuje Ahmed! W tym marka, model i cena. Oczywiście musi być trudno znaleźć okazję?
Dziękuję za odpowiedź.

Moja odpowiedź:
Mix
Są to marka „Néomouv” * i model „Kalyso” z akumulatorem 36 V i największą pojemnością w zakresie => 90 km teoretycznej autonomii. Kupiłem w wypożyczalni rowerów, która sprzedaje sprzęt na koniec sezonu, który kupił na starcie; w związku z tym nadal są objęte gwarancją (pozostały okres 1 1/2 roku) i były dobrze utrzymane; sprzedawane są również po remoncie i ewentualnie wymianie części zużywających się. Wszystko to wliczone w cenę: 1190 € **, co wydaje mi się całkiem rozsądne, biorąc pod uwagę powyższe. Podaję oczywiście, że można go wypróbować przed zakupem.

* Oczywiście jest to chińska manufaktura.
** Dla tego modelu. Inne, tej samej marki, są również dostępne, ale z silnikami kołowymi, tańsze, ale moim zdaniem mniej interesujące.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Ahmed » 17/10/18, 22:18

Cześć, Houston ... odpowiedź ...

Nikt nie ma nic do powiedzenia na ten temat? :( Może powinienem był zrobić sobie przemoc i nazwać to; "Rewolucyjny rower jednolity", jak styl wielu wynalazców w cudowny sposób oszczędza skromność?

Uważaj, dobry księciu, oddaję ci podłogę, ale jeśli się poddasz, osobiście pójdę na węgiel *! : Chichot:

* Szkoda dla CO²! : Lol:
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
JardinierAmateur
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 179
Rejestracja: 25/06/18, 00:53
Lokalizacja: Brittany Center (22)
x 11

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez JardinierAmateur » 17/10/18, 22:45

Dobre odzyskiwanie Didiera!
Właściwie nie rozmawiamy tu dużo o leniwym ogrodzie warzywnym Roll:
0 x
Wróg często przebiera się w geranium. Ale nie możemy się mylić, ponieważ podczas gdy geranium jest w naszych oknach, wróg jest na wyciągnięcie ręki
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2491
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 364

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Forhorse » 17/10/18, 23:02

W każdym razie chcę, aby Twój post odniósł większy sukces niż mój na skuterach elektrycznych : Mrgreen:
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Ahmed » 17/10/18, 23:23

Być może wybór tytułu nie był wystarczająco reklamowy? Może powinieneś rozmawiać o hydrolizie wody lub takiej sałatce?
W każdym razie dziękuję za życzenia! 8)
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez Christophe » 18/10/18, 00:51

Forhorse napisał:W każdym razie chcę, aby Twój post odniósł większy sukces niż mój na skuterach elektrycznych : Mrgreen:


O czym ty mówisz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Mixieer56
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 402
Rejestracja: 10/10/16, 09:00
Lokalizacja: Ambon 56
x 94
Kontakt :

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Mixieer56 » 18/10/18, 07:37

Ahmed napisał:@ Mixieer56
Są to marka „Néomouv” * i model „Kalyso” z akumulatorem 36 V i największą pojemnością w zakresie => 90 km teoretycznej autonomii. Kupiłem w wypożyczalni rowerów, która sprzedaje sprzęt na koniec sezonu, który kupił na starcie; w związku z tym nadal są objęte gwarancją (pozostały okres 1 1/2 roku) i były dobrze utrzymane; sprzedawane są również po remoncie i ewentualnie wymianie części zużywających się. Wszystko to wliczone w cenę: 1190 € **, co wydaje mi się całkiem rozsądne, biorąc pod uwagę powyższe. Podaję oczywiście, że można go wypróbować przed zakupem.

* Oczywiście jest to chińska manufaktura.
** Dla tego modelu. Inne, tej samej marki, są również dostępne, ale z silnikami kołowymi, tańsze, ale moim zdaniem mniej interesujące.


Dziękujemy za wyjaśnienia Ahmed! Rzeczywiście ten model wydaje mi się odpowiedni do ruchów septuagenarian : Oops: Nadal konieczne jest znalezienie odpowiedniej okazji w Bretanii!
O ile się nie mylę, przeczytałem, że „Néomouv” to firma produkująca rowery z siedzibą we Francji! Może montaż, kiedy części miałyby pochodzić z Chin lub krajów wschodnich?
0 x
„Zrób bałagan w ogrodzie i uporządkuj swoje pomysły!” Didier Helmstetter
Avatar de l'utilisateur
renaud67
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 638
Rejestracja: 26/12/05, 11:44
Lokalizacja: Marsylia
x 8

Odp .: Rower elektryczny: akceptowalny kompromis?




przez renaud67 » 18/10/18, 10:03

Witam,
Ponad rok temu przerzuciłem się na elektryczną jazdę na rowerze górskim, zaletą jest to, że nie będąc w stanie wytrwale ćwiczyć, możesz to zrobić bez wchodzenia w czerwone przy najmniejszym podjeździe. są trzy poziomy pomocy, na razie jestem na minimalnym poziomie (wydaje mi się, że 20%), to jest cholernie dobre, to znaczy, że w zasadzie musisz być na zębach, że „Bez pomocy można uzyskać właściwą pomoc.
biorąc pod uwagę praktyczność, mam około 100 km autonomii z 500 Wh akumulatora.
podczas rozmowy z kolegą, który jest w drodze, od czasu do czasu stara się naelektryzować swój rower, z tego samego powodu będąc w stanie kontynuować trening bez fizycznego wysiłku.
0 x
Absurdów wczoraj są prawdy dziś i jutro banałów.
(Alessandro Marandotti)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 270