Problemy z wyświetlaniem lub wtargnięcie do reklamy?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 24/10/06, 16:09

Christophe napisał:Wstawianie reklam Google w tematach zostało usunięte... na stałe...


Ho ben cholera, skończyłem karmienie na siłę "Bucherona" : Mrgreen:
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 24/10/06, 16:30

delnoram napisał:Ho ben cholera, skończyłem karmienie na siłę "Bucherona" : Mrgreen:


Rooh, tym się nie martwię... Znajdzie sobie kolejny temat do "nakarmienia". Ufam mu : Chichot:
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 24/10/06, 17:04

Christophe napisał:Wstawianie reklam Google w tematach zostało usunięte... na stałe...


Czy to z powodu lobbingu drwala?
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 24/10/06, 17:31

Targol napisał:Czy to z powodu lobbingu drwala?


Nie, ale absurdalny stosunek wydajności do irytacji… Mówiłem ci, że został poddany „testowi”, cóż, test się skończył… Vala 8)
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 349