Ocieplenie miejskich wysp: odmalowywanie dróg w bieli!

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Ocieplenie miejskich wysp: odmalowywanie dróg w bieli!




przez Christophe » 31/08/18, 17:41

To (niestety) nie żart: w USA, w Los Angeles, zaczynamy malować drogi na biało, by walczyć z globalnym ociepleniem w obszarach miejskich... :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:



20 000 euro za km... to dobrze dla PKB... dla środowiska, naprawdę, nie jestem pewien... :?

Kolejny krok: wsyp pigmenty do „nowego” asfaltu…
0 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 648
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 232

Re: Ocieplenie miejskich bloków: przemalowanie dróg na biało!




przez ne 44 » 31/08/18, 18:04

Christophe napisał:To (niestety) nie żart: w USA, w Los Angeles, zaczynamy malować drogi na biało, by walczyć z globalnym ociepleniem w obszarach miejskich... :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:



20 000 euro za km... to dobrze dla PKB... dla środowiska, naprawdę, nie jestem pewien... :?

Kolejny krok: wsyp pigmenty do „nowego” asfaltu…



co za banda degeneratów...

lepiej byłoby zrezygnować z ogromnych samochodów, mnóstwa basenów, gigantycznych grilli, klimatyzacji za wszelką cenę...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Ocieplenie miejskich bloków: przemalowanie dróg na biało!




przez Christophe » 31/08/18, 20:33

AD 44 napisał:co za banda degeneratów...

lepiej byłoby zrezygnować z ogromnych samochodów, mnóstwa basenów, gigantycznych grilli, klimatyzacji za wszelką cenę...


Nie lepszy ...

Problem, wszystkie twoje sugestie nie są dobre dla świętego PKB ... więc jest mało prawdopodobne (przynajmniej przed „ścianą”)…
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 228