Nowy rozszerzalny wąż ogrodowy

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Nowy rozszerzalny wąż ogrodowy




przez oli 80 » 09/08/18, 01:29

Dobry wieczór wszystkim

oto nowy rodzaj rozciągliwego węża ogrodowego, który można zobaczyć w sklepie. Oto wideo, które jest warte tysiąc słów


w przeciwieństwie do wersji „xhose” lub kieszeniowej, której wąż gumowy jest otoczony powłoką z tkaniny poliestrowej
tę rurę można naprawić, innymi słowy wycinamy i zakładamy złączkę naprawczą, jak na tradycyjnej rurze, jeśli połączenie zostanie zerwane, niekoniecznie musimy szukać śladu rury, każde połączenie załatwi sprawę

wada rur z tkaniną poliestrową wokół, połączenia są albo zaciśnięte, albo możemy je zmienić, ale musimy znaleźć to samo
ale w sklepach często trudno jest zamawiać w sieci, co nie ma miejsca w przypadku rury pokazanej na filmie

Nie znalazłem żadnych tematów dotyczących tego rodzaju nowości w Internecie forum więc ten temat jest otwarty

dobry wieczór
0 x
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124

Re: nowy, elastyczny wąż ogrodowy




przez Leo Maximus » 09/08/18, 11:36

Laska jest dość pieprzona i na pewno bardziej interesująca niż fajka ... : Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Nowy, elastyczny wąż ogrodowy




przez Christophe » 09/08/18, 12:14

Lol Leo ...

Pozostaje kwestia rur : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2485
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 359

Re: Nowy, elastyczny wąż ogrodowy




przez Forhorse » 09/08/18, 20:50

Wszystko to, że tak naprawdę to nie obchodzi ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Nowy, elastyczny wąż ogrodowy




przez Adrien (były nico239) » 09/08/18, 21:34

Przepraszam, że zasypałem wasz entuzjazm Obraz ale jest świetny do użycia, dopóki musisz chodzić z fajką jak młoda dama ... : Lol:

Miałem niski poziom, z ciekawości, i to blefuje.
Oczywiście zrobił tylko jeden sezon, ale koncepcja jest świetna.

Nie wiem, czy wysokiej klasy są niezawodne.

Ale jeśli masz okazję spróbować, nie pozbawiaj się ...

Ponieważ rury rozciągają się, czy nie rury końcowe, jest to codzienność ogrodnika (gdy nie pada)

W tym roku zainstalowaliśmy „automatyzację” nawadniania, więc wiem coś z pewnymi błędami w kluczu ... ale ogólnie wielką satysfakcją.
0 x
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124

Re: Nowy, elastyczny wąż ogrodowy




przez Leo Maximus » 10/08/18, 10:58

„Może urosnąć trzykrotnie w stosunku do pierwotnego rozmiaru” - głosi film. : Chichot:

Elastyczne.jpg
Flexible.jpg (5.62 Kio) Dostęp do 5941 razy

Whaouu! 3 razy! Domaga się dziewczyny ... : Lol:

Ale myślę, że musi być świetny w użyciu! Nie można go pozbawić! : Lol:

Ale entuzjazm szybko opadnie, ponieważ produkt prawdopodobnie bardzo szybko się skończy, podobnie jak inne. "Post coitum, smutna zwierzęca omne... ”- mówi przysłowie. Jest to na przykład niezgodne z różami. :zaszokować:

A przeciągając wąż elastyczny, czy nie, musimy uważać, aby nie uszkodzić plantacji ... to jest nudne ...

Nic więc nie przebije stałej instalacji, jeśli to możliwe, zakopane.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Nowy, elastyczny wąż ogrodowy




przez Adrien (były nico239) » 10/08/18, 16:02

Leo Maximus napisał:„Może urosnąć trzykrotnie w stosunku do pierwotnego rozmiaru” - głosi film. : Chichot:

Elastyczne.jpg
Whaouu! 3 razy! Domaga się dziewczyny ... : Lol:

Ale myślę, że musi być świetny w użyciu! Nie można go pozbawić! : Lol:

Ale entuzjazm szybko opadnie, ponieważ produkt prawdopodobnie bardzo szybko się skończy, podobnie jak inne. "Post coitum, smutna zwierzęca omne... ”- mówi przysłowie. Jest to na przykład niezgodne z różami. :zaszokować:

A przeciągając wąż elastyczny, czy nie, musimy uważać, aby nie uszkodzić plantacji ... to jest nudne ...

Nic więc nie przebije stałej instalacji, jeśli to możliwe, zakopane.


To jasne: 80% naprawiony ... wszystko to samo, ALE 10% telefonu komórkowego w liniowym m dla nas.

Punkty wody 5: wyjścia 4 do każdego punktu wody i 4 za każdym razem, gdy wyjście jest podłączone do telefonu komórkowego, zawsze przydatne dla jednej lub drugiej rzeczy.
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Re: Nowy, elastyczny wąż ogrodowy




przez oli 80 » 10/08/18, 21:53

Dobry wieczór, miałem już dwie rury z tkaniną poliestrową (wąż kieszeniowy) przy pierwszym rozerwaniu, ponieważ tkanina odłupała gumowy wąż z pochwy i nadmuchała go aż do pierdzenia, tak samo dla drugiego, ale jeden z filmów z mojej pierwszej wiadomości wydaje się być dobry. Znalazłem go u króla machina, żeby nie robić spamu, wszyscy znacie tę dużą powierzchnię DIY

ponadto jest to włoski design, a ponadto są silni, aby zaprezentować produkt, piękna dziewczyna, która jest pokazem i chmielem
inny przykład
poświęcony Maximusowi Lwie : Mrgreen:

dobry wieczór
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Re: Nowy, elastyczny wąż ogrodowy




przez oli 80 » 08/09/18, 18:53

nico239 napisał:Przepraszam, że zasypałem wasz entuzjazm Obraz ale jest świetny do użycia, dopóki musisz chodzić z fajką jak młoda dama ... : Lol:

Miałem niski poziom, z ciekawości, i to blefuje.
Oczywiście zrobił tylko jeden sezon, ale koncepcja jest świetna.

Nie wiem, czy wysokiej klasy są niezawodne.

Ale jeśli masz okazję spróbować, nie pozbawiaj się ...

Ponieważ rury rozciągają się, czy nie rury końcowe, jest to codzienność ogrodnika (gdy nie pada)

W tym roku zainstalowaliśmy „automatyzację” nawadniania, więc wiem coś z pewnymi błędami w kluczu ... ale ogólnie wielką satysfakcją.


Witam, model wideo mojej pierwszej wiadomości ma zdolność, której nie ma inna rozciągliwa rura (typ xhose, wąż kieszeniowy)
może być stosowany na myjce ciśnieniowej, podobnie jak tradycyjny wąż ogrodowy, podczas gdy modele z tkaniną są niszczone przez ciśnienie / obniżenie ciśnienia spowodowane czystszym HP, ci złośliwi, którzy sprzedają te produkty, nie określają niektórych liczników wskazania, nawet w instrukcji mojej rury, że nawet nie określono, aby nie używać jej na czystszym HP, mój był kieszonkowym wężem ultra 2, powiedziałem, że jest bardziej kosztowny niż pierwsze wersje 2, ale hej skończył w koszu

obowiązuje dla innych urządzeń i innych produktów, niektóre wskazania dotyczące wad nie są określone

dobry wieczór
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2485
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 359

Re: Nowy, elastyczny wąż ogrodowy




przez Forhorse » 09/09/18, 09:59

Co to za mocowanie na rurach? masz coś do zrekompensowania?
0 x

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 130