skuter 2T piłą, możliwe olej silnikowy?

A jeśli oni naprawy, zamiast rzucać i zmienić? Odkryj na nowo przyjemność samemu napraw. Jak zdiagnozować problem lub znaleźć części zamienne? Naprawa jest sam sposób, aby zaoszczędzić na ogół pieniądze!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Skuter oleju silnikowego 2T w piły łańcuchowej, możliwe?




przez Christophe » 24/07/17, 11:47

djo59 napisałNie martw się, wiem, przypomni mi to mój stary dobry 103 : Mrgreen:


Ach też? Oto mój 2: bistro / Christophe-the-special-98-mob-Chop-historia-w-1996-t6583.html : Chichot:

Bigre, to mnie nie odmładza !!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Skuter oleju silnikowego 2T w piły łańcuchowej, możliwe?




przez Macro » 24/07/17, 13:10

Christophe napisał:Bigre, to mnie nie odmładza !!


Komu to powiesz .... Osobiście w 1996 ... W Mamita wprowadzamy pierwsze minimacro ...

15 lata później ... Ponownie uruchomił mechanikę w silnikach brele ... A dziś ... Kontynuuje ... Oprócz tego drugiego, który jest w stuntie ... Cierpi poważnie .. ..Przyłożyłem talerz immat do nowych standardów .... Pomysł został zaplanowany bez dotykania go ... Ptit con ... : Chichot:
IMG_5021.png


Nadal zastanawiam się, jak spławik może pracować pod takim kątem ...
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Arthurbg
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 21
Rejestracja: 31/07/18, 10:29
x 12

skuter 2T piłą, możliwe olej silnikowy?




przez Arthurbg » 31/07/18, 10:49

NIGDY nie chcemy Cię informować o normach, które często istnieją, nadal trzeba wiedzieć, czy normy te są przestrzegane, tutaj jest tak, że spotkałem wystarczająco wykwalifikowanych ludzi, aby je znać, aby zobaczyć firmy, które je produkują !
Marki, to banalne, musi dawać coraz więcej gruntów supermarketom i dyskontom, a ponieważ muszą zarabiać więcej jutro niż wczoraj, muszą cię wyrywać coraz więcej, to nie było tak, kiedy robili prawo!
Nawet w żywności: wciąż muszę czytać etykiety, ale coraz więcej produktów ze zniżkami jest lepszych dla zdrowia, ale ma mniej smaku, ponieważ nie dodaje zbyt dużej ilości soli, cukru glutaminianowego ...
https://www.anses.fr/fr/content/pas-de-différence-significative-de-composition-nutritionnelle-entre-premiers-prix-marques-de
Wróćmy do olejków:
Nie będę epilogu, a zobaczysz tutaj odpowiedź:
https://www.test-achats.be/Forum/Topic/550566?u=636686271530389500&page=1
Do Twojej wiadomości, Husqvarna sprzedał kiedyś swój najlepszy olej do skuterów, a najgorszy - do pił łańcuchowych!
A jeśli jest cięższy i mniej doceniany, ponieważ jakość przewyższa króla STIHL, szczególnie w istocie alkilatem 2T
Kupujesz kafelki typu „Tiles standard”, a następnie dostosowujesz się do tego, co znajdziesz, używając ich słownictwa
Ale w przypadku oliwy z oliwek włoska mafia zanieczyszcza rynek i dlatego nie są przestrzegane normy!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "awarii, usterek i napraw: naprawić samodzielnie? "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx, Media MSNbot i goście 158