Zawór zwrotny

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Yoann30
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 28/07/18, 01:54

Zawór zwrotny




przez Yoann30 » 28/07/18, 02:06

Cześć, mam na imię Yoann. Zaczynam od wiercenia. Kupuję dom tam 1 rok odwiert już istnieje, ale nie da się wydostać rury, która trafia do dziury. Kupuję pompę powierzchniową, podłączam wszystko, ale nie mogę się uruchomić. Próbuję napełnić cały obwód, napełniając wąż wodny, ale kiedy włączam pompę, wchodzi w bezpieczne miejsce i słyszę, jak woda znowu spada. W związku z tym sądzę, że na dole nie ma zaworu zwrotnego. Chciałbym wiedzieć, czy istnieje sposób na jej naprawienie. Nie wiem, czy byłam bardzo jasna, jeśli potrzebujesz więcej informacji, jestem oczywiście do Twojej dyspozycji serdecznie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
thibr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 723
Rejestracja: 07/01/18, 09:19
x 269

Re: Kłopot zaworu zwrotnego




przez thibr » 28/07/18, 07:16

jak głębokie jest wiercenie?
z pompą powierzchniową pompowanie jest ograniczone do około 10 m. wydaje mi się.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 129