Niebezpieczeństwa homeopatii i żywności alternatyw

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
nemico
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 29/05/18, 11:08

Re: Niebezpieczeństwa homeopatii i żywności alternatyw




przez nemico » 29/05/18, 11:37

Nie jestem pewien, czy pierwsi ludzie byli mięsożercami.. polowali na co i jak?? To powiedziawszy, bycie wegetarianinem tak naprawdę nie wydaje się być korzystny a ja jestem mięsożercą ;)
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Niebezpieczeństwa homeopatii i żywności alternatyw




przez Janic » 29/05/18, 13:08

nemico
Już witam i pozdrawiam.
Nie jestem pewien, czy pierwsi ludzie byli mięsożercami.. polowali na co i jak?? To powiedziawszy, bycie wegetarianinem nie wydaje się być korzystne, a ja jestem mięsożercą;)


Znajdziesz różne tematy opracowane w tej Ekonologii. Więc mam zamiar unikać zbytniego powtarzania się!
Fakt, że ludzie spożywali zwierzęta przez długi czas (bez podawania danych liczbowych) jest uznanym faktem, jeśli nie został ustalony, a to zależy od miejsca i okoliczności; tak więc na biegunach prawie nie ma (to znaczy wcale) różnorodności żywności, którą spożywamy w naszych regionach o klimacie umiarkowanym, a jedyną dostępną żywnością są rzeczywiście zwierzęta, ale są to przypadki wyjątkowe. Wręcz przeciwnie, w środowisku rocznej obfitości owoców, warzyw, nasion spożycie to będzie mniejsze lub wręcz zerowe.
Z pozytywnej strony tego artykułu, niezależnie od zainteresowania, jakiego doświadczył dziennikarz, 100 dni to zdecydowanie za mało, aby doświadczyć tego, co według ludzi może wymagać od kilku dni do kilku lat doświadczenia.
Zamiast tego zapoznaj się z raportem PDF AADDC (Amerykańskiego Stowarzyszenia Dietetyków i Kanadyjskich Dietetyków) po przeprowadzeniu ankiety przeprowadzonej wśród 10.000 XNUMX tych dietetyków, która ustala i określa ilościowo różnice między VG i non-VG.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Niebezpieczeństwa homeopatii i żywności alternatyw




przez izentrop » 22/06/18, 11:07

0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Niebezpieczeństwa homeopatii i żywności alternatyw




przez izentrop » 23/06/18, 00:54

Obraz
0 x
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202

Re: Niebezpieczeństwa homeopatii i żywności alternatyw




przez phil53 » 24/06/18, 12:56

izentrop napisał:Obraz

szczepionki się nie opłacają?
Pozostaje do udowodnienia.
Gdyby to była prawda, nie byłoby tak wielkiego wysiłku, aby je nam narzucić.
Żadnych skutków ubocznych, wątpliwość jest więcej niż dozwolona z mojego punktu widzenia.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Niebezpieczeństwa homeopatii i żywności alternatyw




przez Did67 » 24/06/18, 22:17

Dobrze, oni wciąż mają kilku pojęcia ortografii do nauczenia się, karabińczyki!!!

Zrzut ekranu 06 o 24:18 inefficiency.PNG
Zrzut ekranu 06 o 24:18 nieskuteczność.PNG (10.07 KiB) Wyświetlono 17.17 razy


Oczywiście to szkic!!! Należy to traktować jako takie. I nie jako argument.

To powiedziawszy, wiele cen jest obecnie renegocjowanych przez Ministerstwo Zdrowia. Obecnie brakuje 100 mg tabletek aspiryny z ochroną żołądka (lek przeciwagregacyjny, który biorę w celu ochrony moich stentów). W rzeczywistości nie jest to już wystarczająco opłacalne dla producenta (Bayer), który się ociąga... Pudełko detaliczne kosztuje nieco ponad 3 euro, z podatkami, na końcu łańcucha...

Generalnie laboratoria robią duże marże na „nowościach”, na które mają monopol. Zwłaszcza jeśli jest to „przełom”, który naprawdę przynosi korzyści w leczeniu powszechnej choroby…

Szczepionki to prawie wszystkie bardzo stare przepisy!

Gdy pojawiają się napisy końcowe, robi się znacznie ciaśniej. Ale jeden z dużych producentów leków generycznych, izraelska Teva, ma duże kłopoty! Gdyby rynek narkotyków był systematycznie „soczysty”, nie byłoby tak!

http://www.lepoint.fr/economie/teva-per ... 380_28.php

Istnieją „z góry przyjęte pomysły”, takie jak laboratoria systematycznie wytwarzają złote kule lub duża dystrybucja. Nie zawsze jest to prawdą. Carrefour ma kłopoty. Na większości sprzedaży marże hipermarketów są niskie i nadrabiają zaległości w... „organicznym”. I oczywiście tomy.
0 x
Avatar de l'utilisateur
phil12
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 530
Rejestracja: 05/10/09, 13:58
Lokalizacja: Occitanie
x 156

Re: Niebezpieczeństwa homeopatii i żywności alternatyw




przez phil12 » 24/06/18, 22:46

Dobry wieczór ,

W każdym razie istnieje jeszcze prosty parametr, który charakteryzuje sposób działania producentów leków i który jest jasny, ich zyski : Chichot:

https://www.francetvinfo.fr/replay-radi ... 78527.html
https://www.latribune.fr/entreprises-fi ... 50251.html

Nikt nie może usprawiedliwić nawet Izentropa tych zysków z ludzkiej nędzy./
0 x
Doradztwo w zakresie zrównoważonej energii w budownictwie
http://www.philippeservices.net/
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Niebezpieczeństwa homeopatii i żywności alternatyw




przez izentrop » 24/06/18, 23:56

Nie znam liczb, ale te zyski z ostatnich leków są również wykorzystywane do finansowania badań, które są w bardzo złym stanie. Czasami potrzeba dziesięcioleci badań, aby udoskonalić formułę.

„Brak skutków ubocznych” jest napisane niezwykle rzadko, co jest bardzo różne.
phil53 napisał:Gdyby to była prawda, nie byłoby tak wielkiego wysiłku, aby je nam narzucić.
Powody wyjaśniono tutaj sante-pollution-prevention/francja-jest-jednym-z-najgorszych-studentów-europejskich-w-kwestii-szczepienia-t15653.html
0 x
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202

Re: Niebezpieczeństwa homeopatii i żywności alternatyw




przez phil53 » 25/06/18, 06:50

izentrop napisał:Nie znam liczb, ale te zyski z ostatnich leków są również wykorzystywane do finansowania badań, które są w bardzo złym stanie. Czasami potrzeba dziesięcioleci badań, aby udoskonalić formułę.

„Brak skutków ubocznych” jest napisane niezwykle rzadko, co jest bardzo różne.
phil53 napisał:Gdyby to była prawda, nie byłoby tak wielkiego wysiłku, aby je nam narzucić.
Powody wyjaśniono tutaj sante-pollution-prevention/francja-jest-jednym-z-najgorszych-studentów-europejskich-w-kwestii-szczepienia-t15653.html


Na przykład w 2012 roku 20 największych firm farmaceutycznych zarobiło 112 miliardów euro. Może trochę na sfinansowanie badań?
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Niebezpieczeństwa homeopatii i żywności alternatyw




przez izentrop » 25/06/18, 08:35

Nie skupiaj się na szczególe i uczyń go głównym elementem.
Jest jasne, że homeopatia ma się bardzo dobrze, ponieważ nie potrzebuje budżetu na badania. Badacze tacy jak Séralini są tam tylko po to, aby spróbować uzasadnić działanie placebo.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 323