Ogranicz do 70 km / h na urządzeniu

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 19/01/15, 19:30

Minął już rok, odkąd wprowadzono ten środek ograniczenia prędkości na 70kmh.
Wyniki są zgodne z tym, co powiedziałem wtedy:
- Liczba wypadków spadła o 15%
- Czas podróży zmniejszony o 5% i 15% rano i wieczorem

Obecnie nie są dostępne żadne środki ograniczające zanieczyszczenie.
Uważam jednak, że z tego środka powinna skorzystać konsumpcja i zanieczyszczenie. W rzeczywistości skrócone czasy podróży pokazują, że gwałtowne przyspieszenie i uruchomienie hamulca, które nastąpiły, spowodowało korki, tworząc ruch w stylu akordeonu.
Ten obieg jest niezwykle zanieczyszczający i energochłonny, a ponadto jest stresujący i powoduje wypadki.

Pozostaje jeszcze wiele do nauczenia, ponieważ kierowcy mieli wiele problemów z poddaniem się temu nowemu ograniczeniu, które zwiększyło 15% PV na przekroczenie prędkości. : Mrgreen:
0 x
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 669
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272




przez SixK » 20/01/15, 00:44

A może po prostu jest mniej ludzi na drodze ...
Nigdy więcej pracy, żadnych pieniędzy, żadnych samochodów! :)
Być może także więcej osób korzysta z równoległych dróg.

Co z liczbą pojazdów w tym okresie? (i znowu prawdopodobnie będziesz musiał oglądać godzinę po godzinie)

Cóż, jeśli nie przypadkiem, naklejka na zanieczyszczenia ...
Trzeba powiedzieć, że dzięki informacjom o zanieczyszczeniach w dni, gdy wieje wiatr i pada, minęło ponad 2 miesięcy, odkąd powiedziałem sobie, że przygotowują nową rzecz, aby wkurzyć świat! :)

SixK
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 20/01/15, 08:28

Nie wspomnieli o żadnej zmianie ruchu z powodu ograniczenia prędkości.

Osobiście nie wierzę w to. Kierowcy nie przestaną jechać drogą, ponieważ ograniczenie prędkości zostało obniżone. Obraz
Kierowcy wybierają alternatywną trasę w przypadku korków lub nadmiernego wydłużenia czasu podróży, czego nie ma w tym przypadku.
Przeciwnie, kierowcy mogą z zadowoleniem przyjąć ten środek ograniczający, który skrócił czas podróży, stres i ryzyko wypadku.
: Mrgreen:

Kiedy wzrost zanieczyszczenia w wietrzne i deszczowe dni można prawdopodobnie przypisać, po części transportowej, rowerzystom, rowerzystom i pieszym, którzy obecnie zabierają swoje samochody ... :|
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 20/01/15, 13:47

Dobrze W wietrze i deszczu?

U nas jest przy spokojnej, zimnej pogodzie, z "czapką" zastałych zanieczyszczeń ... Wszystko to jest zmiatane (u sąsiada) i rozrzedzane (zawirowania atmosfery), gdy wieje lub walczy. gleba (cząsteczki) podczas deszczu ...

Nigdy nie widziałem ostrzeżenia o zanieczyszczeniu powietrza przy wietrznej i deszczowej pogodzie ...
0 x
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 669
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272

Re: Ograniczenie do 70 km / h na urządzeniu




przez SixK » 23/05/18, 11:36

Ostatecznie eksperyment peryferyjny przy 70 km / ha Rennes dał więcej niż mieszane wyniki.

Przypominamy, że peryferia Rennes wynosiły 110Km / h dla wschodniej połowy i 90 Km / h dla drugiej połowy.
Eksperyment spędził połowę urządzenia przy 90Km / hi 70Km / h na drugiej połowie.

Miasto pod koniec lat eksperymentów 2 postanowiło przenieść całe peryferia do 90 km / h.

Mówi się już, że zapisy zanieczyszczeń nie działałyby przynajmniej przez pierwsze miesiące eksperymentów 6!
Manewr, aby uniknąć publikacji wyników lub amatorskiego?

Ciężarówki zaczęły wyprzedzać samochody.
Samochody skleiły się jeszcze jedno, co utrudnia włożenie ich na obrzeże.
Pod względem wypadkowym nie jestem pewien, czy nastąpił spadek. (Nie wiem, czy coś w tej sprawie zostało opublikowane) Prawdopodobnie więcej zaangażowanych ciężarówek.
Są tacy, którzy szanowali nowe ograniczenia i ci, którzy jechali tak jak wcześniej, więc było dość bałagan.

Jeśli chodzi o zanieczyszczenie, bah ... jesteśmy w Bretanii, miasto jest regularnie zamiatane przez wiatr i deszcz zgodnie z depresjami, więc jak porównać, gdy odczyty zależą w tak dużym stopniu od warunków pogodowych? Zasadniczo Rennes jest zanieczyszczone jak duże miasta, kiedy nie ma wiatru w zimie. Co najlepiej się dzieje 10 razy w roku.
A kiedy dziś spojrzymy na mapy zanieczyszczeń, widzimy, że Kanał La Manche (morze, a nie departament) jest równie zanieczyszczony (duża czerwona chmura na mapach, niektórzy powiedzą, że to wina łodzi, które pływają za szybko) ...

A teraz?

Cały obwód jest na poziomie 90Km / h, z mojego punktu widzenia, nie zanieczyszcza on dużo więcej niż jazda na 90Km / h zamiast 70Km / h, tarcie prędkości wiatru naprawdę zaczyna być odczuwalne wokół 90Km / h. (jeździć na motocyklu, aby się przekonać). I wreszcie na obwodnicy nadal wysysamy pojazd z przodu.
Jeśli ludzie jadą nieco poniżej 90Km / h, ciężarówki zawsze chcą wyprzedzać.
Niektórzy nadal jeżdżą jak wcześniej (ograniczenia dotyczą innych).
Korki są zawsze w tych samych miejscach, ponieważ są one w dużej mierze warunkowane na zachodzie drogą Lorient ograniczoną do 50Km / hw strefie przemysłowej i która kończy się wspaniałym radarem przeciwpożarowym;)
Mniej zanieczyszczeń w Rennes? Zacznijmy od stworzenia prawdziwej drogi ucieczki z tego miasta od zachodu;)

SixK
2 x
Optymiści wynalezione samoloty, spadochrony pesymistyczne. George Bernard Shaw.
Myśl osobiste, lepiej rozumiem, dlaczego wielcy szefowie wynalazł złoty spadochron.

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 247