Obcy i tankowce na tej samej łodzi...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Obcy i tankowce na tej samej łodzi...




przez Christophe » 12/10/06, 14:41

Transmisja w Euronews, ale prawdopodobnie 1 kwietnia...

http://video.google.fr/videoplay?docid= ... 2629427790


: Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6931
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 12/10/06, 17:22

Zdjęcia są znane, ale operacja „Ujawnienie” byłaby dezinformacją rządu.
(według mojego ukochanego JPP):
22 października 2003: Całkowity brak reakcji ze strony Greera i jego zespołu prowadzi do oczywistego wniosku. Podejście mężczyzny nie było niczym innym jak operacją dezinformacyjną, którą można podzielić na kilka etapów:
1 - Greer publikuje manifest „Ujawnienie” (objawienie lub wydobycie, złamanie tajemnicy). Manifest ten potępia fakt, że Stany Zjednoczone ukrywają tajemnice technologiczne wynikające z badań UFO. Greer popiera swoje twierdzenia, publikując zeznania osób, z których wielu to byli wojskowi lub „byli członkowie tajnych służb”. Jednak po analizie okazuje się, że zeznania te nie zawierają niczego wstrząsającego.
2 - Polityka Greera zamienia się w intensywny marketing. Na jego stronie znajdują się książki, kasety itp.
3 - Rezygnując z „przełamywania skandalu zatajania informacji” zwraca się w stronę „nowych energii”
4 – Podczas audycji radiowej ogłosił, że wpadł w ręce „niezależnego badacza”, który za pomocą „rzemieślniczych” środków opracowałby urządzenie wielkości elektrycznej maszynki do golenia, zdolne do dostarczania prądu do domu. Greer od razu zapewnia, że ​​ujawnia te fakty tak szybko, jak to możliwe, w obawie przed eliminacją.
5 - Sprawa szybko zamienia się w wodę budyniową, jak wszystko, co dotyczy „energii próżniowej”.
Moja opinia: Manipulacje Greera są kontrolowane przez CIA. Ma ona na celu odwrócenie uwagi od bardzo realnych faktów, od inżynierii wstecznej mającej swój początek w badaniach wraków UFO. Nie wykluczam, że Stany Zjednoczone prowadzą politykę intensywnego ukrywania tajemnic naukowych i technicznych, a nawet wiedzą już, jak syntetyzować antymaterię poprzez kompresję. Dyskredytując siebie, Greer miał później odwieść ludzi od zwracania uwagi na podobne zarzuty, mówiąc: „To musi być to samo”.
Greer nie mógł zatem powtórzyć całkowicie solidnych informacji, które mu wysłałem, dotyczących amerykańskich czarnych programów (hipersonika, torpedy hiperszybkie itp.).

http://www.jp-petit.com/Disclosure/dema ... losure.htm
Ujawnienie: anatomia dezinformacji
http://www.jp-petit.com/Disclosure/disc ... _doute.htm

Ujawnianie informacji handlowych
http://www.jp-petit.com/Disclosure/disc ... dising.htm
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 12/10/06, 17:25

gegyx napisał:Zdjęcia są znane, ale operacja „Ujawnienie” byłaby dezinformacją rządu.


Ach dobrze? : Mrgreen:

Dezinformacja rządu? Ale w jakim celu? Czysto marketingowo? Albo ukryć coś innego? Czy Euronews (silnie sponsorowany przez Shell... przynajmniej obecnie) zaprzeczył po fakcie?

Wolałbym prostą wersję: Prima Aprilis...
0 x
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1




przez freddau » 12/10/06, 21:04

Obraz

nie zrozumiałem niczego
Obraz

OK, zapytam inteligentną osobę
Obraz


Niech wyciągną broń i wyrównają rachunki z Irańczykami, Koreańczykami i Rosjanami, którzy właśnie odmówili im dostępu do złóż
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 194