Wiosenna hybrydyzacja! Rower z pomocą mechaniczną

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
nicomahe
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 29/03/18, 15:24
x 1

Re: Wiosenna hybrydyzacja! Rower z pomocą mechaniczną




przez nicomahe » 30/03/18, 12:27

Ahmed napisał: To bardziej, moim zdaniem, marketingowe podejście do surfowania po zielonkawej stronie koncepcji ...

Cóż, nie, to nie jest tylko zielonkawe podejście marketingowe (podoba mi się to określenie). To beton, w tym GreenTech (oczywiście) i LowTech.
Nasze podejście jest velosophiczne. Przede wszystkim chcemy powrotu ruchu rowerowego i czystych miast, ze szczególnym uwzględnieniem przyszłych pokoleń.
W rzeczywistości jest to produkt czysto miejski, który pozwoli osobom mniej uprawiającym sport (vélotaf), mniej odważnym zostać zauważonym (w oczekiwaniu na utworzenie sieci ścieżek rowerowych), załadowanym rowerom (typu cargo lub typu transportowego) do łatwiejszy start, a użytkownicy rowerów elektrycznych mogą dojechać dalej przy mniejszym naładowaniu i, przede wszystkim, niższych kosztach regularnej wymiany akumulatora.
Sesje testów miejskich zostaną zorganizowane za kilka miesięcy. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoją opinią, krytyką i radą.
W międzyczasie możesz wziąć udział tutaj: https://www.facebook.com/groups/GWCM1 to jest społeczność Go Wheel :)
0 x
Hamowanie oznacza przyspieszanie!
Hamuj, aby przyspieszyć!
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12307
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2968

Re: Wiosenna hybrydyzacja! Rower z pomocą mechaniczną




przez Ahmed » 30/03/18, 18:26

OK! W tym przypadku usuwam „surfowanie” i zastępuję je „pedałowaniem”… : Wink:
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
nicomahe
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 29/03/18, 15:24
x 1

Re: Wiosenna hybrydyzacja! Rower z pomocą mechaniczną




przez nicomahe » 23/07/18, 16:10

@ Ahmed :)
pracujemy nad tym już prawie 5 lat. Prototyp wejdzie do montażu. Sprawy postępują, aż do momentu, w którym w rzeczywistości zieleń jest bardzo zużyta :)
Skoro już przy tym jesteśmy, nie będziemy na to pluć, prawda?
produkt bez silnika, bez zużycia, który pozwala na duże oszczędności, to nie tylko koncepcja. Chcemy betonu :)
http://gowheel.bike
0 x
Hamowanie oznacza przyspieszanie!
Hamuj, aby przyspieszyć!

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 172