Śledzenie pogody

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Avatar de l'utilisateur
Carl
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 99
Rejestracja: 09/08/17, 08:03
Lokalizacja: Bretania
x 18

Śledzenie pogody




przez Carl » 11/03/18, 13:57

Bonjour à tous,


od niedawna w ogrodnictwie (obecnie przechodzę z trybu „nauki” na tryb „pracy praktycznej”), pasjonuję się tym tematem.
Dlatego uważam, że bardzo ważne jest, aby robić notatki na temat wszystkiego, co robię, aby spojrzeć na wszystko, co robię, z odpowiedniej perspektywy, na wybory dokonywane w zakresie zakupów, pogodę, techniki itp., na uzyskane wyniki, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie technikę, która będzie idealnie pasować do mojej fabuły.

W tym celu stworzyłem plik Excel do monitorowania pogody...

Poniżej znajduje się przegląd.

Ten post ma dwa cele:

1. Ulepsz ten plik za pomocą własnych rad, jeśli masz tego typu plik lub po prostu przychodzą Ci do głowy pomysły...

2. Udostępniłem metodę, która pozwala mi to zaprojektować, jeśli ktoś jest zainteresowany... wyjaśnienie: nie mam stacji pogodowej.
załączniki
Capture.PNG
Capture.PNG (97.5 KiB) Wyświetlono 2697 razy
0 x
Mądry lenistwo i wrażliwy na jakość tego, co moja rodzina spożywa, pragnę zrobić ogród warzywny leniwego!
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68

Re: Śledzenie pogody




przez Dirk Pitt » 11/03/18, 19:49

bez stacji pogodowej tego typu monitorowanie szybko staje się żmudne i restrykcyjne w realizacji.
niech żyje postęp i wykresy, które same się zapełniają. : Mrgreen:
1 x
Obraz
Kliknij mój podpis
Avatar de l'utilisateur
Carl
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 99
Rejestracja: 09/08/17, 08:03
Lokalizacja: Bretania
x 18

Re: Śledzenie pogody




przez Carl » 12/03/18, 19:12

Nie mając stacji pogodowej, polegam na tym stowarzyszeniu, jeśli chodzi o otrzymywanie raportów o pogodzie dla mojego miasta... Breton...

https://www.asso-mb.fr/

Czy w innych regionach Francji nie byłoby tego typu stowarzyszenia?
0 x
Mądry lenistwo i wrażliwy na jakość tego, co moja rodzina spożywa, pragnę zrobić ogród warzywny leniwego!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 283