Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).

Szczepienia

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Avatar de l'utilisateur
BaudouinLabrique
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 318
Rejestracja: 11/02/18, 18:17
Lokalizacja: Hainaut (Belgia)
x 54

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez BaudouinLabrique » 19/02/18, 15:27

Janic napisał:l
W Norwegii następuje ważny rozwój medycyny alternatywnej, która jest dostępna we wszystkich miejskich służbach publicznych, przy wsparciu Narodowego Centrum Badań nad Medycyną Komplementarną i Alternatywną (norweski akronim: NAFKAM), które posiada własny oddział w ramach Wydziału Lekarskiego im. uniwersytet w Tromsø. Kieruje nim 21 osób (12 badaczy i 9 administratorów).
NAFKAM stymuluje, organizuje i koordynuje norweskie badania w dziedzinie medycyny komplementarnej i alternatywnej. Ośrodek rozwija szkolenia, konsultacje, współpracę krajową i międzynarodową (zwłaszcza z Chinami) a także informacja publiczna."
Jak w Szwajcarii! we Francji nie jest na jutro!

Norwegia i Szwajcaria rzeczywiście nie znajdują się pod europejskim jarzmem i jego dyktatami w zakresie zdrowia (same podyktowane przez lobby międzynarodowych koncernów, a więc Big Pharma) i dlatego...
Ostatnio edytowane przez BaudouinLabrique 19 / 02 / 18, 15: 37, 1 edytowany raz.
0 x
«Są tacy, którzy widzą rzeczy takimi, jakie są i zastanawiają się, dlaczego. Ja widzę ich takimi, jakimi mogliby być i mówię sobie: czemu nie! (Sir Bernard Shaw)
« Przyszłość należy do tych, którzy dostrzegają możliwości, zanim staną się one oczywiste. (Theodore Levitt).
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Adrien (były nico239) » 19/02/18, 15:32

Gildas pisał:W tym filmie powiedziano nam, że Wi-Fi jest szkodliwe… (ustaw wideo na 1:20)
Strona Wikipedii na temat „zagrożenia dla zdrowia” Wi-Fi:



Hej, zawsze się zastanawiałem ... wifi, dlaczego nie, ale i .....
- Elektryczność?
- radio?
- telewizja?
- telefony komórkowe?
- podczerwień?
- baterie?
- piezo?
- diody?
- Bluetooth?
- prąd nośny?
- satelita?
-GPS?
- magnetyzm ziemi?
- promieniotwórczość naturalna?
-CB?
- krótkofalarstwo?
- krótkofalówki itp. Obraz
Ostatnio edytowane przez Adrien (były nico239) 19 / 02 / 18, 15: 45, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
BaudouinLabrique
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 318
Rejestracja: 11/02/18, 18:17
Lokalizacja: Hainaut (Belgia)
x 54

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez BaudouinLabrique » 19/02/18, 15:40

nico239 napisał:
Gildas pisał:W tym filmie powiedziano nam, że Wi-Fi jest szkodliwe… (ustaw wideo na 1:20)
Strona Wikipedii na temat „zagrożenia dla zdrowia” Wi-Fi:



Hej, zawsze się zastanawiałem ... wifi, dlaczego nie, ale i .....
- Elektryczność?
- radio?
- telewizja?
- telefony komórkowe?
- baterie?
- piezo?
- diody?
- Bluetooth?
- prąd nośny?
- satelita?
-GPS?
- magnetyzm ziemi?
- promieniotwórczość naturalna?
-CB?
- krótkofalarstwo?
- krótkofalówki itp. Obraz

Mogę tylko doradzić przeczytanie tej syntezy, którą zrobiłem na ten temat, ale odbiegliśmy od tematu i dlatego nie będę dalej rozwijał!
„Zdrowie, zapomniana część zrównoważonego budownictwa i renowacji (zwłaszcza)”
0 x
«Są tacy, którzy widzą rzeczy takimi, jakie są i zastanawiają się, dlaczego. Ja widzę ich takimi, jakimi mogliby być i mówię sobie: czemu nie! (Sir Bernard Shaw)
« Przyszłość należy do tych, którzy dostrzegają możliwości, zanim staną się one oczywiste. (Theodore Levitt).
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Adrien (były nico239) » 19/02/18, 15:49

Brakuje go na mojej liście.

Nowoczesne technologie wydają się bardziej szkodliwe niż stare, prawda?

To nie mówi nam, czy nasz stary dobry tranzystor lub radio samochodowe jest dobre czy złe dla zdrowia? Obraz nie zapominając o grabiach, które zdobią nasze dachy lub antenach satelitarnych, nie zapominając o miedzianej parze... lub elektrostatyce w obfitości moich... kotów? Obraz

O deszczówce słyszałem, że może być odpowiedzialna za zanieczyszczenie atmosfery....

Cóż, mamy wodę źródlaną... co nie znaczy, że nie jest też zanieczyszczona... swoją drogą...

I to sprawia, że ​​​​zastanawiasz się, co NIE jest szkodliwe na tym świecie
0 x
Avatar de l'utilisateur
BaudouinLabrique
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 318
Rejestracja: 11/02/18, 18:17
Lokalizacja: Hainaut (Belgia)
x 54

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez BaudouinLabrique » 19/02/18, 15:54

nico239 napisał:Brakuje go na mojej liście.

Nowoczesne technologie wydają się bardziej szkodliwe niż stare, prawda?

To nie mówi nam, czy nasz stary dobry tranzystor lub radio samochodowe jest dobre czy złe dla zdrowia? Obraz nie zapominając o grabiach, które zdobią nasze dachy lub antenach satelitarnych?

Musimy też dodać licznik LINKY!

Skoro nalegasz, skonsultuj się tę znakomitą i bogatą kompilację wykonane przez aktorów strony Robin z dachów (antologia odniesień do badań naukowcy o szkodliwym działaniu sztucznych pól elektromagnetycznych na zdrowie).

Woda deszczowa : dowiesz się tutaj dlaczego, przefiltrowana przez 5 mikronów i odwrócona osmoza, ta woda jest bez wątpienia najlepszą, jaką można pić
(już 15 lat myjemy się wodą filtrowaną na 5 mikronów itd. a u mnie w domu mało kto choruje)
0 x
«Są tacy, którzy widzą rzeczy takimi, jakie są i zastanawiają się, dlaczego. Ja widzę ich takimi, jakimi mogliby być i mówię sobie: czemu nie! (Sir Bernard Shaw)
« Przyszłość należy do tych, którzy dostrzegają możliwości, zanim staną się one oczywiste. (Theodore Levitt).
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 19/02/18, 17:16

I to sprawia, że ​​​​zastanawiasz się, co NIE jest szkodliwe na tym świecie
To świetne pytanie!
Fragment z Apokalipsy mówi: „Biada ziemi i morzu! bo zstąpił do was diabeł w wielkim gniewie, wiedząc, że ma mało czasu."
Pewien autor, wzmocniony tym fragmentem, napisał jedną, a nawet kilka prac na temat tego „biada ziemi i morzu” (ekologicznego przed swoim czasem), w którym analizuje dzieła współczesnego człowieka, jak również jego skutki, obecnie znane, ale ignorowane, gdy zostały wynalezione, i które ekologia opisuje nam obecnie bardzo szczegółowo w budzącym niepokój dyskursie z różnymi zanieczyszczeniami na suchym lądzie iw wodach.
Rzeczywiście WSZYSTKO stało się szkodliwe, a ponieważ mimo to rodzina ludzka nie chce pogodzić się z nieuniknionym, wszyscy starają się uciec od tej „fatyzmu” poprzez ostrzeżenia (sami demaskatorzy w sprzeczności) i działania, aby spowolnić ten pociąg zniszczenia, które wprawiliśmy w ruch.
Ten temat dotyczący szczepionek jest tylko jednym z wielu aspektów tego wielkiego gniewu, który ma na celu zniszczenie ludzkości. przez własne działania (efekt bumerangu!), a także jego otoczenia i innych form życia, od których jest mimo wszystko zależny.

tylko trochę na marginesie: ta witryna otrzymuje 10 odpowiedzi na stronę dokładnie tak samo, jak „leniwy ogródek warzywny”, ale ta ostatnia ma tylko 398 wyświetleń na stronę, podczas gdy strona dotycząca szczepionek otrzymuje 1012.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Remundo » 19/02/18, 17:52

BaudouinLabrique napisał:
Remundo napisał:Nawet świerzbię, żeby tymczasowo zamknąć ten wątek, widzisz? Roll: wszyscy zaczynacie mnie tu wkurzać.
Cenzura (blokowanie tematu) to z pewnością łatwa pokusa, zwłaszcza gdy chce się pozostać w jednej, dominującej myśli, medycznie poprawnej...

Przysięga Hipokratesa, przysięga hipokryzji w tym przypadku?

« nie będę winnynie szkodzi gniazdo'żadnej niesprawiedliwości "
ta część przysięgi Hipokratesa jest następnie lekceważona, zwłaszcza w zakresie szczepień, ze względu na czasami śmiertelne skutki uboczne, ale kogo decydenta politycznego to obchodzi, zwłaszcza gdy ma zgodę większości społeczeństwa, jak owce Panurga?)

proszę bardzo, wszyscy mówili szeroko, zamknięte! Dzieci mogą teraz zmieniać gry.
2 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79115
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Christophe » 19/02/18, 19:40

Myślę, że dobra decyzja...

Temat był już na granicy ekonologii!
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79115
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Christophe » 15/04/20, 17:24

Otwieram ponownie w związku z kontekstem Covid-19:

0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Obamot » 20/11/20, 14:36

Badanie druciane z grubsza odpowiada sytuacji w USA, gdzie prawie połowa populacji nie chciałaby być zaszczepiona!

https://www.nytimes.com/2020/11/17/health/gallup-poll-coronavirus-vaccine.html

Nagle, w obliczu takiego braku zaufania, trudno będzie im narzucić szczepionkę.

To afront, kiedy moglibyśmy pomyśleć, że niepokój związany z covidem może skłonić ludzi do masowego przyłączenia się do nadchodzących kampanii. I to pomimo milionów (niekiedy sfałszowanych) testów, które miały zaciemniać obraz.
1 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 263