AI: Google automatycznie analizuje i opisuje obrazy

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Rare_Bird
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 21/01/15, 16:52




przez Rare_Bird » 23/01/15, 07:19

Bonjour!

Nigdy nie odważyłem się bez Darknetu.

Google to uwielbiany przez wszystkich szpieg pod postacią ogólnie całkiem praktycznych aplikacji: kopie zapasowe google, mapy, gmail... chętnie dajemy im dostęp do naszych danych.
Doświadczenie z laptopem: https://maps.google.com/locationhistory/b/0
Historia Google zapisuje Twoje pozycje przez miesiąc, bez Twojej wiedzy. Oprócz służenia chorym na amnezję, nie widzę sensu w przechowywaniu tych informacji. Wiedz o tym, jesteś śledzony.

Oczywiste jest, że Google stara się wszystko kontrolować, a biorąc pod uwagę zasoby, które wkłada w badania i rozwój, za kilka lat prawie tam będzie.
Plotka głosi, że wkrótce wystartują ich sieci telekomunikacyjnejtańsze i oczywiście wydajniejsze. Są wszędzie !
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 23/01/15, 09:07

Rare_Bird pisze:Bonjour!

Nigdy nie odważyłem się bez Darknetu.

Google jest szpiegiem kto kocha wszyscy,

Czasownik entuber byłby bardziej poprawny! Szczerze mówiąc, nie sądzę, żeby kogoś lubili, nie śnij!

Rare_Bird pisze:pod osłoną ogólnie całkiem praktycznych aplikacji: google backups, maps, gmail... chętnie udostępniamy im nasze dane.

Nie, ale nie dzieje się tam dobrze?

Rare_Bird pisze:Doświadczenie z telefonem komórkowym

Co następne! Dołożyłem wszelkich starań, aby nigdy nie podawać swojego imienia ani żadnych danych kontaktowych, a tym bardziej telefonu komórkowego tym psom niewiernych! (Sposób mówienia eh, ale tam...) I powinieneś dać im swój numer "mieć doświadczenie", zabawny...! Obraz

Oni również dokładają wszelkich starań, aby splądrować nasze prywatne dane, sprawiając, że na każdym kroku wierzysz, że nie możesz kontynuować rejestracji bez rezygnacji z telefonu komórkowego cię zidentyfikować, podczas gdy są to czyste pułapki mające na celu zidentyfikowanie wszystkich poprzez przejrzenie praw obowiązujących w naszych krajach! Jestem też bardzo zdziwiony, że nikt się przeciwko temu nie zbuntował! Ze swojej strony nie mam nic do ukrycia, ale traktuję to jako kwestię zasadniczą.

Ale podawanie moich prywatnych informacji — cokolwiek to jest tym oszustom z N$A — czy to przez FaceMerde, You-je-t'en-Tube czy Goo-Geule, NIGDY!

Nie róbcie tego, póki nie musicie, lepiej dla reszty świata, nie bierzcie nas na szynki!

Rare_Bird pisze:Historia Google zapisuje Twoje pozycje przez miesiąc, bez Twojej wiedzy. Oprócz służenia chorym na amnezję, nie widzę sensu w przechowywaniu tych informacji. Wiedz o tym, jesteś śledzony.

Z różnych powodów, w tym marketingowych, ale głównie dlatego, że Amerykanie opracowali coś, co pewnego dnia okaże się gorsze od Big Bro (jesteśmy już w środku) z czystej paranoi i hegemonii światowej dominacji.

Rare_Bird pisze:Oczywiste jest, że Google stara się wszystko kontrolować, a biorąc pod uwagę zasoby, które wkłada w badania i rozwój, za kilka lat prawie tam będzie.

Już tam są, sprawdzając krzyżowo różne źródła informacji, ale jeśli podamy im je z własnej woli… Dlaczego nie numer naszego konta bankowego, skoro już przy tym jesteśmy (i nie śmiem powiedzieć więcej, bo będę pyskata) : Lol:

Rare_Bird pisze:Plotka głosi, że wkrótce uruchomią oczywiście tańszą i wydajniejszą sieć telekomunikacyjną. Są wszędzie !

Oczywiście tam nie będzie można się nie identyfikować, ponieważ jest to obowiązkowe. Wątpię jednak, czy uzyskają na to jakiekolwiek ustępstwa, zbyt niebezpieczne...

W każdym razie z mojej strony jest to niet.
0 x
NicoleSainte
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 26/02/15, 03:32

och XD




przez NicoleSainte » 26/02/15, 03:47

To piękny postęp, ale nie sądzę, że będzie to dzień tak precyzyjny jak shazam dla muzyki ^^
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059




przez Christophe » 26/02/15, 09:30

Wcale nie jestem pewien, Nicole… zawsze uważaj na ewolucję sztucznej inteligencji!

Weźmy przykład dronów: mogą teraz (po 15-20 latach badań) pilotować się znacznie dokładniej niż kiedykolwiek zrobi to człowiek!

Oczywiście wciąż brakuje im analizy w przypadku nieoczekiwanego i uczenia się w porównaniu z ludzkim mózgiem… ale opublikowana wczoraj wiadomość idzie w tym kierunku: Google DQN, algorytm, który uczy się grać w gry wideo!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Re: AI: Google automatycznie analizuje i opisuje obrazy




przez Christophe » 08/12/17, 21:23

Przykład algorytmu rozpoznawania obrazu przez Google:

AI-sztuczna-inteligencja-google-NASNet-DeepMind.jpg
IA-intelligence-artificielle-google-NASNet-DeepMind.jpg (81.77 KiB) Wyświetlono 3877 razy
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: AI: Google automatycznie analizuje i opisuje obrazy




przez Sen-no-sen » 08/12/17, 21:40

Na szczęście jego technologie mają tylko kwestie cywilne i pacyfistyczne! : Lol:
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Re: AI: Google automatycznie analizuje i opisuje obrazy




przez Christophe » 09/12/17, 11:59

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z Twojego komentarza... : Chichot:

Mówiliśmy o tym już w 2012 roku: nauki-i-technologie/zabójcze-roboty-styl-terminator-for-wkrótce-t12166.html

Po odróżnieniu Sarah Connor od innej blondynki w poruszającym się tłumie nie wiem, czy już tam jesteśmy (ale jeśli nie, to wkrótce)… bo odróżnienie humanoidalnych kształtów od latawca jest nadal dość łatwe. ..odróżnienie latawca od banana jest już trudniejsze...

ps: zabawne, że imię „Connor” jest w słowniku ortograficznym… tak jak Trump Bush Obama Macron Chirac Giscard Mitterrand… : Chichot:
0 x
paysan.bio
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 333
Rejestracja: 07/03/17, 08:50
x 197

Re: AI: Google automatycznie analizuje i opisuje obrazy




przez paysan.bio » 09/12/17, 12:18

Słyszałem raport o Francji w czasie pokazu nowej broni w Paryżu.
wyjaśnili, że amerykańskie drony destrukcyjne nie celują w ludzi, ale w ich telefony komórkowe.
a priori we Francji go jeszcze nie ma, ale mówię sobie, że nie potrwa to długo.
kiedy pomyślisz, że w czasie coop 21 ekologów zostało umieszczonych w areszcie domowym jak terroryści...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 282