Wyszukaj aplikację e-mail na Androida, aby "przeczytać" stronę

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Wyszukaj aplikację e-mail na Androida, aby "przeczytać" stronę




przez Adrien (były nico239) » 06/11/17, 22:30

To właśnie obejmuje tytuł tego tematu.

Chciałbym wiedzieć, jakich aplikacji e-mail na Androida używasz...

Aplikacje, które mogą oczywiście wyświetlać linki zawarte w e-mailach z powiadomieniami wysyłanymi przez forum aby zgłosić nową odpowiedź w temacie.

Powodem, dla którego o to pytam, jest to, że wiele aplikacji e-mail na Androidzie NIE wie, jak wyświetlać te linki w klikalnej formie.

Przetestowałem (testowanie aplikacji pocztowych w systemie Windows to moja druga pasja) duży pakiet aplikacji pocztowych na Androida, ale mogłem o niektórych zapomnieć.

Gmail na przykład jest w porządku, ale niestety narzuca tryb „rozmowy”, co utrudnia czytanie powiadomień.

Satysfakcję daje mi w tej chwili tylko ta najbardziej przestarzała, czyli natywna aplikacja pocztowa Samsunga.

Gdybym kiedyś znalazł coś bardziej nowoczesnego, nie miałbym nic przeciwko.

Mam jeszcze jedno „wymaganie” (oprócz wyłączonego trybu konwersacji): licznik nieprzeczytanych wiadomości na ikonie.

I w tej chwili (poza Samsungiem) nie da się znaleźć aplikacji, która łączyłaby te 2 funkcje
- licznik nieprzeczytanych wiadomości na ikonie
- wyświetlanie linków powiadamiających o forum w klikalnej formie

dziękuję
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 306