Powinienem przestać ogrzewać się gazem?

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9772
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: czy powinienem przestać się ogrzewać gazem?




przez sicetaitsimple » 19/08/17, 16:00

Did67 napisał:Wydaje mi się, że upiłem się nasz przyjaciel, który dobrze zrobił, zanim zadał sobie pytanie (w przeciwieństwie do innych ...).


Myślę, że byłoby dwa razy, aby napełnić jego szklankę, gdyby była przez chwilę pusta!

Możemy się kłócić lub kłócić, ile chcemy, kiedy mówimy o energii słonecznej, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że w domu dzień trwa w grudniu 8 godzin i że słońce jest nisko. W grudniu jest często pochmurno. Więc nie marz ...
0 x
lilian07
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 15/11/15, 13:36
x 56

Re: Czy powinienem przestać się ogrzewać gazem?




przez lilian07 » 23/08/17, 08:54

Jeśli chcesz, wypełnimy go o 3.
Dlatego zaleca się, aby utrzymywał ogrzewanie gazowe i że jest bardziej użyteczne i proste, aby fotowoltaiczne ogniwa słoneczne dodawać bez baterii.
Początkowo wytwarzaj i zużywaj energię elektryczną bezpośrednio z mniejszą wrażliwością na problem temperatury i orientacji w porównaniu do termicznej, aw przypadku nadmiernego zużycia przekierowujemy na produkcję ciepłej wody i tam jest, musimy osiągnąć użyteczna produkcja elektryczna i użyteczna produkcja cieplna. Podczas gdy konsumpcja własna niezwiązana z organizacją, która narzuca nam zasady sprzeczne z duchem odnawialności ...
0 x

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 243