Eksperymenty generatywne

Przedstaw swoje projekty DIY, nowe pomysły techniczne, innowacje do przetestowania lub prace związane z samodzielną konstrukcją. Ponieważ zrobienie tego samodzielnie jest często bardziej ekonomiczne i może być bardziej wydajne.
domy
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 09/07/08, 10:46
Lokalizacja: Loara Atlantycka

Re: generowanie eksperymentu




przez domy » 16/08/17, 15:23

cześć
– stwierdził Forhorse
Ich wartość musi być w przybliżeniu równa wartości, która byłaby konieczna do zmniejszenia cos-phi do 1 podczas pracy silnika
możesz wyjaśnić co masz na myśli w odniesieniu do tablicy rejestracyjnej silnika?

Z góry dziękuję za odpowiedź:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2486
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 360

Re: generowanie eksperymentu




przez Forhorse » 16/08/17, 22:16

Nie, nie mogę, zapomniałem, jak to się robi (minęło chyba 15 lat, odkąd to zrobiłem)
Ale nie jest to skomplikowane obliczenie, można je znaleźć w każdej dobrej książce o elektrotechnice lub w Internecie.
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13693
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1516
Kontakt :

Re: generowanie eksperymentu




przez izentrop » 17/08/17, 14:30

Elementy znajdziesz tutaj https://tel.archives-ouvertes.fr/tel-00 ... ITIERS.pdf

Widzimy, że aby uzyskać moc wyjściową 2000 W, do alternatora o mocy 36 kW dodano 3µF.
Jak określił Chatelot, będziemy musieli przeprowadzić pewne testy, ponieważ napięcie wyjściowe będzie prawdopodobnie niższe niż w trybie silnikowym.
capa.gif
capa.gif (21.53 KB) Wyświetlono 2195 razy
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Twoje montaże techniczne, majsterkowanie, innowacje i samodzielna konstrukcja: wykonanie obiektu lub instalacji”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 118