Buzz dla ekonologii? Szukasz pomysłów...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 20/01/16, 19:45

Flytox napisał:
Did67 napisał:
b) dla „nie majsterkowiczów” istnieje sposób zrzeszania się budowniczych (jak wspomniano powyżej) oraz sposób rzemieślniczego wytwarzania i sprzedaży „po uczciwej cenie” (ekonomicznie opłacalny, ale bez pozłacanych kulek); Mam teraz kogoś, kto pomaga mi zdefiniować tę ostatnią możliwość.

Ale ja ciebie słucham!

Nie mam pojęcia, ile osób to może zainteresować!


Wreszcie ... nawet ładnie sobie poradził, musi boleć ...Obraz


płatek złota jest bardzo lekki... można to zrobić delikatnie
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 21/01/16, 11:49

Złocenie, ze srebrem, jest zrobione pędzlem, prawda?
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113

Re: Buzz dla ekonologii? Szukasz pomysłów...




przez oli 80 » 30/03/16, 19:30

Witam, ostatnio napisałem w złym temacie.
mówisz o oferowaniu narzędzia ogrodniczego o nazwie „bruzda netto”
Widziałem stronę, która pozwala analizować wynalazki i je chronić,
tutaj jest http://lafabriqueainnovations.com/

na tej stronie pomagamy nawet znaleźć podobne lub nawet stare patenty
aby uniknąć konfliktów z ich autorami, możesz zaprezentować swoje projekty w formie szkiców

z poważaniem, dobry wieczór
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Buzz dla ekonologii? Szukasz pomysłów...




przez Did67 » 31/03/16, 11:24

Dziękuję.

Znalazł się również na swoim miejscu w innym wątku.

Czytam.

Chodzi o to, że idę w „emerytalnym tempie”: dużo do zrobienia, czuję się rozproszony i nie robię postępów.

Tyle rzeczy „odłożyłem”, przez te wszystkie lata, kiedy opuściła mnie praca KO; „Zrobię to, jak tylko przejdę na emeryturę!”. No to uważaj na bumerang, jeśli ten zakręt na Ciebie czeka!!!

Mój „prototyp” ma jeszcze kilka drobnych problemów: pęknięte ostrze (hartowana stal nierdzewna) z pierwszych pełnowymiarowych testów 15 dni temu! Mam pomysły na ulepszenia, ale to pozostaje do zrealizowania, wypróbowania, sfinalizowania!!!

W każdym razie bardzo dziękuję.
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113

Re: Buzz dla ekonologii? Szukasz pomysłów...




przez oli 80 » 13/08/17, 22:03

Dobry wieczór, rozmawiamy tutaj o ogrodnictwie i różnych metodach ogrodnictwa, ale oto blog, który znalazłem https://www.qrz.com/db/F1RCX
osoba ma inne blogi na tej stronie, blog radiowy, blog ogrodniczy i blog odkrywania pas de Calais, a oto jego kanał na YouTube https://www.youtube.com/user/f1rcx

powinniśmy zaprosić tego gościa na forum, widziałem wiele jego filmów, to bardzo interesujące, nie wiem, czy adres e-mail w pierwszym linku jest nadal aktualny, aby się z nim skontaktować, może jest już na forum

Cordialement
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 323