Przypadek Paldeolian: co należy zrobić? Twoje opinie

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Przypadek Paldeolian: co należy zrobić? Twoje opinie

przez Christophe » 18/09/06, 12:57

Specjalny temat, który podąża za zachowaniem Padeoliena w tym temacie: https://www.econologie.com/forums/l-avis-d-u ... t2305.html

Paldeolien napisał:
Christophe napisał:Skończ z paranoją, proszę ! Jeśli potwierdzę twoje wypowiedzi pkoi, to celowałbym w ciebie osobiście? myślałem o forums futura Nauka inkwizytora Nauki... na przykład.


To tyle, śmiało, jakbym miał paranoję, nie widzę żadnych efektów specjalnych tam, gdzie są tylko iskry. A dlaczego mówisz o futurze; „czyż nie” nie odnosi się do futury.
Próbujesz utopić rybę.
Jak na faceta, który pracował przy silniku, wyglądasz trochę jak inżynier, o którym mówi NLC, czy na pewno wiesz, jak trzymać śrubokręt?
Właściwie za bardzo mnie rozśmieszasz.
Grilluj się dalej, myślisz, że uda ci się mnie wyśmiać, ale teraz toniesz sam.
A ty nie odpowiedziałeś na moje pytania. Nie wyrażasz opinii na konkretne pytania.
Krótko mówiąc, omijasz to, tak jest lepiej, a ja jestem paranoikiem.
Żal ci mnie. Czy ty nawet nie zdajesz sobie sprawy? albo celowo nie zdajesz sobie sprawy z tego, co mówisz i co piszesz bardzo dobrowolnie między wierszami.

Krótko mówiąc, widząc, że w końcu jesteś bardzo, bardzo szczery, łamię się i tym razem nie wracam.
Szkoda, że ​​wpadłem na pomysł przesłania Ci planów i animacji pojedynczej turbiny wiatrowej z przeciwbieżnymi śmigłami.
Mam też inny plan z ostrzami, które wtapiają się automatycznie w zależności od prędkości obrotowej.

Ba, nie będziesz miał nic, a zobaczysz mnie więcej.
fajnie by było na Twojej stronie...
mogłoby sprawić, że staniesz się wiarygodny...


W związku z tą reakcją pytam o Twoją opinię: co sądzisz o stanie psychicznym tej osoby? A jego rola tutaj?
Został już zbanowany za poważne zniewagi wobec członków forum i po kilku tygodniach wraca wtedy do podopiecznego że nie zrobiłem absolutnie nic!

Po prostu myślę, że albo nie umie czytać, albo ma problemy ze zrozumieniem języka francuskiego, albo jest niedorozwinięty umysłowo...

Ponieważ jest to raczej subiektywna opinia, chciałbym poznać Twoją opinię na temat giełd Padeolien na ten temat:
https://www.econologie.com/forums/l-avis-d-u ... 05-10.html

Wszystko zaczyna się od mojej odpowiedzi na jego pierwszy post powyżej... Szczerze mówiąc, jestem sceptyczny...

Dlatego zwracam się o opinię do stałych członków forum a w szczególności moderatorów na ten temat przed podjęciem wspólnej decyzji...
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

przez Targol » 18/09/06, 13:11

Odpowiedziałem na obraźliwy post, zanim utworzyłeś ten.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

przez słoń » 18/09/06, 13:16

Zamierzałem (ale w tej chwili) napisać: „Padéolien, zaczynasz od nowa?)

Uważam jego interwencje za przesadzone, zwłaszcza w przypadku postu zainicjowanego przez jednego z naszych krytyków. Nie reklamuje domu!
Czy to nie on był tym, którego już zbanowałeś w sierpniu?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1

przez Misterloxo » 18/09/06, 13:18

Odpisałem też w innym poście, za szybko...

8)
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 18/09/06, 13:19

Słoń napisał:Czy to nie on był tym, którego już zbanowałeś w sierpniu?


A więc dokładnie... Jak wspomniano powyżej...

Cóż, zgodnie z twoją pierwszą reakcją, pb nie pochodziłoby ode mnie… Uff, jestem uspokojony : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes

przez NLC » 18/09/06, 14:12

Cóż, nie rozumiałem, skąd bierze się kontrowersja, więc ponownie przeczytałem temat i naprawdę nie rozumiem, skąd pochodzi konflikt.

„Widzieliśmy jeszcze jednego, prawda”, naprawdę moim zdaniem nie miało nic przeciwko Paldeolienowi.
Więc Paldeolien, jeśli nas czytasz: czytaj dobrze i uspokój się!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 18/09/06, 14:16

Miałem cholerną prywatną wiadomość, ta osoba jest szalona, ​​zamykam temat i usuwam go z forum.
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

przez Targol » 18/09/06, 14:23

Christophe napisał:Miałem cholerną prywatną wiadomość, ta osoba jest szalona, ​​zamykam temat i usuwam go z forum.


Na wszelki wypadek zanotuj jego IP, jeśli jest aż tak szalony, może wrócić pod innym pseudonimem…
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1

przez Christine » 18/09/06, 21:30

Christophe napisał:ta osoba jest szalona zamykam temat i zwalniam go z forum.


Enfin!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 18/09/06, 21:42

Targol napisał:Na wszelki wypadek zanotuj jego IP, jeśli jest aż tak szalony, może wrócić pod innym pseudonimem…


Ma dynamiczny adres IP… więc banując je wszystkie, ryzykuję ukaraniem innych osób…
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 294