Świat jelicie i leniwa ogrodowe

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202

Świat jelicie i leniwa ogrodowe




przez phil53 » 25/11/16, 15:12

Aby nie przeciążać nici Didiera, gdy ma on jedynie odległe połączenie, to z mojego punktu widzenia nie aż tak bardzo.
Tutaj radzę czytać osobom zainteresowanym funkcjonowaniem naszego jelita i naszego jedzenia

„Dyskretny urok jelita”
Związek z filozofią Didiera polega na tym, że jeśli karmimy organizmy, które
żyj w nas, a my z tego skorzystamy.
Podobnie jak Didier, który radzi nam karmić organizmy ziemskie, które dostarczają nam piękne warzywa, autor zachęca nas do właściwego odżywiania bakterii, które przechowujemy w naszych narządach, aby skorzystać z lepszego zdrowia.
Oprócz tego polecam książkę.
Dobrze napisana, zabawna, a nie pedantyczna, ta młoda lekarka może przekazać swoją wiedzę w przyjemny i zrozumiały sposób.
Dużo się nauczyłem, nikt nie był doskonały, odkryłem miejsce, gdzie trochę się zaprzeczała.
Pomysł na prezent na ten koniec roku.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Świat jelit i leniwy plaster warzywny




przez Did67 » 25/11/16, 15:51

phil53 napisał:Aby nie przeciążać nici Didiera, gdy ma on jedynie odległe połączenie, to z mojego punktu widzenia nie aż tak bardzo.
Tutaj radzę czytać osobom zainteresowanym funkcjonowaniem naszego jelita i naszego jedzenia

„Dyskretny urok jelita”
Związek z filozofią Didiera polega na tym, że jeśli karmimy organizmy, które
żyj w nas, a my z tego skorzystamy.
Podobnie jak Didier, który radzi nam karmić organizmy ziemskie, które dostarczają nam piękne warzywa, autor zachęca nas do właściwego odżywiania bakterii, które przechowujemy w naszych narządach, aby skorzystać z lepszego zdrowia.
Oprócz tego polecam książkę.
Dobrze napisana, zabawna, a nie pedantyczna, ta młoda lekarka może przekazać swoją wiedzę w przyjemny i zrozumiały sposób.
Dużo się nauczyłem, nikt nie był doskonały, odkryłem miejsce, gdzie trochę się zaprzeczała.
Pomysł na prezent na ten koniec roku.


Przeczytałem część, przypadkowo, pewnego wieczoru (ktoś pożyczył ją mojej żonie) ...

Tak, fajnie ... Niektóre fragmenty rzeczywiście są „lżejsze” ..

I do cholery bestseller!
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Świat jelit i leniwy plaster warzywny




przez Janic » 25/11/16, 18:00

e tak! nasze jelita (właściwie CAŁY układ pokarmowy) decydują w takim samym stopniu o dobrostanie organizmu, jak o stanach „duszy”.
Obamot, podobnie jak kilku innych, próbował edukować czytelników tej strony na ten temat.
Najwyraźniej nie możemy umieścić niczego, a co jak w ilości, a zwłaszcza w jakości (więcej niż organiczne od Did!), A także żywności naprawdę dostosowanej do naszej fizjologii, a zatem do optymalnego funkcjonowania naszych narządów.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 232