Liczebność nie jak inne żywopłotów

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
roy1361
x 17




przez roy1361 » 08/07/13, 21:45

Cześć,

Alain G napisał:Nie staram się mieć racji, a tylko ustalam, „co powiemy”!

Poczyniłem tę samą obserwację, co w moim temacie „Korzyści z dodatku”, oczerniamy produkt, nawet go nie wypróbowując!


Nie mieszajmy wszystkiego!

A kiedy Did to powiedział:

Did67 napisał:... kiedy nie próbowaliśmy, musimy po prostu powiedzieć „amen”? Czy nie możemy wyrazić wątpliwości? przesłuchanie co do zasady czy użycia ???


Ma rację tym bardziej, że film demonstracyjny „wynalazcy” jest bardzo jasny: urządzenie, o którym mowa, jest przeznaczone tylko do cięcia cienkiego i krótkiego.

Myślę więc, że nie ma nic złego w powiedzeniu, że narzędzie to nie to samo, co nożyce do żywopłotu ...

Pewne jest to, że to mi się nie przyda, potrzebuję „prawdziwego” nożyc do żywopłotu.

A+
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 09/07/13, 00:30

Did67 napisał: jeśli to ja mówię, to źle; kiedy jest cuicui, jest dobrze; chodźmy ... Stara gorycz?]
Przepraszam.
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 09/07/13, 07:03

Dobrze dobrze ...

Atmosfera zapala się na darmo!

Przepraszam, gdybym opuścił piłkę, ale to nie był mój cel!

Nie!
Nie mam wobec ciebie żadnej starej urazy i gdybyś przeczytał MP, którego nigdy nie otworzyłeś dobrze, zobaczyłbyś, że to prawda!

Szczerze mówiąc, to nie przeciwko tobie odpowiadałem na moje przesłanie i nie musisz się czuć winny!

Mimo to urządzenie działa dobrze tak, jak zostało zaprojektowane i nie zużywa więcej niż inne, a ponieważ mam klasyczny nożyce do żywopłotu i wypróbowałem i zmodyfikowałem ten nowy przydatny gadżet, który działa dobrze i że wciąż oszczędza 2/3 czasu potrzebnego do przycinania cedrów, podskakuję, aby usłyszeć negatywne komentarze na urządzeniu.

W bardziej!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 09/07/13, 10:52

Alain G napisał:
Atmosfera zapala się na darmo!



Nie!
Nie mam wobec ciebie żadnej starej urazy i gdybyś przeczytał MP, którego nigdy nie otworzyłeś dobrze, zobaczyłbyś, że to prawda!

Szczerze mówiąc, to nie przeciwko tobie odpowiadałem na moje przesłanie i nie musisz się czuć winny!

Mimo to urządzenie działa dobrze tak, jak zostało zaprojektowane i nie zużywa więcej niż inne, a ponieważ mam klasyczny nożyce do żywopłotu i wypróbowałem i zmodyfikowałem ten nowy przydatny gadżet, który działa dobrze i że wciąż oszczędza 2/3 czasu potrzebnego do przycinania cedrów, podskakuję, aby usłyszeć negatywne komentarze na urządzeniu.

W bardziej!


1) Ze swojej strony lubię rzeczy jasne; Więc zadając „pytanie o zasady”, nie podnieciłem się.

Tylko „podkręcenie”… wiedza, jak postępować.

2) W przypadku „mp” zawsze zapominam spojrzeć, ponieważ licznik desperacko pozostaje na zero. „Błąd” tego forum...

3) Więc tak, zastanawiałem się, że kiedy dwukrotnie powiedziałem, że to nie to samo użycie i że to jest „źródło problemu” (w ten sposób relatywizując inne „oceny” - bez próbowałem!), nic. Kiedy Cuicui (który nie musi przepraszać, nie ma z tym nic wspólnego i cieszę się, że mogę podzielić się swoją opinią!), Brawo ...

Myślałem, że to dziwne.

Ale znowu, kłócić się (czasem spierać się) to nie zapalać. Zapalenie zaczyna się, gdy dochodzi do urazów i zniewag ... Nie sądzę, żebym kogoś obraził, zadając „merytoryczne pytanie” (lub „zasadę” lub „metodę”).
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 09/07/13, 17:17

Did67 napisał: Kiedy Cuicui (który nie musi przepraszać, to na nic, jestem zachwycony dzieląc się swoją opinią!)
Czasami publikuję trochę szybko, nie poświęcając czasu na przeczytanie poprzednich wiadomości. Cytując, uniknąłbyś nieporozumień.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 09/07/13, 19:32

To znowu nie jest problem!

Wyjaśniliśmy Alainowi G. nieporozumienie posła.

[to szczere, nie przeszkadza mi, że moje pomysły są podejmowane; to nawet moje marzenie! Byłem nawet obecny na zabawnym wyjaśnieniu w Radzie Dyrektorów, gdzie kilka dni temu ktoś mi wyjaśnił „genialny” pomysł… podczas gdy ten pomysł odrzuciłem. co najmniej 5 lat temu ... wtedy bez echa ... a potem krok po kroku, ręka w rękę, skończyła chodzić w kółko; osoba ją przywłaszczyła - niektórzy muszą się pojawić! -; Zaletą dla mnie, że jeszcze go nie narzucałem: teraz jest „przenoszony” ... Jest to prędkość, z jaką czasami idą pomysły ...]
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113




przez oli 80 » 01/01/14, 02:04

Dobry wieczór i szczęśliwego nowego roku. Oto oficjalna strona tego urządzenia
http://www.gardengroom.com/

gdzie można dowiedzieć się wszystkiego o tym urządzeniu oraz wariantach i nowych możliwościach

oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na ten temat
8)
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113




przez oli 80 » 12/08/14, 22:56

Dobry wieczór, widziałem to urządzenie sprzedawane w titi "a trocante" i wydawało się, że jest w dobrym stanie, chociaż było często używane
tutaj możemy znaleźć dziewięć w Niemczech w supermarketach DIY w domu

zadziwia mnie to, że nigdy nie widziałem ich we Francji w sklepach dla majsterkowiczów lub centrach ogrodniczych

osobiście używam klasycznego nożyc do żywopłotu na żywopłotach, które są tutaj sprzedawane

W końcu znalazłem oficjalną stronę Gardengroom, którą zamieściłem w poprzedniej wiadomości dla zainteresowanych

Przeczytałem powyżej, że chcesz poznać producenta, który porówna moc tego urządzenia z mocą konwencjonalnego nożyc do żywopłotu

Cordialement
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113

Re:




przez oli 80 » 23/06/16, 17:11

Alain G napisał:Dobrze dobrze ...

Atmosfera zapala się na darmo!

Przepraszam, gdybym opuścił piłkę, ale to nie był mój cel!

Nie!
Nie mam wobec ciebie żadnej starej urazy i gdybyś przeczytał MP, którego nigdy nie otworzyłeś dobrze, zobaczyłbyś, że to prawda!

Szczerze mówiąc, to nie przeciwko tobie odpowiadałem na moje przesłanie i nie musisz się czuć winny!

Mimo to urządzenie działa dobrze tak, jak zostało zaprojektowane i nie zużywa więcej niż inne, a ponieważ mam klasyczny nożyce do żywopłotu i wypróbowałem i zmodyfikowałem ten nowy przydatny gadżet, który działa dobrze i że wciąż oszczędza 2/3 czasu potrzebnego do przycinania cedrów, podskakuję, aby usłyszeć negatywne komentarze na urządzeniu.

W bardziej!


Witam, chciałbym poznać modyfikację, którą wprowadziliście do pana młodego w ogrodzie, ponieważ ten nożyce do żywopłotu zaczyna nas interesować
lub mieszkam, ponieważ ktoś kupił go w trocante, o którym wspomniałem powyżej i jest zadowolony z maszyny, jest już sprzedawany w Niemczech
i ta osoba powiedziała mi, że natknął się na ten temat dyskusji w sieci

Cordialement
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3

Odp: Odp:




przez Alain G » 21/10/16, 06:17

oli 80 napisał:
Alain G napisał:Dobrze dobrze ...

Atmosfera zapala się na darmo!

Przepraszam, gdybym opuścił piłkę, ale to nie był mój cel!

Nie!
Nie mam wobec ciebie żadnej starej urazy i gdybyś przeczytał MP, którego nigdy nie otworzyłeś dobrze, zobaczyłbyś, że to prawda!

Szczerze mówiąc, to nie przeciwko tobie odpowiadałem na moje przesłanie i nie musisz się czuć winny!

Mimo to urządzenie działa dobrze tak, jak zostało zaprojektowane i nie zużywa więcej niż inne, a ponieważ mam klasyczny nożyce do żywopłotu i wypróbowałem i zmodyfikowałem ten nowy przydatny gadżet, który działa dobrze i że wciąż oszczędza 2/3 czasu potrzebnego do przycinania cedrów, podskakuję, aby usłyszeć negatywne komentarze na urządzeniu.

W bardziej!


Witam, chciałbym poznać modyfikację, którą wprowadziliście do pana młodego w ogrodzie, ponieważ ten nożyce do żywopłotu zaczyna nas interesować
lub mieszkam, ponieważ ktoś kupił go w trocante, o którym wspomniałem powyżej i jest zadowolony z maszyny, jest już sprzedawany w Niemczech
i ta osoba powiedziała mi, że natknął się na ten temat dyskusji w sieci

Cordialement

Na dobry początek wszystkim, przyszła do mnie wiadomość i jako były uczestnik, który opuścił szkołę, cieszę się, że mogę uczestniczyć w forum tak jak w przeszłości, niestety mój harmonogram nie pozwala mi spędzać dużo czasu, ale czasami próbowałem zrobić kilka fragmentów ...

Przepraszam Oli 80, ale minęło tyle czasu, że nie pamiętam nawet, co zrobiłem, zapytałbym żonę, czy pamięta ...
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 98