Projekt PEPI: Rozwój piezoelektrycznego systemu wytwarzania energii

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Pepi
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 02/10/16, 23:57

Projekt PEPI: Rozwój piezoelektrycznego systemu wytwarzania energii




przez Pepi » 03/10/16, 00:01

Witam pana, pani,

Student kierunku Inżynieria Mechaniczna, pracuję w zespole nad opracowaniem systemu produkcji energii odnawialnej.

Jak wiadomo, przyszłość naszej planety jest poważnie zagrożona przez zanieczyszczenia spowodowane działalnością człowieka. Dziś staramy się zrozumieć z góry przyjęte wyobrażenia na temat energii odnawialnej. Być może nadszedł czas, aby zmienić naszą wizję tych Energii, które wydają się nieuniknione dla zdrowej i zrównoważonej przyszłości.
Sugeruję wypełnienie tej krótkiej ankiety (maksymalnie 7 minut), która będzie dla nas bardzo przydatna przy opracowywaniu produktu.


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform


Z poważaniem




Floriana Savina | Student GMC specjalizujący się w projektowaniu rozwoju produktu
Rue de Leupe – Uniwersytet Technologiczny w Belfort-Montbéliard | 90 400 SIEDEMAN | Francja | http://www.utbm.fr


E-mail: projekt.pepi@gmail.com
0 x
yves35
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 221
Rejestracja: 27/09/15, 23:22
Lokalizacja: rennes
x 60

Re: Projekt PEPI: Opracowanie systemu produkcji energii piezoelektrycznej




przez yves35 » 03/10/16, 01:53

[quote="Pepi"][kolor=#0000FF]
Jak wiadomo, przyszłość naszej planety jest poważnie zagrożona przez zanieczyszczenia spowodowane działalnością człowieka.

Dobry wieczór,

Myślę, że zagrożona jest przyszłość ludzkości. Planeta przetrwa (w jakim stanie to już inna kwestia). Niepokoi mnie to, że grozi nam wyrzuceniem...

yves
0 x
ignorowane: obamot, janic, guygadebois... powietrze, powietrze. Nie jesteśmy (jeszcze) na Qanon Ben, jeśli w rzeczywistości

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 311