Zagubiony kot

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 10/09/06, 21:18

Targol napisał:A kiedy zasugerowałeś jego nowe imię, Attila powyżej?


Powiedz mi, czy chcesz być modna przez długi czas? : Chichot:
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 10/09/06, 21:30

Christophe napisał:
Targol napisał:A kiedy zasugerowałeś jego nowe imię, Attila powyżej?


Powiedz mi, czy chcesz być modna przez długi czas? : Chichot:


Pourquoi?
Modo i kalambury po 0,21 rubla, czy są niezgodne?
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 10/09/06, 21:32

Targol napisał:Pourquoi?
Modo i kalambury po 0,21 rubla, czy są niezgodne?


Rooh, od razu się denerwuje... Źle się wyraziłem, powinienem był to napisać : Mrgreen:
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 10/09/06, 22:06

Christophe napisał:
Targol napisał:Pourquoi?
Modo i kalambury po 0,21 rubla, czy są niezgodne?


Rooh, od razu się denerwuje... Źle się wyraziłem, powinienem był to napisać : Mrgreen:


Nie, to nie twoja wina, to ja zapomniałem Smiley'a (Brak snu, tracimy refleks : Chichot: ).
Zanim się obrazę, muszę się trochę bardziej postarać...

No dalej, zrób mi krzywdę!!! : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 11/09/06, 16:46

(poza tematem)
Zamiast blokować wiele postów, nie byłoby możliwości przekierowania ich do postu „oszukańczego” lub „reklamowego”, a nawet tego postu, byłoby ładniej :P
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 11/09/06, 16:47

abyssin3 napisał:(poza tematem)
Zamiast blokować wiele postów, nie byłoby możliwości przekierowania ich do postu „oszukańczego” lub „reklamowego”, a nawet tego postu, byłoby ładniej :P


Uh, raczej przejdź do „forum masz na myśli kosz na śmieci/poubelle? Ponieważ nie możemy przekierować postu do postu...
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 11/09/06, 17:14

Niekoniecznie jestem zwolennikiem tego pomysłu.
Nie wiem, czy widziałeś Abyssin3, ale tytuł forum jest oznaczony jako dość mały nad obiektami.
Ktoś, kto nie patrzy zbyt uważnie, może nie zdawać sobie sprawy, że jest na dobrej drodze forum „Oszustwa” i wierzymy, że Econologie obsługuje masowo:
  • proszek, który wsypujemy do zbiornika i który oszczędza zużycie opon,
  • magnes, który przyklejony do szyby ładuje akumulator,
  • urządzenie elektroniczne "od NASA", które umieszczone na wężu dolotowym powietrza pozwala na uruchomienie samochodu na syropie grenadyna...


W przeciwnym razie musiałbyś zmienić CSS tego forum szczególności tak, aby znak wodny „UWAGA OSZUSTWA” był wyświetlany dużymi literami u dołu każdej wiadomości.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 195