Powiadomienie przez e-mail

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 05/09/06, 13:14

Capt_Maloche napisał:Odblokuj pliki cookie, prawda?


Nie ma żadnego problemu. Właściwie zadałem to pytanie, ponieważ korzystam z korporacyjnego serwera pocztowego i zastanawiałem się, czy zaczął on traktować powiadomienia o tematyce ekologicznej jako spam.

Jeśli tylko ja się mylę, musi tam być wyjaśnienie. Jeśli jest kilka innych, może to pochodzić z ekonologii.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
nialabert
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 258
Rejestracja: 02/06/05, 22:32
Lokalizacja: Genewa




przez nialabert » 05/09/06, 16:21

Targol napisał:
nialabert napisał:Nie zapomnij zaznaczyć małego pola „Powiadom mnie, gdy zostanie opublikowana odpowiedź”, gdy będziesz odpowiadać.

Powiadomienia najwyraźniej nie są automatyczne.


To miło, Nialabert, ale nie jesteśmy tacy młodzi. :D
Ideą pytania było „zadziałało, już nie działa”, a nie „jak sprawić, by to działało?”

Jeśli wezmę przykład tego wątku, na dole wątku znajduje się link z informacją „przestań śledzić ten temat”. Powinienem więc otrzymać powiadomienie, gdy zostanie wzbogacony (w przeciwnym razie ten link powinien mieć opcję „śledź ten temat”).

Ale nic nie otrzymuję... :płakać:



Tylko wyjaśniałem, bo na pewno forum, jest to opcja, którą wybierasz w swoim profilu i która pojawia się automatycznie. Dlatego czasami sobie powtarzałam, że... 8)


I to działa dobrze dla mnie : Chichot:
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 05/09/06, 22:23

nialabert napisał:Tylko wyjaśniałem, bo na pewno forum, jest to opcja, którą wybierasz w swoim profilu i która pojawia się automatycznie. Dlatego czasami sobie powtarzałam, że... 8)


I to działa dobrze dla mnie : Chichot:


Tak czy inaczej, miło z twojej strony, że chciałeś pomóc. Ponieważ potwierdzasz, że to działa również w Twoim przypadku, poczekam, aż Christophe wróci i zobaczę, czy wysłał do mnie jakieś powiadomienia typu „Zwróć do nadawcy”.

jeśli tak nie jest, dzieje się tak dlatego, że mój serwer pocztowy uważa je za spam : Evil:
Jeśli nie możemy już spędzać czasu w pracy na forums, wszystko ucieka!!! : Lol:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 263