Olej: korzyści porównawcze oleju VS Wszystkich innych branżach 2001

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Olej: korzyści porównawcze oleju VS Wszystkich innych branżach 2001




przez Christophe » 22/02/16, 10:59

Podczas mojego projektu kończącego studia zrobiłem część wprowadzającą na temat pieniędzy generowanych przez ropę naftową.

Po prostu wziąłem dane dotyczące zysków Boursorama i podzieliłem je według liczby pracowników, innymi słowy: ile każdy pracownik grupy zarabia akcjonariuszom.

Zrobiłem to dla francuskiego międzynarodowego koncernu 5.

Nauczycielom się to bardzo nie podobało, więc ta część nie pojawia się w .pdf opublikowanym w sieci.

z-profit-the-total-cysterna-elf-fina-pic457.jpg.gif
the-korzyści-of-total-oil-elf-fina-pic457.jpg.gif (16.63 Kio) Oglądano razy 3297
1 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Olej: porównawcze korzyści tankowca Razem VS inne branże w 2001




przez moinsdewatt » 25/05/19, 14:55

RAZEM: „Następna fala wzrostu Total przyniesie niskie koszty”

INVESTING.FR | 24 / 05

Przed kolejnym walnym zgromadzeniem Patrick Pouyanné, dyrektor generalny Total, wspomina swoją ostatnią udaną ofensywę i wyjaśnia swoją strategię.


Długi wywiad do przeczytania tutaj
https://m.investir.lesechos.fr/actualit ... 51278.html

W tym:

Cena akcji Total jest dość niska. Jak to wytłumaczysz?

Uważam, że tytuł nie jest wystarczająco wysoki i nie odzwierciedla jakości wyników grupy. Myślę, że jego wartość powinna być bliższa 59 € niż 49 €. Na obecnym poziomie działanie to dobra okazja. To powiedziawszy, to prawda, że ​​w ciągu ostatnich kilku miesięcy nastąpiła wyprzedaż, która wpłynęła na naszą cenę: Maersk zdecydował się sprzedać papiery wartościowe Total, które wyemitowaliśmy, aby kupić Maersk Oil. Ale przepływ sprzedających zostanie zatrzymany i powinniśmy zbliżyć się do średniej celów analityków, która wynosi raczej 58-60 €.

0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 228