Magnes na drzwi lodówki, który już się nie „przykleja”

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 27/01/16, 09:03

Jednym z powodów, dla których magnesy zamykające lodówkę nie przyklejają się, jest sytuacja, gdy lodówka nie jest używana przez cały czas (na przykład w domu wakacyjnym) i gdy drzwi pozostają otwarte.
w tym przypadku magnesy, które nie stykają się już z częścią metalową, stopniowo tracą swoje namagnesowanie.
Znalazłem rozwiązanie, przyklejając paski metalowego paska na łączeniach, gdy zostawiam otwarte drzwi.
Ten sam problem pojawia się, gdy część uszczelki nie dotyka już ramy lodówki (na przykład z powodu zasłoniętych drzwi), zjawisko nasila się, ponieważ jeśli uszczelka już nie dotyka, traci swoje namagnesowanie i coraz mniej wpływa na budynek dany obszar się powiększa.
tutaj też metalowy pasek typu „opaska do palet” dodaje im trochę „wigoru”
0 x
Obraz
Kliknij mój podpis
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :




przez izentrop » 27/01/16, 10:23

Witam,
Fabio-gel nie mówił o drugim domu?

Moja lodówka/zamrażarka musi być mniej więcej w tym samym wieku.
Jeśli drzwi będą mogły same się zamknąć, w narożniku po stronie klamki mogą nie zamknąć się całkowicie.
Ponieważ uchwyt lodówki jest na dole, mam wrażenie, że drzwiczki są zdeformowane.

Jeżeli złącze nie jest rozerwane, istnieje rozwiązanie polegające na dodaniu w tym narożniku zatrzasku magnetycznego.
0 x
Avatar de l'utilisateur
fabio.gel
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 282
Rejestracja: 06/03/08, 13:33
Lokalizacja: 14 - Calvados
x 6

Główne miejsce zamieszkania




przez fabio.gel » 27/01/16, 11:58

Nigdy nie jeżdżę na wakacje.
Lodówka działa cały czas.
Zastanawiam się nad inwestycją we wspomniany przegub uniwersalny

http://www.jeremplace.com/froid/joint-de-porte/kit-joint-a-talon-pour-refrigerateur-et-congelateur-700x1300-avec-aimant-474001,p-238_0.html

30 € z dostawą jest w porządku
0 x
Zrobię wszystko, aby nie pozostawiać śmieci świat moich dzieci ....

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 114