Używane Karty

Ocena wpływu na środowisko produktów końca życia: tworzyw sztucznych, chemikaliów, środków transportu, marketingu rolno-spożywczego. Bezpośrednie recyklingu i recyklingu (Upcykling lub Upcykling) i ponowne wykorzystanie dobrych pozycji do kosza!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 18/12/15, 16:25

Nie martw się o guziki ;)

mesvieuxcartons napisał:Ta wojna jest śmieszna.


Na pewno... poza tym, że obawiam się, że "to działa" :(

Myślę, że ci, którzy oszukują w sieci, obecnie wygrywają…

Zawsze odrzucałem te nieuczciwe praktyki i myślę, że ta strona bardzo ucierpiała z powodu tej „sprawiedliwości”!

Nie wiem, czy Google już zareagowało na te praktyki (jak na FB, fałszywy komentarz...), czy kiedyś to zrobi? Oczywiście, jeśli jest technologicznie możliwe wykrycie tych oszustów…

ps: kolejny temat, który powinien Cię zainteresować jako webmastera https://www.econologie.com/forums/google-loc ... 14394.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 18/12/15, 18:32

Niezły chwyt reklamowy dla... przeprowadzki (lub/i wynajmu furgonetki).

Gdybym nim był, nie znalazłbym lepszego.

Czapki z głów...
Tylko ze względu na subtelność sprawy zasługuje na to, by zostać.

Gratulacje Yann artysta, ponieważ nie wierzę w tę historię z pudełkami, ale absolutnie nie. Istnieją już kanały odzyskiwania papieru, które zajmują się tym wszędzie. Ale jeśli chodzi o marketing, pomysł na pozyskanie nowych klientów jest całkiem genialny.

Przepraszam za mój nieco suchy wpis. Myślę, że jesteś świetnym sprzedawcą. A jeśli się mylę, minąłeś się ze swoim powołaniem, mój chłopcze!

Prezentacja serwisu 10/10
Przejrzystość przekazu 10/10
Prostota łatwość nawigacji 10/10
Wybór kolorów 10/10
Wybór literówki (niechlujny gatunek światła) do sformułowania strony 10/10
Wybór literówek dla reszty strony 8/10 (podkreślenie użycia słów wielkimi literami, nie jest konieczne)
Logo „Recykling” z tekturowym wzorem 10/10
Inicjalizacja logo 2/10 (należy przenieść na klapy pudełek mniejszymi i pogrubionymi)
Pomysł na biznes 20/10 (ok, nie da się, ale moim skromnym zdaniem superjednostka!) Obraz
0 x
mesvieuxcartons
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 22
Rejestracja: 17/12/15, 22:01
Lokalizacja: Saint-Herblain




przez mesvieuxcartons » 18/12/15, 19:40

Cześć Obamot

ta historia z pudełkami, nie wierzę w to, ale wtedy absolutnie nie. Istnieją już kanały odzyskiwania papieru, które zajmują się tym wszędzie.

Widzę podejście do góry nogami, handlowcy co wieczór wymachują swoimi pudłami na zewnątrz. Duża kompaktowa dystrybucja jest odsprzedawana. Co do tych pierwszych, szczerze wierzę, że generują wartość dodaną do swoich pudełek. Ile razy słyszałem „chcesz pudełka, zrób sklepowe śmieci!”.
Patrzę na życie inaczej, zwłaszcza bardziej życzliwie przez kanał inny niż kosze na śmieci. Tak, jestem programistą wieczorami po pracy i dlatego materializuję swój pomysł w sieci. Gdybym był kierowcą/dostawcą, pukałbym bezpośrednio do drzwi.
Potem ludzie, przeciętny człowiek, który tak jak ja jeszcze nie tak dawno musi się przeprowadzić, niekoniecznie mając czas na grzebanie i chęć zakupu nowego. Gdzie jest ukryte narzędzie, którego potrzebuję?

Nie jestem ani grafikiem, ani ekspertem ds. merchandisingu, ani firmą przeprowadzkową, ani firmą wynajmującą ciężarówki. Mam pomysły, staram się.

Pomysł na biznes 20/10 (ok, nie da się, ale moim skromnym zdaniem superjednostka!)

Kto by wydał lub zapłacił (co gorsza) 3 miesiące dev tylko po to, żeby się reklamować?
Początkowym motywem były używane pudełka, w końcu pomyślałem, że mogę kolekcjonować pudełka, przeprowadzki i pojazdy.

Nic nie zaryzykował, nic nie zyskał.
W każdym razie dziękuję za Twoją opinię.

Yann
0 x
moje drogie kartony, zróbcie gest dla swojej planety, nie wyrzucajcie swoich kartonów! https://www.mesvieuxcartons.fr
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 18/12/15, 20:05

problem z tekturą polega na tym, że jest trudny do przechowywania i ma niską wartość

dlatego przechowywanie i transport szybko przewyższają ich wartość… tak trudne do zebrania i sprzedaży


ten, kto zakończył swoją przeprowadzkę, jest skłonny sprzedać swoje pudła pod warunkiem, że przyjedziemy i pozbędziemy się ich dokładnie w odpowiednim dniu ... inaczej i tak je wyrzucimy

ci, którzy potrzebują kartonu, muszą po prostu przejść przez pojemniki na odpady w niektórych sklepach: to nie brakuje darmowego kartonu

inny problem, solidność pudeł: nowe pudełko jest wystarczająco mocne, aby chronić delikatne przedmioty ... pudełko już wgniecione lub złożone chroni znacznie mniej ... więc do pakowania delikatnych rzeczy chcę nowy karton ... do pakowania ubrań nie potrzeba tektury: worki na śmieci są lepsze!

pudełka mają niską wartość, więc trzeba je znaleźć z niewielkiej odległości... jak można wykorzystać witrynę o tak niskiej prezentacji? ci, którzy chcą sprzedać zużyty karton, chętniej sprzedają go w prawym rogu, chociaż szanse są niewielkie

istnieje sztuczka do wynalezienia, aby sprzedawać tanie rzeczy do odzyskiwania, które nie przechodzą skutecznie na prawym rogu
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 18/12/15, 20:32

He he, tak samo jak Chatelot, nie znam ani jednej dziewczyny, która zgodziłaby się na przeprowadzkę, wkładając swoje rzeczy do pudełek regeneracyjnych, nie mając tego, co było tam wcześniej! (Może polana z pieca opalanego drewnem… jeśli karton pachnie różami!)

mesvieuxcartons napisał:Nie jestem ani grafikiem, ani ekspertem ds. merchandisingu, ani firmą przeprowadzkową, ani firmą wynajmującą ciężarówki. Mam pomysły, staram się.


Widzisz, nie będąc urodzonym z ostatniego deszczu, umiem czytać:

Obraz

Mówisz do nas o „pudełkach”, ale czytam co najmniej tak duże, reszta więcej niż „pudełka”, ale powtarzam, pomysł jest dobry, bardzo dobry.

Skoro mówimy o recyklingu papieru/kartonu, oto fajna KRESKÓWKA dla tych, którzy wierzą w Świętego Mikołaja
Noyeux Joël (trochę wcześniej):

Obraz

: Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 18/12/15, 20:56

Rooh daj mu kilka miesięcy...porozmawiamy o tym wiosną 2016...
0 x

Powrót do "odpadów, recyklingu i ponownego wykorzystania starych obiektów"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 67