Międzynarodowa Szkoła Instytutu Terra

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
mimiducray
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 22/07/15, 12:01

Międzynarodowa Szkoła Instytutu Terra




przez mimiducray » 22/07/15, 12:24

Witam,

Chciałem podzielić się z tobą szkołą specjalizującą się w zrównoważonym rozwoju: Międzynarodowy Instytut Terra.

Oferuje różne międzynarodowe-terra-institute.com/formation-developpement-durable.html BTS domotique au Master RSE.

Szkoła znajduje się w 8. dzielnicy Paryża.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 22/07/15, 12:28

Tylny link?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 22/07/15, 12:51

Zalecam ostrożność, niekoniecznie odrzucając!

Ta „szkoła”, z wysoko brzmiącym tytułem, jest częścią „grupy PREZENTÓW”, która jest… a holding inwestycyjny : „Jeśli szkolnictwo wyższe koncentruje swoje działania w centrum uwagi, Grupa GIFT jest również obecna w sektorach Dystrybucji i e-Commerce…”

W każdym razie nie jest to bezinteresowna usługa publiczna! [ale większość szkół biznesu - na przykład - też nie!]
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 22/07/15, 19:40

Did67 napisał: .... W każdym razie nie jest to bezinteresowna usługa publiczna! [ale większość szkół biznesu - na przykład - też nie!]


To nie jest usługa publiczna.

Ta szkoła płaci, a jest nawet bardzo droga. : Idea:

Zaczyna się od 6500 do 11900 XNUMX € rocznie!

zobacz stawki treningowe:
http://www.international-terra-institut ... tarifs.pdf
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 23/07/15, 08:55

Nie miałem stawek, ale prawie podejrzewałem!

Wysoko brzmiąca nazwa + „kusząca” strona + prywatne gospodarstwo + surfowanie „greenwashing” = wysoka cena (catch-gogo). To jest zawsze takie samo.

Należy pamiętać, że niektóre z tych kursów szkoleniowych (zwłaszcza BTS) są oferowane przez instytucje publiczne. Więc za darmo. Sprawdź, otrzymując wynagrodzenie, jeśli wybierzesz staż w CFA: http://www.onisep.fr/Ressources/Univers ... -fluidique
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 399