Bistrons VS econologie, jeszcze jeden troll ... dość!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 09/05/15, 17:02

1360 napisał:To, co uważam za naprawdę niefortunne w tym sklepie, w którym jest wiele rzeczy, które mnie interesują, to to, że nie mogę otworzyć konta, ponieważ mieszkam w Szwajcarii.

To kujon.


Kilka tygodni temu dodałem możliwość wysyłki do Szwajcarii...ale koszty wysyłki są wyższe.

Możesz także, jeśli nie jesteś zbyt daleko od granicy, dostarczyć przesyłkę przez Poste Restante do poczty francuskiej.

1360 napisał:PS: Jeśli moja prośba o zmianę pseudonimu zostanie zaakceptowana, przekażę też darowiznę (szantaż?Obraz )


Ha ha ha : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 09/05/15, 21:22

Christophe napisał:Czy możemy latać na wydmach blisko ciebie? W twoim regionie znajduje się wydma Pyla, ale nie wiem, jak daleko jest od twojego miejsca ...


Niektórzy tak robią w Bidart (30 km), plaża jest tam bardzo krótka, z kilkoma skałami..., nie znam tematu, ale wydaje się dość techniczna. W Capbreton regularnie wykorzystywane są także (25 km) wydmy i Blockhauss. Wydma Pyla jest wspaniała, ale oddalona o 160 km. Jest tam lokalna „góra”, Rhune (około 900 m) z małą kolejką, która wjeżdża na szczyt (dla dużych leniwych ludzi : Mrgreen: ). Nie, jeśli zaakceptują manipulację.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36




przez 1360 » 10/05/15, 12:03

Christophe napisał:Kilka tygodni temu dodałem możliwość wysyłki do Szwajcarii...ale koszty wysyłki są wyższe.


Ok dzięki. Idę jeszcze raz rozejrzeć się po sklepie, więc...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 29/06/15, 12:26

Dziś rano nowy mały atak spamerów... różne pseudonimy, ten sam adres IP... chociaż raz po francusku!

Nie usunąłem tematów ani członków, ale zbanowałem, zablokowałem i zmieniłem nazwę...

To trudne... czy nie istnieje prawo antyspamowe (w sensie prawnym)??? To by niektórych uspokoiło... może?
0 x
Arnaud M
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 132
Rejestracja: 31/08/05, 18:34
x 2




przez Arnaud M » 29/06/15, 20:09

W przeciwieństwie do Ciebie, tym osobom płaci się za spędzanie czasu w Internecie i zarządzanie kilkoma pseudonimami/osobowościami (wymagane schizofreniki). A jest ich więcej...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79361
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 29/06/15, 20:52

Nie mam co do tego wątpliwości… Internet to wirtualny obraz prawdziwego społeczeństwa: nie wszystko jest różowe i szczere, wręcz przeciwnie.

Uważam nawet, że część wirtualna jest na pewno bardziej nieuczciwa niż część realna, bo pozwala na większą bezkarność w szerokim tego słowa znaczeniu!

Powtarzam więc: co robi (cyber)policja?
: Evil:

ps: czy chcesz kopię pisma od prawnika 16. okręgu, które otrzymałem pod koniec 2013 roku?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16178
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263




przez Remundo » 30/06/15, 00:12

nie tak dawno temu musiałem zniszczyć 3 wątki ze spamem, napisane w języku angielskim/niemieckim... sprzedawali buty Nike Air, coś w tym stylu.
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 30/06/15, 10:38

Christophe napisał:
Uważam nawet, że część wirtualna jest na pewno bardziej nieuczciwa niż część realna, bo pozwala na większą bezkarność w szerokim tego słowa znaczeniu!



Znasz moją opinię na temat braku regulacji i „wolności” (bogatych do miażdżenia biednych, idiotów do wkurzania dobrych ludzi itp.)…

Internet jest jednym z najbardziej znanych tego przejawów.

Wcześniej istniały „darmowe radia”.

Jest Afryka i często brakuje w niej państwa (nie należy uogólniać, ale Lagos nie jest złe!)…

Więc tak, przestańmy marzyć o Internecie. To królestwo bezkarności. negacjonizm ociera się o pedofilię. Gdzie w tym wszystkim cywilizacja, a co za tym idzie prawdziwa wolność???
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 248