wtrysku wody brumisée BMW na turbo benzyna

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 20/02/15, 18:50

Christophe, czy masz jakiś związek z „Cyberacteurs”?

W swojej najnowszej wiadomości, wrócił 2 linki econology ...
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 20/02/15, 19:10

Uh ... może ... gdybym miał coś, nie pamiętam ...

Czy masz podany adres URL wiadomości?
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 20/02/15, 21:08

Mam być przekazywane do Ciebie na adres sklepu.
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 20/02/15, 21:44

Dziękuję, że widzieliście, że było dzisiaj w ich korespondencji. Prawdopodobnie mają konto forum ponieważ jest to tekst, który wysłałem dziś rano członkom forum...

Wady Nie znalazłem (jeszcze) na ich stronie?

Dzięki za informacje w każdym razie! (i dzięki im za naprzód)
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 21/02/15, 09:33

Halo
Niektórzy twierdzą, że nie ma to nic wspólnego z dopingiem do wody w systemie G, myślę wręcz przeciwnie. System jest inny, ale cel jest dokładnie taki sam.

W czasie, gdy omawiałem moje majsterkowanie na super 5 z przyjacielem, który konkuruje ze starymi samochodami, wyjaśnił mi dokładnie, co jest napisane w artykule BMW, i to również łączy się z wyjaśnieniami André.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 21/02/15, 11:18

Dokładnie w PITMIX podobieństwa są oczywiste, a ci, którzy zniszczyli doping wodny w ciągu tych lat, odwracają kurtki, mówiąc, że istnieją od dawna (coś, co tu powiedziano, ale nie było ich tam potwierdzać) lub że to nie to samo ... działa tylko z naiwnymi ludźmi ... blablabla

Miałem takie reakcje na osobności po wysłaniu wiadomości forums...
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 21/02/15, 17:14

Osobiście zatrzymałem doświadczenia, ale zawsze pamiętam, aby do nich wrócić.
Nie wierzę, że domieszkowanie wodą jest czymś niewytłumaczalnym lub zwariowanym ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 21/02/15, 22:05

Christophe napisał:c) A zwłaszcza średni ŁADUNEK orki ciągnika, znacznie wyższy niż jakikolwiek samochód (nawet wyścigi !!)! Tak więc prawie cały czas dochodzi się do hipotezy, termolizy wody i innych zjawisk termodynamicznych!

Wtrysk wody jest skuteczny tylko wtedy, gdy silnik jest eksploatowany w granicach termodynamicznych!


Niepokojące jest to, że wtrysk wody BMW jest przeznaczony do samochodu wyścigowego. Tutaj limity termochemiczne paliwa / silnika zbliżają się prawie przez cały czas (w przeciwnym razie musisz zwolnić pilota : Mrgreen: ). W przypadku samochodu produkcyjnego, do „normalnego” użytkowania, jesteśmy bardzo daleko od granic termochemicznych… w pełnym wymiarze godzin, stąd ogólne „słabe” osiągi. I zgodnie ze starym nawykiem marketingowym naszych producentów totomobilów jest 4 do 8 razy więcej mocy niż potrzeba ...... to naprawdę nie pomaga. :płakać:

Więc musisz zrobić duże zmniejszenie, aby móc pracować w granicach termochemicznych w samolocie?
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 21/02/15, 22:52

Czy naprawdę możemy uznać Bmw M4 za samochód wyścigowy?
To samochód produkcyjny, prawda?
Jest bardzo potężny i maksymalnie wykorzystany do otwarcia toru, to prawda ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 880
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173




przez Gildas » 21/02/15, 23:08

Flytox napisał:
Christophe napisał:c) A zwłaszcza średni ŁADUNEK orki ciągnika, znacznie wyższy niż jakikolwiek samochód (nawet wyścigi !!)! Tak więc prawie cały czas dochodzi się do hipotezy, termolizy wody i innych zjawisk termodynamicznych!

Wtrysk wody jest skuteczny tylko wtedy, gdy silnik jest eksploatowany w granicach termodynamicznych!


Niepokojące jest to, że wtrysk wody BMW jest przeznaczony do samochodu wyścigowego. Tutaj limity termochemiczne paliwa / silnika zbliżają się prawie przez cały czas (w przeciwnym razie musisz zwolnić pilota : Mrgreen: ). W przypadku samochodu produkcyjnego, do „normalnego” użytkowania, jesteśmy bardzo daleko od granic termochemicznych… w pełnym wymiarze godzin, stąd ogólne „słabe” osiągi. Zgodnie ze starym nawykiem marketingowym naszych producentów totomobile moc jest od 4 do 8 razy większa niż to konieczne ...... to naprawdę nie pomaga. :płakać:

Więc musisz zrobić duże zmniejszenie, aby móc pracować w granicach termochemicznych w samolocie?


Konieczne jest ustawienie silnika w mieszance ubogiej (ekonomicznej), aby nagrzewał się z miejsca, w którym zainteresowanie domieszką wodą.
Musisz znaleźć patent.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 191