Wsparcie dla Charlie Hebdo i wolność wypowiedzi

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 11/01/15, 12:59

lejustemilieu napisał:Cuicui, zbyt szybko zapominasz o wolności słowa! Chcesz mnie cenzurować? : Chichot:
Przywoływanie cenzury, ponieważ nie jesteśmy tego samego zdania, wydaje się co najmniej wątpliwe. Gorąco zachęcam do dyskusji! :P
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 11/01/15, 13:59

lejustemilieu napisał:Mój Boże ...
Co za odkrycie !!
Do wszystkich, którzy mówią „Jestem Charlie…”

Monsanto zarejestrowało już markę „I am Charlie” - 100 €
http://nordpresse.be/monsanto-depose-marque/

Cześć Le_Juste_Milieu,

Niemożliwe (zapewniam cię) z kilku powodów:
- nazwy zwyczajowe i / lub nazwy zwyczajowe nie mogą być składane;
- z jednym tylko wyjątkiem: uczynić to w formie „karty graficznej” z określoną literówką, dobrze oddaną i wpisaną na maszynie i nieistniejącą nigdzie indziej (zarejestrowałem znak tego typu);
- iw tym przypadku muszą mieć zezwolenie „Charlie Hebdo”, ponieważ hasło zapożycza część literówki w logo magazynu (byłoby to zatem nielegalne);
- rejestracja znaku towarowego zajmuje miesiące… Tak więc facet, który jest autorem, ma mnóstwo czasu na dochodzenie swoich praw (które nie obejdą się bez praw „Charlie Hebdo”);

W tej chwili znak NIE jest zarejestrowany (pachnie jak mistyfikacja):

Obraz

Christophe napisał:
lejustemilieu napisał:Mój Boże ...
Co za odkrycie !!
Do wszystkich, którzy mówią „Jestem Charlie…”

Monsanto zarejestrowało już markę „I am Charlie” - 100 €
http://nordpresse.be/monsanto-depose-marque/


To żart?

„I am Manure” zatrzymali to dla siebie?

Każdy sąd z minimum zdrowego rozsądku odrzuci Monsanto ...

CQFD, prawda! Bez sądu ...
Ostatnio edytowane przez Obamot 11 / 01 / 15, 14: 15, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 11/01/15, 14:12


Doskonały!

lejustemilieu napisał:Cześć .. Szczęśliwego nowego roku?
Wszystko to zamienia się w masową manipulację.
Francja broni wolności słowa? poprosić o opinię Dieudonné.
zapytaj Erica Zemoura ... co myśli o wolności słowa
TF1, wiodąca francuska gazeta ... należy do grupy Bouygues ...
Brigitte Bardot ... zapytaj ją, co myśli o wolności wypowiedzi ...
Setki tysięcy ludzi gromadzą się w ramach „je suis charlie”
Są owcami, a pasterze mają Hollande'a, Merkel i jego klikę.
Przestaję, mam za dużo do powiedzenia

Tak, szczęśliwego nowego roku dla ciebie!

Ach w końcu ktoś, kto zareaguje ...

Tak, to dziwne, że ludzie nagle wychodzą na ulice w imię „wolności słowa”, kiedy ABSOLUTNIE NIE, a wszystko to w warunkach, kierując się „dziennikarskimi zasadami etycznymi” (które muszą być zbyt dobre, ale jest to kaftan bezpieczeństwa, który do pewnego stopnia owa „wolność słowa”) ograniczała w ten sposób, pod kontrolą, pod kontrolą, pod gołym okiem, opodatkowanie niepokojących mediów, w ramach koncesji odnawialnych (radio, telewizja) itp.

A przede wszystkim o „zasadach etycznych” należałoby wiedzieć, które z nich mają „Charlie Hebdo”.

A potem czy „Wolność wypowiedzi„jest nawet całkowicie pożądane i do jakiego stopnia, a przede wszystkim jak daleko może zajść ...

Jedną z regularnie stosowanych zasad etycznych jest „prawo do odpowiedzi…! ” Tam, przez długi czas lśniąc pod jego nieobecność, krwawe było co najmniej: medytować!

Christophe napisał:Myślę, że po tych, którzy „są Charliem” bronią o wiele bardziej symbolu wolności (prasy, ale nie tylko) niż idei Charlie Hebdo!

To jest nawet ...! [Edycja: stąd paradoks]
Ostatnio edytowane przez Obamot 11 / 01 / 15, 14: 30, 3 edytowany raz.
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 11/01/15, 14:24

Makro napisał:Naziści zbierają się w wiązki ze swoimi plakatami. Wszyscy jesteśmy charlie (podczas gdy 80% z nich nigdy tego nie czytało) ...

+ 1.
Poza tym zwykły nakład wynosi 60 000 egzemplarzy.

(Nawiasem mówiąc, tam chcą sprzedać 1 000 000 ... zwykle, kiedy szukamy winowajcy, szukamy kogo zyske ...)
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 11/01/15, 14:40

Janic napisał:obamot komentarzy
I nic więcej dzisiaj, a to może mieć zastosowanie do innych osób, istnieje wiele tutaj i uznają! I mówi, że ja nic nie mówi, że był inspirowany przez znajomego, który pisze książkę o tych rzeczach: pozwala mi przetłumaczyć trochę lepiej mój tok myślenia ... T „gdzie są Janic? ^^;)

Tutaj! Myślę Lucas gwiazdy w jego wojnie zdobył niuanse usuwając religię jako boczny do dobra lub zła.
Anakim początkowo jest to przyszłość Lucyfer, wybrańcy, którzy wprowadzają pokój i harmonię. W rzeczywistości, z miłości do życia, odbiega od drogi i staje się nosicielem ciemności. Jeśli nieszczęście nie trafił on być może nie odbiegała co jego ego było już przewymiarowane.

doskonałe, doskonałe, naprawdę doskonałe ...

Janic napisał:Przemoc nie jest „naturalne”, potrzebuje ziemi, aby móc rozwijać i pleśni może być nieuznania istnieć w egoistycznym świecie, który myśli tylko siebie (z dodatkiem hojność, współczucie, miłość bliźniego), tak złożonym świecie, że nie jesteśmy w zdolności do „sędzia” z braku znajomości tajniki.
Drugim aspektem jest duchowa wizja wydarzeń (co szokuje nas oczywiście, jesteśmy jak dotąd nie reaguje na inne mniej bliskim zmarłego człowieka), według myśli biblijnej " zły można dostać dobre? „W tej mobilizacji, ta świadomość wybuchnąć przeciwko codziennej obojętności? Znowu to byłoby marnością myśleć wiem dlaczego (jeśli nie jak) tego rodzaju imprezy.
Przyszłość, gdy emocje po raz ostatni pokaże, czy to zło wyszło dobre lub jeśli, jak podnosi nogę w wypadku samochodowym, to trwa tylko godzinę przed emocjami ponownie przyspieszyć, jak gdyby nic się nie stało.

spełnienie
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79124
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 11/01/15, 14:41

bambus, przesadzasz!
Zbiorowe samobójstwo, by uratować gazetę? Przekraczasz granice!
Cokolwiek !!!

: Evil: : Evil:

Dla „nazistów” dokładnie to mówi ten rysunek:

Christophe napisał:(...)

Obraz

Myślę, że po tych, którzy „są Charliem” bronią o wiele bardziej symbolu wolności (prasy, ale nie tylko) niż idei Charlie Hebdo!


W przeciwnym razie wszystkie organizacje, które złożyły skargę przeciwko CH i które mogły go zabić finansowo, zostały zaproszone na marsz republikański ... ale nie do FN (rozumiemy dlaczego, ale wciąż jest tam niewielka hipokryzja ... ale FN również nienawidził CH eh! Ale o ile mi wiadomo, nigdy nie narzekali ...)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 11/01/15, 14:44

Rzeczywiście, ten rysunek jest génial, dziękuję za udostępnienie.

Jest to archetyp obecnego ruchu bo-bo ...

(I puree jaką finezję umysłu, jakie pióro, jakie cechy, jaką pewność w wierszach, następne pokolenie rysowników jest zapewnione, wystarczy wybrać "dobry„projektanci ...)

Christophe napisał:bambus przesadzasz!
Zbiorowe samobójstwo, by uratować gazetę? Przekraczasz granice!
Cokolwiek !!!

: Evil: : Evil:

Masz na myśli spamowanie trollami "pedrodelavega„(z adresem IP na smartfonie, a drugim w pracy ...?), ponieważ teraz wszystko wskazuje na to, że jest to ta sama i niepowtarzalna osoba i że jest to odpowiedni moment na… couic-couic (przynajmniej jeden z dwóch pseudonimy)
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 11/01/15, 14:56

Christophe napisał:bambus przesadzasz!
Zbiorowe samobójstwo, by uratować gazetę? Przekraczasz granice!
Cokolwiek !!!

Kto mówił o samobójstwie?

Obamot napisał:Rzeczywiście, ten rysunek jest génial, dziękuję za udostępnienie.

Jest to archetyp obecnego ruchu bo-bo ...
Tak, rysunek jest reprezentatywny: 60 000 czytelników, miliony demonstrantów. Ale stamtąd ograniczamy to do ran: Nie sądzę, że jest ich tak wiele ...

obamot napisał:Masz na myśli trolla "pedrodelavega„ponieważ uważam, że jest to ta sama i wyjątkowa osoba i że jest to odpowiedni moment na… couic-couic (przynajmniej jeden z dwóch pseudonimów)

Ach, lepiej rozumiem przesłanie drugiego wątku ...
Wierzysz w co chcesz. Myślę, że Christophe ma środki, by zweryfikować twoje oświadczenia. Christophe, czy możesz poinformować Obamota o (różnicy) tożsamości?
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 11/01/15, 15:01

bambus, który próbuje zminimalizować, wydając częściowy edykt, napisał:
Obamot napisał:
Christophe napisał:bambus przesadzasz!
Zbiorowe samobójstwo, by uratować gazetę? Przekraczasz granice!
Cokolwiek !!!

: Evil: : Evil:

Masz na myśli spamowanie trollami "pedrodelavega„(z adresem IP na smartfonie, a drugim w pracy ...?), ponieważ teraz wszystko wskazuje na to, że jest to ta sama i niepowtarzalna osoba i że jest to odpowiedni moment na… couic-couic (przynajmniej jeden z dwóch pseudonimy)

Ach, lepiej rozumiem przesłanie drugiego wątku ...
Wierzysz w co chcesz. Myślę, że Christophe ma środki, by zweryfikować twoje oświadczenia. Christophe, czy możesz poinformować Obamota o (różnicy) tożsamości?

Cóż, jest coś ważnego, ponieważ już tam się znalazłeś, kilka razy, jest już za późno.

A może powiesz nam, kto to jest, przede wszystkim !!!?! : Mrgreen:

Dlaczego tak uparta goryczka, która trwa od co najmniej 4 lat :zmarszczyć brwi: : Evil:
Ostatnio edytowane przez Obamot 11 / 01 / 15, 15: 06, 1 edytowany raz.
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 11/01/15, 15:06

Obamot napisał:Cóż, lepiej być istotnym, ponieważ już się znaleźliście, jest już za późno.
?
Obamot napisał:A może powiesz nam, kto to jest, przede wszystkim !!!?! : Mrgreen:

Dlaczego tak uparta goryczka, która trwa od co najmniej 4 lat :zmarszczyć brwi: : Evil:

To zabawne, bo zadawałem sobie to samo pytanie: nie miałem wrażenia, że ​​będę przeciwko tobie!
Co ci powiedziałem, że ci się nie podobało?
Na koniec mówię prawie to samo co ty: charlie odzyskują wszyscy, którzy chcą odzyskać świadczenia.

Poza tym, czy mogę zaktualizować listę osób, które odnoszą bezpośrednie korzyści:
jest też FN i moc na miejscu ...
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Remundo i goście 264