Wskazówka cosommer mniej wody w pralce

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
TVHstar
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 01/12/14, 11:23

Wskazówka cosommer mniej wody w pralce




przez TVHstar » 01/12/14, 11:36

Cześć wszystkim forumIST,
Szukam informacji.
W rzeczywistości chcemy twojej pomocy. Od 2011 roku mieszkamy w domu, który naszym zdaniem jest ekologiczny: mur z cegły ziemnej, toalety na zewnątrz domu, zmniejszenie zużycia gazu i oleju w kuchni, zwiększenie liczby otworów w domu itp. Jedną z ostatnich rzeczy, które chcemy mieć w najbliższej przyszłości, jest pralka. Wiem, że możesz mieć dobrą technologię i być zielonym. Dlatego odwiedziliśmy tę stronę i chcemy uzyskać opinię osób, które musiały korzystać z maszyn w tej witrynie, aby powiedzieć nam na przykład:
1. Jeśli możemy oszczędzać energię i jeśli rośnie ona w tym samym czasie.
2. Szukamy również tak zwanych cichych maszyn. Czy jest na tym miejscu?

Chcemy, aby opinie ludzi, którzy już korzystali z maszyny, powiedziały nam, jak to zrobić.
Dziękujemy za szybką odpowiedź.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 01/12/14, 11:57

Ogromne porgrès zostały wykonane na zużycie wody i energii.

Mam Bosch z wlotem ciepłej / zimnej wody, który pozwala mi odzyskać nadmiar ciepłej wody z podgrzewacza wody latem (zimą trudno jest śledzić nasze zużycie ciepłej wody) a zatem zużycie energii elektrycznej ...

Te maszyny były zawyżone. Mój był w sprzedaży około 499 około rok temu (wydaje mi się, że Bosch właśnie zmienił model w tym czasie) + 1 euro premii Bosch ("operacja zielonego prania z WWF w tamtym czasie)

Ale pierwsza gospodarka wciąż jest rozważnym zastosowaniem; zatankować; używaj tylko minimalnej wymaganej temperatury w zależności od stanu zabrudzenia ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 161