szukam wideo na temat odzyskiwania wody

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Innovatio
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 12/07/06, 20:32
Lokalizacja: Tuluza

szukam wideo na temat odzyskiwania wody




przez Innovatio » 15/07/06, 19:51

Halo

Jestem nowym dzieckiem na twojej stronie. Jestem zainteresowany zbieraniem wody deszczowej do domu. Na stronie (może tej) znalazłem fragment z programu „Pytanie maison”, który wyjaśnił, jak zbierać wodę deszczową. Nie mogę już znaleźć adresu URL: - (((Jeśli ktoś wie, gdzie mogę znaleźć ten film .....

dziękuję

Laurent
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 15/07/06, 20:21

Halo
może być?

vincent27 napisał:W ostatnim pytaniu domowym był raport o dość interesujących nowych konstrukcjach:
Termiczne panele słoneczne,
Magazynowanie wody deszczowej pod dachami,
...
http://www.france5.fr/questionmaison/
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Innovatio
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 12/07/06, 20:32
Lokalizacja: Tuluza




przez Innovatio » 01/08/06, 08:48

Znalazłem tutaj
Sekcja: „pokazy wideo”

A+
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 225