Premium słoneczny panel termiczny w Belgii

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
thierry3030
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 26/06/14, 16:34

Premium słoneczny panel termiczny w Belgii




przez thierry3030 » 26/06/14, 16:43

Bonjour à tous,
Zwracam się do belgijskich internautów. Od dawna chciałem, żeby było to możliwe podgrzewać wodę użytkową w sposób odnawialny. Obecnie posiadam stary kocioł, który chciałbym wymienić. Wykonując jakąś pracę, chciałbym podjąć krok w kierunku produkcji energii odnawialnej. Jeśli w Belgii, panel słoneczny przeszedł zawirowania, szukam opinii dot słoneczna termiczna. Dodatkowo zauważyłem, że niedawno podwyższono opłatę za instalację.
Info, Intox, co sądzisz o podgrzewaniu wody użytkowej za pomocą energii słonecznej

Dziękuję wszystkim
0 x
Mgławica
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 21/07/14, 21:20




przez Mgławica » 22/07/14, 22:09

Tak, istnieje premia, ale wydaje się, że musisz przejść przez zatwierdzonego instalatora
http://energie.wallonie.be/fr/la-prime- ... 7&IDC=6302
Chciałeś to zrobić sam?
Jeśli masz czas, może w Valériane będzie stanowisko, gdzie będziesz mógł poprosić o wyjaśnienia?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6

Re: Premia za panele słoneczne w Belgii




przez Cuicui » 22/07/14, 23:19

thierry3030 napisał: Szukam opinii na temat fotowoltaiki
Od 32 lat moje samodzielnie zbudowane czujniki termiczne dostarczają nam ciepłą wodę. Latem nadmiar ogrzewa mały kryty basen.
Co chciałbyś wiedzieć?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 200