Kłopoty z imprezą

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1

Kłopoty z imprezą




przez freddau » 21/07/06, 12:11

Aby uniknąć zajmowania miejsca na Iter vs Z.
Mam nadzieję, że impreza kłopotów nadal tu jest.

kłopoty_fete napisał:
mezigue napisała:Rozszerzona wersja oryginalnej publikacji na Agoravox.com








Mégajoule chce przeprowadzić fuzję laserową w 2010 roku. Ma ona przetestować naszą broń atomową bez eksplozji. Może to być dobry pomysł w przypadku starej technologii, ale który żołnierz będzie chciał polegać na broni nowej technologii, która nie została przetestowana w prawdziwym życiu? W każdym razie wyścig trwa, będziemy musieli to zrobić. Wyjdź z megadżuli. Z drugiej strony musimy zatrzeć ręce w małym ośrodku eksperymentów wojskowych w Gramat na Lot: eksperyment Sandii nie ma dla nich żadnej tajemnicy. Pewnie już próbują to przerobić, ale ciiii, to tajemnica, mówimy ci.


Erica Mullera

Surowe informacje: http://www.sandia.gov/news/resources/re ... utput.html[/ Quote

na wstępie witam wszystkich, jestem nowy, właśnie się zarejestrowałem forum że nie wiedziałem!

w takim razie cytat mówi, że na całej linii występuje błąd, centrum Gramat nie działa... Właśnie zobaczyłem to po raz pierwszy na stronie internetowej JPP tutaj:
http://www.jp-petit.com/Presse/la_grande_epoque.htm

potem sam, przez Google, jakiś czas temu...

w każdym razie we Francji nigdy niczego nie osiągamy, to smutne, ale tak to jest...
musimy stawić czoła faktom, USA udaje się we wszystkim, a „reszta świata” nie robi nic…
nawet w kwestiach ekologicznych USA szybko nas wyprzedzą, mają już bardzo zaawansowane projekty z energią słoneczną (z soczewkami Fresnela) i we wszystkich obszarach wyprzedzają nas i zawsze będą nas przewyższać...
Czy dzieje się tak po prostu dlatego, że ich postęp technologiczny jest dla nas nie do zatrzymania? bo ich kraj jest duży?? Nie wiem, ale faktem jest, że są od nas potężniejsi i bardziej zaawansowani we wszystkich dziedzinach technologii… (ostatecznie może nie jest gorzej, że tylko oni na świecie są tak zaawansowani, pomaga to przynajmniej ustabilizować świat, bo w pewnym sensie pełnią rolę policjanta...nawet jeśli czasami zastanawiamy się, czy oni naprawdę chcą stabilizacji)
voila, to mój pierwszy post na ten temat forum ! Mam nadzieję, że będzie mniej brutalny niż inne forum które opuściłem ze względu na postacie, które nie myślą, że są gówniane...

jak więc oceniam mój post obiektywnie i subiektywnie? :P



Podoba mi się słowo nie do odzyskania, które jest trochę nonsensowne. Nic nie jest nie do odzyskania.

Poza tym Minitel był dobrym przykładem, był dobrze rozwinięty we Francji na długo przed pojawieniem się Internetu... w każdym razie Francja osiągnęła postęp w obszarze ogółu społeczeństwa.

Flurry, jeden z najlepszych ptaków na świecie, nie może być sprzedawany ze względów politycznych. Bush osobiście interweniował w Korei Południowej, chyba na Tajwanie. itp......

Amerykańska bomba: opracowana wspólnie z niemieckimi naukowcami.

Krótko mówiąc, nie warto dalej porównywać czegokolwiek.

Czy zatem, opierając się na hipotetycznych rozwiązaniach technologicznych na przyszłość, jest to naprawdę właściwa droga, gra w pokera???
0 x
Lusitano
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 23
Rejestracja: 11/01/06, 18:54
Lokalizacja: herault

impreza kłopotliwa




przez Lusitano » 21/07/06, 14:02

cześć wszystkim
Nigdy nie wolno nam o tym zapominać, zanim powiemy, że USA są lub mogą być policjantami ŚWIATA.
Przede wszystkim największe ludobójstwo, największe zniszczenie kulturowe, które trwa do dziś (naród indyjski).
Wszystkie te wczorajsze konflikty (Wietnam, Angola, ZSRR, Irak) i te, które się dopiero pojawiają (Liban i wkrótce Iran,... A jutro może Europa!!. Kto będzie miał odwagę wskazać jedynych winowajców ????.
policjanci ŚWIATA czy najwięksi dyktatorzy planety.
Za pieniądze kupujące wszystko, zwłaszcza szarą materię, mogą być na czele!!!!!!
To powiedziawszy, wciąż mam nadzieję, że pewnego dnia wielkie, błękitne morze ujrzy te dzieci.
bardziej zjednoczeni, bardziej zjednoczeni i pełni szacunku dla wszystkiego, co nam oferuje.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 21/07/06, 16:40

Halo
Nie możemy wrzucać całej populacji do jednego worka
zwłaszcza, że ​​w wyborach wiemy, że w USA było blisko
tak wielu ludzi myśli inaczej, demonstrują także przeciwko wojnom, więc nie powinniśmy mówić o USA, ale raczej o administracji amerykańskiej. Znam kilku z Vermont i Maine, starają się mówić łamanym francuskim, podczas gdy ci z Antario mówią bardziej po angielsku niż ci z Anglii.
Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze zgadzają się z działaniami swojego rządu, ale mają swoją dumę narodową, swoje flagi i to jest normalne, gdy krytykujemy ich kraj, to szokuje…
Kiedy jest Trouble Party, osoba, która nie chce zidentyfikować miejsca, skąd pochodzi, odpowiada to jego pseudonimowi, rozpala ogień i patrzy, reakcje, wygląda bardziej na osobę pracującą w firmie (ankieta ), aby przetestować forums.
Przywodzi mi to na myśl film („Paryż płonie”), w którym rekruter wybierał młodych potencjalnych bojowników ruchu oporu, aby wyeliminować ich w karierze.
Istnieje wiele organizacji, które gromadzą dane na temat wszystkich osób i w szczególności przekazują je dyrektorom personalnym firm, próbując zaangażować Cię w dużą branżę, jeśli masz skłonności lub jeśli Twój ojciec był związkowcem lub masz przeszłość kryminalną , albo że brałeś udział w demonstracji, albo że masz skłonności ekologiczne itp. W tych urzędach można uzyskać wiele szczegółów, wiedzą nawet, czy czytasz lewicowe gazety.
Wiem, że powiesz mi, że we Francji to nielegalne, tutaj też,
Dla tych ludzi staje się to nielegalne, gdy zostaną złapani.
Natomiast w firmie, w której pracowałem, wszystkie rozmowy telefoniczne wchodzące i wychodzące z fabryki są nagrywane.
Pochodzenie Czas trwania rozmowy itp. Wszystko nagrane i wydrukowane. Najgorsza ze wszystkich maszyn pochodzi ze Szwecji.
(wystarczy proste podłączenie dowolnego telefonu w fabryce, aby zasilić całą maszynę)

Oczywiście chłopakom zajmującym się elektroniką udało się ominąć system znacznie łatwiej niż telewizję satelitarną.
Najgorsze w tym wszystkim było to, że pracownicy nie wierzyli w to, aż pewnego dnia pokazałem im wydrukowane strony z ich telefonów. Po tym firma jest dopracowana, wszyscy umieszczają zdalny dysk twardy gdzie indziej niż w fabryce..
Moralność jesteśmy dobrze nadzorowani i nadzorowani, kiedy widzę, że powiedziano nam, że nasza data urodzenia jest informacją poufną, uśmiecham się..

André
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 210