Witaj u mnie ^^

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Jean François
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 12/02/14, 19:27

Witaj u mnie ^^




przez Jean François » 12/02/14, 19:37

Cześć wszystkim, jestem Jean, młody inżynier z Lille. Twój forum jest cudowny, o ile obejmuje wszystkie kwestie związane z oszczędzaniem energii i w ogóle. Dziękuję wszystkim za Wasze wysiłki.
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 12/02/14, 22:00

Witamy u Ciebie Jean François. :P

Teraz od Ciebie zależy, czy weźmiesz udział w przygodzie, podzielisz się swoimi projektami...
i zacznij. : Mrgreen:

Ce forum jest wspaniałe w tym sensie, że zachęca do inicjatyw, a społeczność zapewnia odpowiednie porady, które oszczędzają dużo czasu, unikając angażowania się w niepotrzebne projekty.

Tutaj debatujemy, argumentujemy, wyjaśniamy. 8)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 394