Śmierć pana Gabriela Ferone de la Selva

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
chouwi91
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 26/06/11, 10:55

Śmierć pana Gabriela Ferone de la Selva




przez chouwi91 » 01/08/11, 17:21

Szanowni Państwo,

Rodzina Gabriela, Georges Ferone de la Selva, informuje o jego śmierci, która miała miejsce dziś rano.

Ceremonia odbędzie się w piątek, 5 sierpnia 2011 r. o godzinie 14:XNUMX w kościele Angé (Loire et Cher).
Ostatnio edytowane przez chouwi91 01 / 08 / 11, 19: 34, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 01/08/11, 18:16

Wszystkie moje kondolencje dla rodziny.

Poznałem go pod koniec 2002 roku, miał wtedy chyba 76 lat.
Jest autorem (między innymi) tekstów:

https://www.econologie.com/ees-les-solut ... s-554.html
https://www.econologie.com/ees-les-faits ... s-774.html
Napisane w 1989 roku!

Pracował głównie w latach 70.-80.-90.

Był rzadkim zielonym wizjonerem i na długo przed tym, jak „wszystko” zostało przemalowane na zielono (w niektórych przypadkach fluorescencyjne).

ps: poprawiłem tytuł bo ferrone zajmuje 2r chyba...
0 x
chouwi91
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 26/06/11, 10:55




przez chouwi91 » 01/08/11, 19:32

Christophe napisał:Wszystkie moje kondolencje dla rodziny.

Poznałem go pod koniec 2002 roku, miał wtedy chyba 76 lat.
Jest autorem (między innymi) tekstów:

https://www.econologie.com/ees-les-solut ... s-554.html
https://www.econologie.com/ees-les-faits ... s-774.html
Napisane w 1989 roku!

Pracował głównie w latach 70.-80.-90.

Był rzadkim zielonym wizjonerem i na długo przed tym, jak „wszystko” zostało przemalowane na zielono (w niektórych przypadkach fluorescencyjne).

ps: poprawiłem tytuł bo ferrone zajmuje 2r chyba...





Dziękuję za kondolencje, naprawdę mnie to wzrusza, a zwłaszcza zainteresowanie twórczością mojego dziadka.
Z drugiej strony to Ferone z jednym i tylko R, zresztą sprostuję, że kiedyś to wszystko będzie już trochę przeszłością.
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 02/08/11, 14:42

: Arrowu: :| To bardzo smutne odkrywać człowieka i jego niezwykłe dzieło z okazji jego odejścia.
Dziękuję chouwi91 za to, że mieli odwagę stworzyć ten temat w tych bolesnych okolicznościach.
Wszystkie moje kondolencje.

Przekażę wizjonerskie słowa pana Gabriela Ferone de la Selva.
0 x
KWIECIEŃ
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 16/11/11, 03:12

Re: Śmierć pana Gabriela Ferone de la Selva




przez KWIECIEŃ » 18/11/11, 09:52

chouwi91 napisała:Szanowni Państwo,

Rodzina Gabriela, Georges Ferone de la Selva, informuje o jego śmierci, która miała miejsce dziś rano.

Ceremonia odbędzie się w piątek, 5 sierpnia 2011 r. o godzinie 14:XNUMX w kościele Angé (Loire et Cher).



Rodzinie składamy kondolencje.

Poszliśmy zobaczyć się z Gabrielem Ferone de la Selva w szpitalu Saint Aignan 19 lipca 2011 roku i byliśmy dalecy od myślenia, że ​​opuściłby nas kilka dni później.

Nie zapomnimy tego człowieka, który w szczególności upublicznił plan ORSECRAD dotyczący elektrowni jądrowej w Fessenhein.

Zaskakujące jest to, że w Internecie nie ma żadnych informacji na ten temat.

Gerarda Pierrota
Stowarzyszenie Ochrony przed Promieniowaniem Jonizującym (założone w 1962)
0 x
chouwi91
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 26/06/11, 10:55

Re: Śmierć pana Gabriela Ferone de la Selva




przez chouwi91 » 08/12/11, 03:08

APRI napisała:
chouwi91 napisała:Szanowni Państwo,

Rodzina Gabriela, Georges Ferone de la Selva, informuje o jego śmierci, która miała miejsce dziś rano.

Ceremonia odbędzie się w piątek, 5 sierpnia 2011 r. o godzinie 14:XNUMX w kościele Angé (Loire et Cher).



Rodzinie składamy kondolencje.

Poszliśmy zobaczyć się z Gabrielem Ferone de la Selva w szpitalu Saint Aignan 19 lipca 2011 roku i byliśmy dalecy od myślenia, że ​​opuściłby nas kilka dni później.

Nie zapomnimy tego człowieka, który w szczególności upublicznił plan ORSECRAD dotyczący elektrowni jądrowej w Fessenhein.

Zaskakujące jest to, że w Internecie nie ma żadnych informacji na ten temat.

Gerarda Pierrota
Stowarzyszenie Ochrony przed Promieniowaniem Jonizującym (założone w 1962)




Lord,

W imieniu mojej rodziny dziękuję za wsparcie w tej gehennie, która mimo upływu miesięcy, już 4 miesięcy, jest trudna do przejścia.

A ja ze swojej strony dziękuję za wizytę i drobne upominki, które mu przyniosłeś, po Twoim liście zorientowaliśmy się, że ktoś odszedł, ale po chorobie, dziadek nie mogąc mówić, nie mógł nam powiedzieć kto.

Z poważaniem,

Laura C. Ferone, jej wnuczka
0 x
gość
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 21/10/13, 01:59

Re: Śmierć pana Gabriela Ferone de la Selva




przez gość » 21/10/13, 02:21

chouwi91 napisała:Szanowni Państwo,

Rodzina Gabriela, Georges Ferone de la Selva, informuje o jego śmierci, która miała miejsce dziś rano.

Ceremonia odbędzie się w piątek, 5 sierpnia 2011 r. o godzinie 14:XNUMX w kościele Angé (Loire et Cher).


osoba, którą miałem okazję spotkać kilkakrotnie, bardzo uprzejmie spodobało mu się, że nazywam go „Panem Inżynierem”. Bardzo lubił szczegóły techniczne swojej pracy, chętnie go słuchałem w jego kuchni w Angé, gdzie popijaliśmy whisky...
0 x
gość
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 21/10/13, 01:59




przez gość » 02/11/13, 16:38

Szkoda znaleźć to ogłoszenie na forum pod tytułem "Humor"...!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 04/11/13, 12:48

Jest to również forum "życie forum"...

:|
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 114