Zasoby geologiczne: brakuje nie tylko ropy!

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 08/06/13, 11:09

Więc krytyka wydaje mi się niezbędna, aby uniknąć nowej inkwizycji ????

[być może czytałeś mnie gdzie indziej, w którym krytykowałem ajatollahów ekologii lub zielonych kmerów odnawialnych? Oczywiście, za każdym razem, gdy spotykam „fanatyków”, którzy nie chcą widzieć ograniczeń systemu, których idolizują]

Wracając do wątku i jego tytułu, zgadzamy się zatem, że myślę, że:

a) rolnictwo konwencjonalne to rolnictwo górnicze

b) może być oznaczony jako AB; musisz przyjrzeć się bliżej (niż etykieta AB) ...
0 x
OlivierD
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 59
Rejestracja: 11/04/06, 14:52
Lokalizacja: 78 Północna
x 11

Re: Zasoby geologiczne: nie tylko ropy będzie brakować!




przez OlivierD » 29/11/21, 19:09

Halo
mnie to, co przemawia do mnie w nadmiernym wydobyciu górniczym, to „co pozostanie następnym cywilizacjom za 100 000 lat ???

oliwkowy
0 x
700W PV w autoconso z routerem tignous ...
Permakultury nie da się improwizować w 15 dni, posłuchajmy Arthura Kellera i nie zapomnij zagłosować na program, który najlepiej broni naszych interesów!
OlivierD
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 59
Rejestracja: 11/04/06, 14:52
Lokalizacja: 78 Północna
x 11

Re: Zasoby geologiczne: nie tylko ropy będzie brakować!




przez OlivierD » 04/12/21, 19:18

w rzeczywistości brakuje fosforu w tej tabeli, a nie jest on poddawany recyklingowi, jest używany między innymi jako fosforany w nawozach
oliwkowy
0 x
700W PV w autoconso z routerem tignous ...
Permakultury nie da się improwizować w 15 dni, posłuchajmy Arthura Kellera i nie zapomnij zagłosować na program, który najlepiej broni naszych interesów!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 143