Mocowanie Pentone na ZX TD

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
franch
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25/02/09, 21:57

Mocowanie Pentone na ZX TD




przez franch » 25/02/09, 22:12

Witam wszystkich, tutaj przechodzę od razu do sedna mojego pytania i tematu......Chciałbym przetestować zespół Pentone w moim samochodzie..diesel zxturbo, ale biorąc pod uwagę, że mam bardzo małe doświadczenie, zrobiłbym to chciałbym wiedzieć, jak mieć szczegółowy schemat tego słynnego reaktora, rozmiar i komponenty zakupione do jego wykonania, a zwłaszcza wiedzieć, jak go podłączyć, zrobiłem tutaj sporo notatek i zdjęć, ale meh, nie wiem cokolwiek rozumiem, nie żebym był głupi, ale hej, biorąc pod uwagę, że układ tego reaktora nie wydaje mi się prosty do osiągnięcia....(przynajmniej żeby przeczytać tutaj raporty)......mój szef mówi mi, że to co najwyżej nie zadziała. Wpadnę w panikę. Bardzo chciałbym udowodnić mu, że się myli. Z góry dziękuję za odpowiedź
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 25/02/09, 23:15

0 x
franch
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25/02/09, 21:57

montaż pentonu na zxtd




przez franch » 26/02/09, 21:16

cześć, Christophe.....Widziałem link, ale jedyne, co mnie niepokoi, to jak i jakiego rozmiaru powinienem zrobić mój reaktor, zobacz także wnętrze, rozumiem zasadę bubblera, przynajmniej próbuję , ale reaktor... OK, mogę zrobić taki ze stali nierdzewnej, ale dla mojego ZX? jaki wymiar, a potem wymiary wnętrza, przepraszam, jeśli wydaję się istotne, ale jeśli wystartuję w tej manufakturze, chciałbym co najwyżej odnieść sukces i kto wie, jak to poprawić, jeśli mam stare nadwozie do przetestowania, coś, co by mi się podobało nie miałoby to większego znaczenia, ale w tym przypadku tak nie jest, ale sam chcę spróbować tej przygody, przy zachowaniu środków ostrożności i informacji na poziomie produkcyjnym, ponieważ pochodzę z Belgii, kraju, w którym z wyglądu ten system jest bardziej żartem niż czymkolwiek innym coś innego, przynajmniej ja w to wierzę, surfując po francuskich stronach i oglądając określone filmy.
0 x
Dudule
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 15
Rejestracja: 30/04/08, 01:12
Lokalizacja: Bordeaux / Francja

Re: Mocowanie Pentone w ZX TD




przez Dudule » 01/05/13, 17:38

franch napisała:...
, nic nie rozumiem, nie żebym był głupi, ale hej, biorąc pod uwagę, że układ tego reaktora nie wydaje mi się prosty do osiągnięcia....(przynajmniej po to, żeby przeczytać relacje tutaj poczynione).. ....

Problem w tym, że moim zdaniem nie ma tu nic racjonalnego. Niektórzy wykonali ten sam zespół dwukrotnie w 2 identycznych ciągnikach i wcale nie osiągnęli takich samych wyników.
Niektórzy umieszczają 7 reaktorów na 4 litrach, a inni tylko 1 na 3 litrach, aby uzyskać podobne wyniki.

Wciąż istnieją zalecenia, które pozwalają nam zrobić wszystko, co w naszej mocy.
Ze swojej strony zdecydowałem się zrobić G Pentone, starając się być jak najbliżej wylotu wydechu, aby uzyskać maksymalne ciepło, ograniczyć wlot powietrza... i wiele nieznanych rzeczy do zrobienia : Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 155