Usta: jaja organiczne .... np. oszustwo!

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
maxime421
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 16/09/09, 18:10




przez maxime421 » 16/09/09, 20:48

No to właśnie zrobiliśmy sobie sałatkę z warzywami z koszyka.

Sos czosnkowy, ocet i oliwa z oliwek.
Gorąca sałatka ziemniaczana gotowana na parze, batawia, starta marchewka i surowa siekana cebula.

Cóż, muszę powiedzieć, że jakość jest tam.
Rewelacja, dużo lepsza niż w sklepie organicznym.
Na pewno ze względu na świeżość produktów.

Oto moja opinia.

Pozytywny i negatywny.

Zobaczymy, kiedy koszyk zostanie całkowicie zużyty.
0 x
Gebe
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 361
Rejestracja: 08/08/09, 20:02
x 65




przez Gebe » 16/09/09, 21:58

parfaitelumiere napisał:Zawsze sprawdzam jajka przed zakupem i niestety lepiej jest kupować w supermarketach, nikt nie będzie cię oszukiwał.
Najgorsze jest to, że wiele rzeczy jest takich: tak zwany dyskont meblowy, wiele rzeczy używanych, nie ma z tym nic wspólnego, ale używane DVD lub CD, takie jak konwertery gotówki , cóż, lepiej kup nowy lub w ogóle nic nie kupuj ...
fast foody, takie jak lokalny kebab lub sprzedawca kanapek, ben mac mac, czy jesteśmy przynajmniej dość pewni jakości, są tak nudni ze swoimi dostawcami ...

Jest to niestety całkiem prawdziwe i łatwe do wyjaśnienia.
Nie dlatego, że duże sklepy mają lepszą moralność niż mali producenci, ale po prostu dlatego, że bardzo trudno jest im oszukać.
Jeśli tak się stanie, zbyt wiele osób musi o tym wiedzieć i nieuchronnie znajdzie się niezadowolony pracownik, zazdrosny konkurent lub odrzucony dostawca, który zgłosi sprawę.
Będzie to nieuchronnie interesujące dla zapobiegania oszustwom i mediów.
W przypadku małych producentów jest zupełnie odwrotnie. wrócić do naszych owiec… uh… naszych jaj. Łatwo jest udać się do producenta przemysłowego, jeśli znasz takiego, który kupi od niego nieoznakowane jajka za gotówkę, on też będzie szczęśliwy, mogąc zrobić trochę „czarnego”.
Nikt się o tym nie dowie, a w każdym razie nie zainteresuje to oszustów ani mediów.
I znowu jaja są produktem umożliwiającym śledzenie, który można z pewnością obejść, ale mającym tę zaletę, że istnieje, w przypadku wielu produktów nie ma go w ogóle.

Jeśli chodzi o wiedzę, co oznacza oszustwo związane z udziałem w rynku... Moim skromnym zdaniem jest to w mniejszości, ale istnieje, jest bardzo łatwe i jak dotąd niezbyt ryzykowne
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 24/03/13, 10:59

Ekologiczne, francuskie, włoskie jajka w rzeczywistości...

https://www.econologie.com/forums/post253735.html#253735
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 125