Finansuj swoje prace 2013 dzięki premii za oszczędność energii

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Miou
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 16/04/10, 19:46
Lokalizacja: Merville

Finansuj swoje prace 2013 dzięki premii za oszczędność energii

przez Miou » 17/02/13, 17:34

Sfinansuj swoją pracę w 2013 roku dzięki premii za oszczędność energii.

Nieznany ogółowi społeczeństwa i ustanowiony przez rząd, masz prawo do premii na finansowanie swojej pracy w 2013 r.: kliknij tutaj http://www.les-energies-renouvelables.eu/certificat-economie-energie-cee.html poznać i otrzymać bonus dzięki temu symulatorowi.

Mając nadzieję, że byłem dla ciebie przydatny : Lol:
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2

przez bidouille23 » 18/02/13, 02:04

Myślałem, że spam jest zabroniony, to nie jest pomoc, która jest bardzo niezdarnie zamaskowaną reklamą....

Spójrz na górę strony docelowej linku;)
w 1/ bezpłatnie opisz swój projekt
2/3 najbliższych profesjonalistów kontaktuje się z Tobą (tylko tyle :) )
i 3/ porównaj i wybierz (wybór ogranicza się do wyboru strony... :) )

i 1.2.3/0 mistrz świata 1998.... :)


następnie spróbuj energii odnawialnej, aby zobaczyć ;), cóż pfff bez bonusowego rololo i bez wiatru lub energii słonecznej :) , najlepsza premia jaką miałem to 340 euro za kocioł kondensacyjny... Nie widziałem żadnych pelletów, to "drewno, gaz, olej opałowy" lub "prąd" do ogrzewania, bez rozróżnienia, drewno to drewno :) ... dlaczego pocili się, robiąc rololo

Bonusy czasami nie jestem pewien, czy to prezenty...

Preferowanie ofert wspieranych i zapewnianych przez państwo jest niewątpliwie bezpieczniejsze i bardziej opłacalne, takie jak ulga podatkowa, ekopożyczka itp.

I nie proś nikogo, zwłaszcza placu budowy, aby odebrał dla ciebie rzemieślników, popytaj wokół siebie, spójrz na już ukończone budowy, przedyskutuj z właścicielami...
Lub znajdź dobrego właściciela projektu, który będzie gwarantem, ale w ten sam sposób dowiedz się wcześniej od byłych klientów...

Bilans nie uważam za świetny, więc NIE GLOP :) ....
0 x
BobFuck
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 04/10/12, 16:12
x 2

przez BobFuck » 18/02/13, 09:50

Jest jeszcze jedna "spółka zależna EDF", która zadzwoniła do mnie w zeszłym tygodniu, żeby sprzedać swoje minuty...
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2

przez bidouille23 » 18/02/13, 13:39

dziwka,

czy energia słoneczna z Francji nie jest czymś takim?
masz stodołę czy co? ;)

Na warsztacie, w którym zaciągam linie, trwało to chwilę… aż „szef” wydał z nich surowy wrzask…

Jestem kupcem złota, on zaczyna mnie wkurzać tymi...
0 x
Miou
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 16/04/10, 19:46
Lokalizacja: Merville

przez Miou » 19/02/13, 17:11

Bonjour à tous
Załączam moje odpowiedzi po komentarzu Bidouille23

cóż pfff bez bonusowego rololo i bez wiatru lub energii słonecznej =>ODPOWIEDŹ = premie nie działają w przypadku energii wiatrowej i fotowoltaicznej, ale działają w przypadku energii cieplnej (słoneczny podgrzewacz wody...), izolacji, pompy ciepła, VMC... itd...


najlepsza premia jaką dostałem to 340 euro za kocioł kondensacyjny =>ODPOWIEDŹ = Fałsz, premie są ważniejsze (również zmienne w zależności od działów), ponadto kumulują się, jeśli wykonujesz kilka prac, na przykład w dziale 31 => np. izolacja podłogi 100 m² = 520 € premia + pompa ciepła powietrze/woda = 473 E premia => suma 993 € premia => oprócz ulgi podatkowej i wszystkich innych pomocy, osobiście jest to lepsze niż nic...


... nie widziałem peletów, to "drewno, gaz, olej opałowy" lub "prąd" do ogrzewania, i bez różnicy, drewno to drewno ... dlaczego oni się pocili robiąc pellet rololo => ODPOWIEDŹ = fałsz, patrz „samodzielne urządzenie opalane drewnem” lub indywidualny kocioł na biomasę”…itp

Bonusy czasami nie jestem pewien, czy to prezenty... => ODPOWIEDŹ = fałszywa płatność czekiem w euro tylko wtedy, gdy prześlemy fakturę + świadectwo ukończenia i kwalifikacje fachowca (np. qualipac na pompę ciepła)


Preferowanie ofert wspieranych i zapewnianych przez państwo jest niewątpliwie bezpieczniejsze i bardziej opłacalne, jak np. ODPOWIEDŹ Te premie można oczywiście łączyć z ulgami podatkowymi i wszelkimi innymi rodzajami pomocy => obejść się bez niej byłoby „c…”, jest to dodatek do wszelkiej innej pomocy i rzadko o nią prosi osoba fizyczna.

I nie proś nikogo, zwłaszcza witryny, aby wybrał dla ciebie rzemieślników, zapytaj wokół siebie, spójrz na już wykonaną pracę, porozmawiaj z właścicielami =>ODPOWIEDŹ = całkowicie się zgadzam, ale strony oferują kontakty z lokalnymi rzemieślnikami lub katalog, aby klient mógł sam wybrać...


Bilans nie uważam za wielki, więc NIE GLOP .... => odpowiedź = zanim dokonasz bilansu, lepiej dowiedzieć się więcej, osobiście miałem prawo do zerowej stawki pożyczki, ulgi podatkowej i premii za energię ekologiczną (certyfikat oszczędności energii) w wysokości 700 € (zawsze warto wziąć) na izolację + pompę ciepła.


Spójrz na górę strony docelowej linku;) w 1/ opisz swój projekt za darmo 2/ 3 najbliższych profesjonalistów skontaktuje się z tobą (tylko to) i 3/ porównaj i wybierz (wybór ogranicza się do tego na stronie .. i 1.2.3/0 mistrz świata 1998 .. => ODPOWIEDŹ=: to jest ogłoszenie z prośbą o wycenę (tak, są ogłoszenia, jak również na tym forum...) nie przeszkadza to w udzielaniu informacji, które mogą być przydatne....


Mam nadzieję, że odpowiedziałem uprzejmie Bidouille23

szczerze

Energie odnawialne ECOinfo
http://www.les-energies-renouvelables.eu/
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2

przez bidouille23 » 04/03/13, 01:27

dobry wieczór,

po prostu idź się zabawić:

http://www.les-energies-renouvelables.e ... ienne.html

to szalenie źle, że witryna zajmująca się energią odnawialną przedstawia zdjęcie, prawie najgorszą konfigurację turbiny wiatrowej (statéolien na szczycie byłby koniecznością wszystkiego ...)

Krótko mówiąc, uprzejmy czy nie, nie należy brać ludzi za idiotów...

następnie pytanie, kto stoi za tą witryną ???

kogo obchodzi usta świata?

http://www.les-energies-renouvelables.e ... aires.html

Specjaliści w dziedzinie energii odnawialnej, masz możliwość zaoferowania wszystkim swoim klientom premii za oszczędność energii, otrzymując czek w euro, który sam zaoferujesz swoim klientom.


a następnie

W zamian za fakturę za pracę otrzymasz czek w euro!



przejdź do ostatniego pytania skąd pochodzą pieniądze ???

dziękuję święty mikołajku :) ...

Więc twoja fałszywa fałszywa fałszywa :) pozwól mi się śmiać :) ...

i otrzymaliśmy premię w wysokości 140 euro za piec opalany drewnem, za który będziemy musieli zapłacić znacznie więcej, ponieważ zainstalowany przez firmę certyfikującą, która nagle pobiera więcej lub jest zyskiem?

w skrócie BLABALBALBALA Nawet nie poświęcam czasu na poprawną odpowiedź, idzie na ten poziom bzdur…

Najlepszą ekonomią jest zrobić jak najwięcej samemu, dodatkowo zysk jest na poziomie mentalnym;), i to zysk na życie i na życie innych, którzy z kolei nauczą się przekazem wiedzy...

Właściwie wszystko tam jest:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... LSCu0Z1JYo

lol blablablablabla ekokatalog energii odnawialnej :) i obejrzałem w 1 minucie 31 to też się wyjaśnia ;)...


zapewnia co najmniej tubkę wazeliny z premią? :)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 04/03/13, 01:45

Zatrzymamy się tam...
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 123