Woda pitna ... na zasadzie odstępstwa w 400 miastach we Francji !!

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 29/01/13, 11:10

Moje zdanie jest głupie!

Przerwano mi, a potem zgubiłem wątek...

Chciałem powiedzieć i napisać, że azotany – a zatem i rolnictwo – nie są seuls problemy z piciem. Niektórzy ludzie mają tendencję do zrzucania wszystkiego na siebie. Który jest - trochę - niesprawiedliwe! Choć jest to poważny i poważny problem...

Ale od czasu do czasu pojawiają się też „naturalne” minerały… Ponieważ niektóre regiony mogą zostać „zaatakowane” radonem…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88

Re: Woda zagrożona, ale nie niezdatna do picia




przez Gaston » 29/01/13, 11:19

fabio.gel napisał:To nie jest fake na rządowej stronie internetowej

http://orobnat.sante.gouv.fr/orobnat/orobnat/glossaire/glossaire_DR.html#limitesqual
Co więcej, w tym glosariuszu nie ma definicji „pitnego” : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 131