DIY: uczynienie samochodu elektrycznego

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 14/01/13, 12:40

dziwka

Gaston, to pewne, że widziane z tej perspektywy zmienia sytuację... :|

to jest twoje, to jasne.

Więc wszystko, co pozostaje, to zrobić tak, jak powiedziano wcześniej, zrobić, jak chcesz ...
i ciesz się, że mieszkasz na wsi ;) ...

: Mrgreen: biegali za nami po zestaw zamontowany na 2 kołach, który toczył się z prędkością 140 dla najlepszych w mojej okolicy :zaszokować: , pójdą za nami po elektryczne zestawy wspomagające, które pchają rowery do 35 km/h (osobiście po 40 lub 50 na rowerze :zaszokować: Nie chcę próbować… albo to już nie jest tylko rower :) )

Nie, czasami osobiście myślę, że to staje się śmieszne :) jeśli chodzi o rowery i że ignorowanie tych przepisów nie będzie problemem to serio widzisz bluesa robiącego radary na rowery mdrrr a co gorsza w zasadzce zamiast motocyklisty to byłby policjant w krótkich spodenkach :) z kamizelką biegacza z napisem policja na plecach i adidas w kolorach ich aut... lol
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 14/01/13, 12:49

Normy bezpieczeństwa w samochodzie są absurdalne... narzuca zbyt ciężkie pojazdy

państwo znów jest wojną za sobą: standardy bezpieczeństwa przydałyby się w czasach, gdy jechaliśmy szybko…w przyszłości będziemy jeździć coraz wolniej, aby oszczędzać paliwo….czas pozwolić na mniej solidne samochody

liczba ofiar śmiertelnych na drogach wynosi obecnie śmiesznie 3700 w 2012 roku

tymczasem 10 000 samobójstw! bezrobocie, nędza, aberracje ekonomiczne wyrządzają więcej szkód niż droga! (a wśród 3700 zabitych na drogach są samobójcy przebrani za wypadki)

dlatego ważne jest, aby poluzować śrubę norm i przepisów wszelkiego rodzaju
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88




przez Gaston » 14/01/13, 14:03

chatelot16 napisał:dlatego ważne jest, aby poluzować śrubę norm i przepisów wszelkiego rodzaju
Zgadzam się, ale jednocześnie powinna ustać tendencja do legalizacji stosunków umownych.
Normy i przepisy mają (głównie?) chronić producentów przed procesami sądowymi ze strony ich klientów.

Przypomnij mi, kiedy ostatnio rząd uchylił przepis regulacyjny, nie zastępując go bardziej restrykcyjnym :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 14/01/13, 15:10

Gaston napisał:Przypomnij mi, kiedy ostatnio rząd uchylił przepis regulacyjny, nie zastępując go bardziej restrykcyjnym :?


musimy ograniczyć wszystko, co niebezpieczne

Zbyt skomplikowane prawa i przepisy są niebezpieczne!

konieczne jest ograniczenie liczby stron obowiązującego prawa i regulacji

dlatego konieczne jest zakazanie posłom stanowienia nowych ustaw bez usuwania zbędnych starych ustaw

sprawiłoby im to dużo więcej pracy, ale wydaje mi się, że im za to płacą

bałagan norm prawnych i niezrozumiałe przepisy ze względu na swoją objętość są naruszeniem praw człowieka
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88




przez Gaston » 14/01/13, 15:40

chatelot16 napisał:bałagan norm prawnych i niezrozumiałe przepisy ze względu na swoją objętość są naruszeniem praw człowieka
I dar niebios dla prawników : Mrgreen:
0 x

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot], Google Adsense [Bot] i goście 128