Ayrault pismo Depardieu (francuski VAT)

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 21/12/12, 19:31

Czy miałeś na myśli ROLF czy ROTFL? : Mrgreen: W przeciwnym razie istnieje RTL :-)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16130
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5244




przez Remundo » 21/12/12, 22:58

BobFuck napisał:Lubię Putina.

Ten człowiek zebrał wszystkie tony piłek, które francuscy politycy zostawili w ENA, tylko dla siebie.

Co za charyzma, co za człowiek!

"I oddaj mi pióro"...

To prawda, że ​​wie, jak się wykazać... czasem i słusznie. Ale hej, nadmierne dowodzenie nazywa się także dyktaturą.

Stara debata filozoficzna na temat zarządzania Miastem: czy demokracja jest lepsza od oświeconego despotyzmu?

W każdym razie tyle może dać „bardzo uporządkowany” kraj.
http://www.dailymotion.com/video/x54uow ... them_music

Być może istnieje optymalna męskość między męskością Hollande'a i Putina? :P

Cóż, nie widzieliśmy jeszcze szczytu Holandia-Putin...
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 22/12/12, 00:18

wi wi na pewno, Rosjanie są dumni! I tęsknią za swoją przeszłą wielkością...

Ale Putin, choć bardzo autorytarny, wciąż nie jest Stalinem! Musi sobie radzić i radzić sobie ze swoim czasem... ;)
0 x
Avatar de l'utilisateur
manet42
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 631
Rejestracja: 22/11/08, 17:40
Lokalizacja: Lorraine




przez manet42 » 22/12/12, 10:43

Cóż, nie lubię Putina, byłego szefa KGB… jego wygląd i twarz przyprawiają mnie o dreszcze (normalne u Rosjanina :P ).

Nie wiem, czy jego przeciwnicy (zamordowani) docenili jego „męskość”.
To prawda, że ​​tam bogaci to miliarderzy, a biedni to bardzo biedni, średnia długość życia to 59 lat.....

Pytanie? w Obamot, czy to twój ideał?

Z poważaniem.

JC
PS Couilles, cholera... (przepraszam, źle przeczytałem Putina)!Czy to jest w tym obowiązkowe? forum ?
0 x
Stale staramy, w końcu się uda. Więc dalej się nie uda, tym bardziej prawdopodobne jest to, że działa.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 22/12/12, 12:46

Kto ich nie kocha? : Mrgreen:

Zapomina się, że Putin jest przyjacielem bardzo sympatycznego Berlusconiego, no wiesz, takim demokratą, który zmienia przepisy i interpretatorów dla własnej korzyści, aby skorzystać z bezkarności lub zostać ponownie wybranym…

Jest także przyjacielem Hafeza el Assada, który zamiast podać się do dymisji, woli ostrzeliwać swoje czołgi i samoloty przeciwko ludności cywilnej, a właściwie jego „elektoratowi” : Evil: I za jego czasów tak samo było z Kaddafim.

Na razie Ameryka nie jest zainteresowana chińskimi przywódcami, dopóki ich potrzebują…

Co ciekawe, w naszych czasach to właśnie ostatni dyktatorzy wydają się być ostatnimi murami obronnymi przeciwko walcowi parowemu globalizacji oraz globalizacji mózgów i rynków! To nie znaczy, że darzą mnie sympatią Maneta! 8)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 22/12/12, 12:55

„bastiony przeciw globalizacji”??? Nie jestem przekonana !

Gazprom jest na rynku światowym; pierwsi bogaci klienci w Megève i LVMH, Ferrari...

To samo dotyczy Chin... które są także warsztatem świata, w szczególności Apple'a, ale wszystkich wielkich nazwisk...

Nie, wcale nie jestem przekonany...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749




przez Sen-no-sen » 22/12/12, 12:59

Obamot napisał:Co ciekawe, w naszych czasach to właśnie ostatni dyktatorzy wydają się być ostatnimi murami obronnymi przeciwko walcowi parowemu globalizacji oraz globalizacji mózgów i rynków! To nie znaczy, że darzą mnie sympatią Maneta! 8)


Rzeczywiście, na świecie mamy wybór pomiędzy, z jednej strony, totalitaryzmem typu hierarchicznego: despota, naród, naród... (Birma, Korea Północna itd...), a z drugiej totalitarnym systemem rynkowym, lub, mówiąc żargonie „demokracja liberalna”, oparta na totalitaryzmie gospodarczym, w którym ludzkie decyzje podlegają systemowi, który taki nie jest.
Oczywiście istnieją między nimi etapy hybrydowe, wymaga tego ewolucja!
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 22/12/12, 13:49

wi wi, poza tym nikt nie zauważył mrugnięcia okiem, które puściłem na koniec...

Pozwala mi to rozjaśnić moje myśli.

Did67 napisał:„bastiony przeciw globalizacji”??? Nie jestem przekonana !

Gazprom jest na rynku światowym; pierwsi bogaci klienci w Megève i LVMH, Ferrari...

To samo dotyczy Chin... które są także warsztatem świata, w emblematyczny sposób Apple, ale wszystkie wielkie nazwiska...

Nie, wcale nie jestem przekonany...

Ja też nie!

Nie mogę jednak powstrzymać się od wmawiania sobie, że najbardziej podejrzany jest system, który lewą ręką opowiada się za demokracją, prawami człowieka, wartościami zasługi czy czymkolwiek innym, a prawicą będzie stanowił swoje prawo i wstrząsał systemami feudalnymi, które zakłócają jego paradygmat !

Możemy wziąć przykład Izraela i terytoriów okupowanych, mam wrażenie, że globalizacja postępuje w ten sam sposób... Wychodzi naprzeciw niezłomnym dyktatorom, tym „Palestyńczykom”, których nie jest w stanie pogodzić i których terytoriów chce chwyta pod nosem ich mieszkańców. Czy nie jest to jeden system drapieżnictwa przeciwko drugiemu?

Ale może znowu powiedziałem coś głupiego! Ponieważ zawsze mnie uczono, że Izrael i Stany Zjednoczone to dobrzy ludzie. Ci, którzy z dnia na dzień – mimo ogromnego długu, który częściowo zadłużają innych – zdołali rzucić na kolana świat, którego gospodarka wówczas kwitła (taki piękny model społeczeństwa z jego tajnymi więzieniami lekceważącymi prawo międzynarodowe , jej wojny naftowe oparte na kłamstwach i cały szereg okrucieństw, rzekomych ataków terrorystycznych, zaprzeczeń, paranoi i dysproporcji w tym, co w dalszym ciągu przedstawiają jako „odpowiedzi”, ich ciągłą wojnę prześladowań przeciwko całemu światu, aby nas przestraszyć poprzez alibi terroryzmu, wojny rzeczywistej lub wirtualnej z udziałem dronów (sposób kontynuowania hegemonii i niewątpliwie tworzenia nowych lęków), wojen, które powodują prawdziwe ofiary śmiertelne, i wreszcie zbiorowe egzekucje mające na celu uciszenie wrogów, wczorajszych przyjaciół, a teraz zawstydzających. wojny, które mieszają się z wojną gospodarczą, zabijają zamiast tego niewinnych i pokornych cywilów, którzy przed śmiercią już nie istnieli... Krótko mówiąc, co za idylliczny obraz, gdy teraz wiemy, że to CIA finansowała Facebooka i że to dzieci i ich smartfony, które zwracają się z inwestycji!

Gdzie jest okno, w które wskakuję...pustka?!!!

Czy poza tym makiawelizmem ci dyktatorzy mają czego pozazdrościć…? (To nie jest dokładnie pytanie)
0 x

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 204