Monopole stalowe, a wkrótce metale

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 29/06/06, 13:18

Targol napisał:Nasze podatki ułatwiają offshoring, dlatego promują bezrobocie

Cześć
jak ja przestaniesz płacić podatki, uratujesz swoją pracę : Lol:
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 29/06/06, 13:21

Zac napisał:jak ja przestaniesz płacić podatki, uratujesz swoją pracę : Lol:
@+


hi Zac

Przychodzę powoli, ale na pewno. Dzięki robieniu dzieci i nie zwiększaniu ich, minęło prawie 5 lat, że moje podatki są zmniejszane o połowę każdego roku.

Cel: niepodlegający opodatkowaniu : Mrgreen:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 29/06/06, 15:26

Targol napisał:[...] Nie wiem dlaczego, czuję, że zamierzam wziąć cios masy (lub siekiery : Lol: ) po tym poście ....
Nie, nie, po prostu czytam z zainteresowaniem informacje o tej dziedzinie przemysłu, w której niewiele wiem ... : Wink:

Wady, dla twojego ostatniego postu ... : Evil:


: Lol: : Mrgreen: 8)
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 29/06/06, 15:32

Drwal napisał:Wady, dla twojego ostatniego postu ... : Evil:


Czy masz coś przeciwko temu, że płacę coraz mniej podatków?
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
laurent73
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 19/06/06, 23:28
Lokalizacja: Albertville




przez laurent73 » 29/06/06, 22:47

Witam wszystkich :D ,

Rzeczywiście gorący temat i widzę, że są święci amatorzy (cześć dla producentów stali i innych koneserów).

Naprawdę dobrze mnie porwały fabryki Mittal, méa culpa.
Odkąd kupił fabryki w Ameryce Północnej, podniósł swoją średnią.

Niepokojące jest jednak zobaczenie klapek (argument jest prawdziwy pewnego dnia, a fałszywy następnego), a pieniądze szybko zmieniają pana młodego (i niewiele w przypadku inwestycji):
OR jest logiką przemysłową i finansową ...

W przeciwnym razie dla André:
my również mamy dwa piece elektryczne i wykonujemy betonowe pierścienie ze stali nierdzewnej (pręty cementowe?).

Z drugiej strony, jakie są ograniczenia środowiskowe w domu?
Wraz z nami (i na szczęście) udoskonalamy (nawet jeśli zawsze możemy to zrobić lepiej): kolektory pyłu, znaczne zmniejszenie ilości zużytej wody, etykieta ISO 14000 (nawet jeśli ...), ciągłe zamówienie i wyzwanie czystości , Można powiedzieć, że przemysł stalowy i tak ewoluował. Dlatego musimy kontynuować (między szklanką w połowie pustą a w połowie pełną ...).

+ dla innych wiadomości.
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

Monopole stalowe, a wkrótce metale




przez Denis » 30/06/06, 09:30

Witam, wczoraj widziałem wieści z GRELAND: prawdziwy przykład :: w zasadzie:
Panie pośle Jacques Ourlaba, nie mów nic do swojego szefa, mimo że stawki stają się piekielne, i boi się, że zostaniesz zwolniony! Szef nic nie mówi dyrektorowi personelu, widzi, że kadencje przekraczają progi bezpieczeństwa, nic nie mówi, ponieważ boi się obwiniania i wymiany. Dyrektor personelu ma naciski, nie chce być przenoszony i że fabryka zostanie zamknięta. Szef pracuje 15 godzin dziennie, ale ma presję ze strony akcjonariuszy, musimy produkować + i lepiej, już dwukrotnie się przeprowadził, ale nie znalazł innego kraju, ponieważ po Francji, hiszpania, polska, nie ma nic lepszego !! : boi się bankructwa swojego imperium, jest bliski ruiny : Arrow: akcjonariusze sprzedają, akcja nie przynosi wystarczających rezultatów, inwestują w nieruchomości, ponadto nie ma presji, ponieważ są na emeryturze : Chichot: a jeśli ceny domów wzrosną, to ich to nie obchodzi, dom z basenem na południu jest płatny!

moralność: jeśli pan dupond, oszczędza na koncie bankowym, może się pośrednio przelać !!!
: Evil: ŚWIAT DZISIAJ
0 x
laurent73
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 19/06/06, 23:28
Lokalizacja: Albertville




przez laurent73 » 30/06/06, 22:18

Cześć Denis i inni,

Całkowicie się z tobą zgadzam.

Myślę, że powinniśmy usunąć torebkę (w obecnej formie).

a+
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 01/10/12, 11:29

Poniedziałek 1 października 2012 r. - 11:03

ArcelorMittal: potwierdzono ostateczne zamknięcie wielkich pieców Florange, twierdzą związki
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 157