GTI do siebie

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
ruski
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 318
Rejestracja: 02/11/05, 15:22




przez ruski » 30/04/12, 22:03

dedeleco napisał:
Dla Cloclo, EDF był odpowiedzialny? § to nie ich wina?


dla przyszła Fukushima-Cherno we Francji, nieunikniona wcześniej czy później, ponieważ nasi nuklearni supermanie nie są nieomylni na zawsze, EDF jest odpowiedzialny tylko za 9 € na osobę, za 1 milionów ludzi ewakuowanych w dzień cały region, niezdatny do zamieszkania, nieuleczalny, przez wieki nawet tysiąclecia !!


Poza tym to EDF, który rzucił mi GTI po mikro wycinaniu sieci pana podczas bryzy WE WE !!!! I tak dalej.


To nie byłyby raczej mikroprzepływy, pochodzące od błyskawic do niektórych 100m, lub sąsiadów z GTI majstrowanych ???


Huh, planeta została skażona w ciągu 24 godzin dzięki wiatrom odrzutowym, co jest bardziej korzystne. I kontynuuje nieprzerwanie, nie kupuj stamtąd ryb, Telewizory ...., Hye jest źle skrzyżowany !!! 1 BPM wystarczy, aby wywołać raka! Oto jesteś; czy nikogo nie ma? W przeciwieństwie do tego, przeszedł obowiązkowy alkomat w samochodach !!!!!

Mówiąc poważniej, energia jądrowa jest obecnie wykorzystywana, nie jest dobra, ale z drugiej strony jest bardzo dobra i jej nie rozwijamy? !! Dlaczego Znajdź błąd !!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2485
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 359




przez Forhorse » 30/04/12, 22:54

ten temat lollipop!
Oprócz poświęcenia, które przynosi jego naukę, nie wygrał.
0 x
ruski
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 318
Rejestracja: 02/11/05, 15:22




przez ruski » 30/04/12, 23:04

Tak, poszliśmy na plony, właśnie kupiłem Mastervolt Windmaster500, aby rozpocząć moje PV. Ogranicz straty.
Dede, mówi dobre rzeczy.
Następnie regeneruję swoje ostrza z PVC z tubą 100, a następnie, jeśli to wszystko działa, robię palec w hałasie programowalnym GTI.
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 30/04/12, 23:20

bądź ostrożny! gti, które wysyła prąd niesinusoidalny, może spowodować pęknięcie elektrowni jądrowej : Mrgreen:

poważniej boję się francuskiego anty protekcjonizmu

gdybym chciał zrobić mały falownik inżektorowy we Francji, widzę nadchodzący problem ... francuskie władze rozpieszczą mnie standardami, których należy przestrzegać ... Chińczycy mogą produkować to, co chcą i sprzedawać bez problemu

Podobnie w przypadku wszystkich profesjonalnych urządzeń elektrycznych: stycznik wyłącznika: wszystko sprzedawane we Francji jest 2 lub 3 razy droższe niż gdzie indziej, aby mieć rozsądne ceny, które trzeba kupić bezpośrednio w innych krajach ... i tam nawet znaleźć francuski materiał tańszy niż we Francji

chociaż nie ma nic do zyskania, aby spróbować wyprodukować i sprzedać we Francji: tylko jedno rozwiązanie dla majsterkowiczów i samodzielna konstrukcja ... problem nie przynosi niczego temu, kto dokonuje rozwoju

a rozwój jest drogi: co jest najważniejsze w tranzystorze? palić! kiedy dym się wydostaje, przestaje działać
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 01/05/12, 00:08

Chatelot 16 powiedział:

Gdybym chciał zrobić mały falownik z wtryskiwaczami we Francji, widzę nadchodzący problem ... francuskie władze zepsują mi standardy, które należy spełnić.


Ani więcej, ani mniej niż jakikolwiek europejski producent. I co miesiąc Ministerstwo Gospodarki publikuje listę materiałów niebezpiecznych, które należy usunąć ze sprzedaży
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 01/05/12, 01:35

ponownie,

nic wspólnego z GTI, nawet jeśli całkowicie zgadzam się z Chatelot i Ruthen i :) .

Nie tylko uwaga na rurze 100 dla ostrzy;), jest za mała 100, będziesz miał stopę ostrza, która jest zbyt zakrzywiona, co nagle się zahamuje (jest moment obrotowy i przyspiesza silnie, ale przyspieszenie zatrzymuje się szybko;)).
Zamiast tego weź kroplę metra o wartości 200 lub więcej (uprzejmie poproś pracowników pracujących na drogach publicznych;) z małym biletem lub paczką :) ), możesz więc mieć ostrze ze stopą niezbyt wygiętą i bez problemu możesz grać z szerokością stopy ostrza;).
Próbowałem już kilku rozwiązań tego gatunku, a lampa z 200 to magia;).
Możesz również rozwłóknić „arkusz” z kilkoma warstwami włókien, więc na dowolnej rurze i tam przeciąć ostrza.
Testy włókien za jednym zamachem tak, żeby przeciąć wszystkie ostrza w ten sam "arkusz", aby w końcu mieć kilka tysięcy gotowych włókien wszędzie o tej samej grubości i nagle ostrza o podobnej wadze (te, które zrobiłem w ten sposób : dwa ostrza o podobnej wadze i jedno tylko o 1 g więcej;)).

małe uzupełnienie z rurkami o dużej grubości z pcv, pvc ma wewnętrzne napięcie, kiedy go wycinasz, skręca się, w każdym razie miałem skrzynkę pod wysokim ciśnieniem o grubości 5 mm.

Przypominam, że podałem link do obliczenia ostrzy z rurki na słupku twojej ista;).
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 01/05/12, 01:51

Ogrzany PCW wystarczająco nagrzany (około 60, 80 do 100 ° C maks.) Staje się dość miękki (termoplastyczny) i przybiera pożądany kształt, który utrzymuje zimno, gdy jest odpowiednio trzymany na miejscu.
http://fr.wikipedia.org/wiki/Polychlorure_de_vinyle

Tak doskonale nadaje się do pojedynczych ostrzy.


Nie przegrzewaj, ponieważ jest toksyczny, aby uniknąć oddychania.
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 01/05/12, 01:55

Koń zawsze z zębem:
Oprócz poświęcenia, które przynosi jego naukę, nie wygrał.

podczas gdy jest to tylko nauka i wiedza 7 miliardów ludzi w Internecie i wikipedii !!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2485
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 359




przez Forhorse » 01/05/12, 09:40

Ruskie napisał:Dede, mówi dobre rzeczy.


Bez dedykacji mówi, że bla znajdziesz w 10s z Google.
Potrafi wytworzyć wiatr (dobrze wpada w przedmiot na turbinach wiatrowych : Chichot: ), ale pomoc jest znacznie trudniejsza.
Czy kiedykolwiek widziałeś tutaj jedną z jego prac? ja nigdy ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 01/05/12, 10:24

hack i LED, twoje rozważania na temat produkcji łopat turbin wiatrowych są bardzo interesujące, ale nie byłyby nawet bardziej przydatne w wyspecjalizowanym temacie, prawda?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 311