Humor (czarny) Marcel Google jest tutaj!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
JLB29P
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 39
Rejestracja: 19/06/09, 15:41
Lokalizacja: Brest

Humor (czarny) Marcel Google jest tutaj!




przez JLB29P » 04/01/12, 23:26

Jakie jest imię Google?

Marcele

Czemu ? dlatego Google mnie nęka!

Wyjaśnienie: Szukam wiertarki.
Od 1 miesiąca Google nęka mnie reklamami tej cholernej wiertarki, którą kupiłem dawno temu i która już mnie nie interesuje.

A teraz wyobraź sobie przez chwilę, że mam skłonności pedofilskie i zgłębiłem ten temat, żeby się uspokoić.
Google będzie mnie nękać zdjęciami, które mogą skłonić mnie do zmiany!
A kto zostanie potępiony? ja? Google?
NIE, ofiara! i na całe życie
0 x
Mają dość duże ambicje, aby nie stracić z oczu w ich realizacji.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 05/01/12, 09:23

To nie jest nękanie, to ukierunkowana reklama... może wolisz oglądać reklamy kasyn albo pampersy?

Wolę oglądać ukierunkowane reklamy niż reklamy, z którymi nie mam nic wspólnego. Z drugiej strony nigdy nie widziałem tak dużego opóźnienia (w moim przypadku 1 do 2 dni najwyżej ...)

W przeciwnym razie w porównaniu do Google, musisz przestać go uderzać, ponieważ wiele wnosi do sieci....

W związku z tym wczoraj zamieściłem następujący tweet:

Christophe na Twitterze napisał:Gdyby nie było Google, jakość sieci byłaby gorsza, gdyby nie było Facebooka, byłoby lepiej...
0 x
FPLM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 306
Rejestracja: 04/02/10, 23:47
x 1




przez FPLM » 05/01/12, 11:45

Uuuuh. Dzięki Bogu, nigdy jeszcze nie otrzymałem w mojej skrzynce pocztowej katalogu 12-letnich Tajek! :zaszokować:
Mnie też pub, denerwuje mnie. Ale z tego powodu denerwują mnie plakaty w mieście, denerwują mnie spoty telewizyjne/radiowe, denerwują mnie gazety i inne czasopisma, denerwuje mnie spam, ...
0 x
"Jeśli nie jesteś ostrożny, gazety w końcu sprawi, że nienawidzę uciskanych i ciemiężcy pokłon. "
Malcolm X
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 05/01/12, 13:31

Ja również uważam tę ukierunkowaną reklamę za głupią. Jaki jest sens powtarzania reklamy, którą już widzieliśmy?

w domu to szczególnie z conradem to widzę... google często podrzuca mi reklamy na ostatnim artykule, który konsultowałem na stronie conrada... winowajcą jest raczej conrad niż google: google nie zgadnie co widziałem u conrada , to raczej Conrad płaci Google za ożywienie klientów

nareszcie nie takie głupie... czasem coś znajduję na jakiejś stronie i nie zapisuję... a po jakimś czasie mam problem ze znalezieniem i przypadkiem google mi to reklamuje

oczywiście wyobrażam sobie katastrofę, gdyby wątpliwa witryna płaciła Google za wysyłanie wątpliwych reklam

a co gorsza, niektórzy byliby w stanie użyć Google do kierowania podejrzanych reklam tylko po to, by go skrzywdzić?

Mam nadzieję, że Google jest na tyle sprytny, że nie da się oszukać i pozostanie w biznesie moralnie poprawnej reklamy
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 05/01/12, 13:48

chatelot16 napisał:Ja również uważam tę ukierunkowaną reklamę za głupią. Jaki jest sens powtarzania reklamy, którą już widzieliśmy?


Jeśli system działa dobrze, nie zawsze będziesz mieć tego samego reklamodawcę... jeśli widzisz Conrada, to dlatego, że wyczerpują swój budżet reklamowy...

chatelot16 napisał:w domu to szczególnie z conradem to widzę... google często podrzuca mi reklamy na ostatnim artykule, który konsultowałem na stronie conrada... winowajcą jest raczej conrad niż google: google nie zgadnie co widziałem u conrada , to raczej Conrad płaci Google za ożywienie klientów


Nie, nie zgadnie, ale gdzie się podziałeś, że „wszedłeś” w Conrada? :) Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać słowo kluczowe w Google, a następnie kierować reklamy przez jakiś czas… Uważam, że to naprawdę nieźle, pod warunkiem, że jest wystarczająca liczba reklamodawców (jeśli ma to właściwie zapętlić Conrada…)

Conrad wręcz przeciwnie, poda słowa kluczowe do celu: z pewnością są one częścią twoich badań ...

Następnie Google kieruje reklamy w odniesieniu do treści strony: taka jest zasada reklamy kontekstowej....

chatelot16 napisał:nareszcie nie takie głupie... czasem coś znajduję na jakiejś stronie i nie zapisuję... a po jakimś czasie mam problem ze znalezieniem i przypadkiem google mi to reklamuje


No widzisz, że to dobrze działa!! cfd :D

chatelot16 napisał:Mam nadzieję, że Google jest na tyle sprytny, że nie da się oszukać i pozostanie w biznesie moralnie poprawnej reklamy


Z pewnością całkiem sprytne: nie bez powodu stały się numerem jeden...

Myślę, że od kilku miesięcy akceptują „gorące” treści… z drugiej strony uważam, że nadal odmawiają sprawdzenia hazardu (gier losowych…)…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 06/01/12, 20:32

Jeśli masz firefoxa, wypróbuj adblock plus.

To powinno cię uspokoić. 8)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 07/01/12, 00:11

Czy to jest reklama? Gdzie to robimy?

Reklama jako taka, jako nośnik informacji, jeśli jest dobrze zrobiona, nie przeszkadza mi tak bardzo.

Jestem skłonny wierzyć, że gdyby nie istniało, tylko byśmy mielimedia krajowe», odzwierciedlając jedynie ekskluzywny «głos jego pana»... I który można by nazwać «Prawdą» zamiast «Libé...». Ale! Czy zatem lepiej pozostawić to „prywatnej inicjatywie”, prawie bez żadnych regulacji, jak to ma obecnie miejsce?

Więc piekło jest wybrukowane dobrymi intencjami, kiedy reklamodawcy podstępnie dyktują linię redakcyjną środków masowego przekazu! Dlatego powinniśmy mieć jedno i drugie i pozwolić nam wybrać ... Wiem, że są w toku próby, aby część naszej kwoty się opłacić. W rzeczywistości chcieliby, abyśmy zapłacili za miliardy bezpłatnych stron internetowych dostępnych za pośrednictwem podatku, który w rzeczywistości byłby formą „podatku prywatnego”, ponieważ witryny nie otrzymywałyby wynagrodzenia za to wszystko ...

Więc tutaj jest, nadal byłoby wiele rzeczy do powiedzenia, ale w zasadzie wielkim niebezpieczeństwem nie jest reklama, ale:
- manipulacja masą;
— i nieuchronnie w rezultacie: sytuacje monopolistyczne…!
— i jego ekscesy z „wścibską” stroną Woueb (i nie tylko google).

To właśnie mnie niepokoi, zauważ, że ten ostatni ma dłoń, ponieważ zidentyfikuje nawet słowa kluczowe, które piszesz we własnych e-mailach.

Tam naruszamy sferę prywatną na dużą skalę (jak mapa google). To więcej niż kradzież komputerów!

Bo jeśli chodzi o resztę, jest dodatek stworzony przez „Królika”, na który trzeba uchylić kapelusza, aby nie zniknął… : Mrgreen:

Ale dodatek nie zapobiegnie węszeniu przez woueba... Tak więc każdy musi podjąć środki ostrożności, które uzna za przydatne. Ponieważ jak tylko raz zostaniesz „oznaczony” na łonie matki, to prawie na całe życie. (Twoje dane osobowe są kradzione i odsprzedawane bez Twojej zgody.)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 07/01/12, 11:04

+1 ogólnie z wyjątkiem:

Obamot napisał:Reklama jako taka, jako środek informacja kiedy jest dobrze zrobione, nie przeszkadza mi to bardziej.


Termin nie jest odpowiedni, w przeciwnym razie byłby bezużyteczny. Powinniśmy raczej powiedzieć: dezinformacja. : Mrgreen:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 252