Internet zmienia nasze postrzeganie świata…

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 23/04/06, 11:01

Ben jest jeszcze problem z netem: chodzi o to, że każdy ma możliwość powiedzieć... wszystko!

Względna anonimowość, jaką zapewnia Internet, dodatkowo wzmacnia ten fakt!

Stąd obecność niezliczonych stron paranauk, sekt, astrologii… a nawet niektórych stron, które mówią o dolewaniu wody do silników… Naprawdę wszystko : Mrgreen: : Mrgreen: !!

Myślę, że łatwo jest 30% ludzi w sieci, którzy nie są tym, za kogo się podają (styl na portalach randkowych)… ale trudno mieć dokładne liczby…
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 23/04/06, 11:44

I co proponujesz, zabić ich wszystkich?

To, co mówisz, jest prawdą!
I jesteśmy tego świadomi. Musimy czytać informacje z rozwagą iz perspektywy czasu.
Tak samo nie krytykujcie wszystkiego, nie zniesławiajcie, bo w to nie wierzymy, bo nasze szkolenie nie przygotowało nas na pewne wiadomości i… nie poświęciliśmy czasu, żeby wszystko zrozumieć.
Co byś zasugerował? Regulować? Jak życzy sobie nasz „minister kultury” (?). Jak Amerykanie będą *?
Wolę 40% kanistrów + 50% nieścisłości, ale z 10% wiadomościami, prawdziwymi doświadczeniami, które inaczej podlegałyby OMERTA, gdyby cały Internet był regulowany…

* „Odkryli, że system „operacji psychologicznych” działał dobrze…………
A jak w internecie krąży wszystko i nic, będziemy kontrolować całość, czasem trochę zbyt często czytamy tropy odbiegające od ich oficjalnej prawdy.
W tym samym czasie zbuntowani zostaną wymienieni.
Fajna maszyna!"


https://www.econologie.com/forums/il-faut-sa ... 4-430.html

A następnie umożliwia udostępnianie na forums...
Różne interpretacje dopuszczają tyle oryginalnych ścieżek.
Jeśli wszystko jest podzielone, gdzie będzie spontaniczność i potrzeba wyrażania swoich uczuć?

(wydanie ex-Océano: Usunięcie pełnego cytatu z poprzedniej wiadomości. 23/04/06-14:10)
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 23/04/06, 14:56

A następnie umożliwia udostępnianie na forums...
Różne interpretacje dopuszczają tyle oryginalnych ścieżek.
Jeśli wszystko jest podzielone, gdzie będzie spontaniczność i potrzeba wyrażania swoich uczuć?
.

Zgadzam się z Tobą.

Odkryłem ten temat dzisiaj, niesamowite jest to, co tam czytamy. Chcą cenzurować internet, myślałem, że jesteśmy w Demokracji! Zdecydowanie prawda jest zawsze niepokojąca w słuchaniu (lub czytaniu): kiedy myślę, że krytykujemy Chiny i kiedy wiemy, skąd one pochodzą, dla nich jest to otwarcie, a dla nas inwigilacja. Uważaj, cofamy się, nasze wolności się zmniejszają (zobacz także całą inwigilację przez kamery, telefony komórkowe, karty bankowe itp.)… uśmiechnij się, jesteś nadzorowany : Lol:
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 23/04/06, 17:10

jean63 napisał:Odkryłem ten temat dzisiaj, to jest niesamowite, co tam czytamy. Chcą cenzurować internet, myślałem, że jesteśmy w Demokracji! Uważaj, cofamy się, nasze wolności się zmniejszają (zobacz także całą inwigilację przez kamery, telefony komórkowe, karty bankowe itp.)… uśmiechnij się, jesteś nadzorowany : Lol:


Cześć
Ty myślisz, że mamy demokrację, ja mam doświadczenie z dyktaturami i nie widzę już różnicy (to nie urna wyborcza, wybrano Chaveza czy Hitlera).

nie wydaje ci się dziwne, że od 3/4 lat gliniarze nie popełnili już więcej "błądów" to tylko przykład : Mrgreen:

Z drugiej strony, jeśli nie masz rewolucyjnej duszy, możesz bez ryzyka walczyć z systemem dyktatorskim. : Idea:

Przerwij subskrypcję telefonu komórkowego, zwróć kartę kredytową bankierowi i zapłać gotówką, majstruj przy domu, aby mieć jak najmniej abonamentów. : Idea:

Zapomnij o zakupach w sieci lub w 3 Swiss...... : Idea:

Jeździć pojazdami, które nie są wystawione na twoje nazwisko; : Idea:

gdy wyjeżdżasz za granicę; wylatuj z zagranicznego lotniska i zapłać za bilet gotówką... : Idea:

Za kilka miesięcy staniecie się przejrzyści i jeśli wystarczająco dużo ludzi zastosuje się do tych kilku prostych wskazówek, nie może dojść do „twardej” dyktatury, ponieważ wszystkie opierają się na strachu i inteligencji i nie da się spierdolić każdego obywatela. : Lol:
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
bojourvous5094
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 212
Rejestracja: 20/03/05, 20:11
Lokalizacja: LEVIS, Quebec

Wpływ Internetu




przez bojourvous5094 » 23/04/06, 18:54

Wpływ Internetu

Kiedy patrzę na możliwości Internetu, znajdujemy się na „autostrada” otwarta bez prawa… To znaczy, że z naszą wiedzą możemy dotrzeć wszędzie, znaleźć informacje, rozpowszechnić je... „Crash” sami, spowodować awarię innych…

Kiedy mówię „bezprawia” To na razie wolne wirtualne społeczeństwo… Każdy może robić, co chce lub prawie… Niektórzy korzystają z okazji, aby odkrywać świat, inni dzielić się swoim światem, niektórzy korzystają z okazji, aby kraść, hakować, oszukiwać… To życie w społeczeństwie, kiedy szanujemy własne zasady i nasz sposób życia… Nie jest to dane wszystkim… Nie wszyscy też jesteśmy równi, jak w prawdziwym życiu…

Są nadużycia jak w prawdziwym życiu, ale jest też otwarcie na wiedzę! To największa biblioteka wszechczasów... Ale kiedy pochodzisz ze świata, który powiedziałbym, że jest równoległy, że wolisz palić książki niż się uczyć, w NET nie będzie inaczej...

Rządy chciałyby „kontrolować” informacje, ale wydaje mi się, że to będzie „misja niemożliwa”… Kanałów jest tak dużo, że jeszcze długo można by krążyć…

Im dłużej obserwujemy działanie systemu, tym więcej dowiadujemy się „jak” on działa, zadajemy sobie prawdziwe pytania i staramy się znaleźć najlepsze odpowiedzi… Sieć otwiera możliwości, o których mało kto mógł marzyć… 8)

Kiedy mówimy o inwigilacji i restrykcjach, będzie ich coraz więcej, a sieć przynajmniej umożliwi ich potępienie i mówienie o nich… Inwigilacja jest zawsze i we wszystkich krajach… Nie oszukuj się… Wielki brat nieustannie nad nami czuwa, ale interesują go tylko ci, którzy zakłócają ustalony system...

Jedna zaleta, im szybciej i więcej informacji krąży, tym mniejsza jest możliwa kontrola… Objętość wciąż rośnie, nie jest łatwo…
System w pierwszej kolejności zajmie się głównymi kanałami takimi jak radio, telewizja, prasa, docierają one do większej liczby osób... 8)
0 x
Zbieramy to, co zasialiśmy ...
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 24/04/06, 01:18

Za kilka miesięcy staniecie się przejrzyści i jeśli wystarczająco dużo ludzi zastosuje się do tych kilku prostych wskazówek, nie może dojść do „twardej” dyktatury, ponieważ wszystkie opierają się na strachu i inteligencji i nie da się spierdolić każdego obywatela.


Masz całkowitą rację:

- nie mam komórki (a raczej starej mobicarte rave, z której korzystam raz w roku, żeby móc zadzwonić w razie awarii na wakacjach),

- bank, nie można z niego nie korzystać, bo trzeba dawać RIB do pensji, emerytury czy renty...

- karta kredytowa, to mój słodki grzech; Używam go bardzo często, jest bardzo praktyczny, ale nie widzę, do czego mógłbym być zastraszany. Na razie nie widzę, żebym miał coś poważnego do obwiniania, mam spokój.

- Nie akceptuję żadnych poleceń zapłaty z mojego konta bankowego, o sposobie płatności decyduję po otrzymaniu faktury, ale w końcu to narzucą.

- Nigdy nie latam, co kiedyś nie miało miejsca, i to jest w porządku.

- pojazdy, które posiadam są "zabytkowe", nikogo już nie interesują, z drugiej strony jestem łatwo rozpoznawalny przez radar (sprawdzone w zeszłym roku: 57 zamiast 50 w mieście).

Nie czuję się zbyt dobrze, chyba najwięcej jest w internecie, ale hej, trzeba korzystać z postępu nauki i jej dobrych stron. Taki laptop to z pewnością najlepszy sposób na pilnowanie człowieka, karta bankowa też nie jest zła, potem internet. Systematycznie monitoruję wszystkie obciążenia bilet po bilecie i do tego czasu pukam w drewno... żaden problem.

Jeśli chodzi o transakcje internetowe, jestem czysty, jedyne pb to pobieranie z e-mułem, które robią moje dzieci.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44 i goście 274