Minato poważniejsze źródło

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Menedżer
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 28
Rejestracja: 05/09/05, 14:09

Minato poważniejsze źródło




przez Menedżer » 10/11/05, 13:32

Przepraszamy, myliłem się co do postu, na który powinienem odpowiedzieć na poprzednią wiadomość ...


Oto oficjalne źródło z 5 stronami treści
http://www.japaninc.net/article.php?art ... 302&page=1

artykuł Johna Dodda
Wyślij opinię do redaktorzy@japaninc.net

Jeśli chodzi o załamanie rynku akcji z powodu tego systemu, raczej w to nie wierzę. Japonia importuje praktycznie wszystkie swoje potrzeby energetyczne ... ten system zamiast tego obniżyłby rachunek ... i dlatego pozwoliłby firmom na większe zyski.

„Japonia jest bardzo wrażliwa, ponieważ wszystkie jej surowce i wszystkie źródła energii pochodzą z zewnątrz”
http://membres.lycos.fr/jbraun/HG/Terminale/Japon.html

„Mały wyciąg z artykułu w języku angielskim”
Chociaż w szkole nauczyliśmy się, że magnesy są zawsze dwubiegunowe, a więc ruch indukowany magnetycznie zawsze kończy się w zablokowanym stanie równowagi, Minato wyjaśnia, że ​​dokładnie dostosował położenie magnesów i czas impulsu do statorów do punktu, w którym odpychanie między wirnikiem a stojanem (stałym zewnętrznym pierścieniem magnetycznym) jest przejściowe. To powoduje dalszy ruch - zamiast blokady. (Zobacz pasek bocznyna stronie 41, aby uzyskać pełne wyjaśnienie).

Prawdziwe produkty
Nobue Minato prowadzi nas do dwóch urządzeń, które mogą przekonać potencjalnego inwestora, że ​​to wszystko naprawdę.

Najpierw pokazuje nam prototyp wentylatora chłodzącego, który jest produkowany dla 14,000 3 sklepów sieci sklepów spożywczych (XNUMX wentylatory na gniazdo). Jednostka wygląda prawie identycznie jak obok niej wyprodukowany wentylator Mitsubishi, który jest obecnie szeroko stosowany. W teście przepływ powietrza z obu jednostek jest mniej więcej taki sam.

Drugim urządzeniem jest prototyp klimatyzacji samochodowej, który wpadł nam w oko, gdy weszliśmy. Jest to prototyp Nippon Denso, największego japońskiego producenta klimatyzatorów samochodowych. Urządzenie jest niezwykle kompaktowe i ma takie same kontury i rozmiary jak konwencjonalne urządzenie. Zdolności produkcyjne Minato wyraźnie się poprawiają.

Jak to działa (link suwaka po prawej)
http://www.japaninc.net/article.php?articleID=1303


Kontynuuję moje badania
0 x
Menedżer
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 28
Rejestracja: 05/09/05, 14:09

tłumaczenie




przez Menedżer » 10/11/05, 16:19

tłumaczenie

http://www.lesensdenosvies.org/lesite/a ... -2004.html

Zrewiduję to
„Nobue wyjaśnia nam, że podobnie jak ten, wszystkie maszyny wykorzystują energię elektryczną tylko do napędzania dwóch rozruszników elektromagnetycznych umieszczonych po obu stronach i które mają jedynie funkcję usuwania wirnika z zamka magnetycznego, dopóki „do następnego łuku magnetycznego.
Kąt i rozstaw magnesów są takie, że gdy wirnik jest w ruchu, odpychanie między stojanami i biegunami wirnika utrzymuje go w jednolitym ruchu przeciwnie do ruchu wskazówek zegara; robi wrażenie! "

i to
„Minato zapewnia nas, że nie naruszył praw fizyki, nieoczekiwana dodatkowa moc jest generowana przez siłę magnetyczną magnesów stałych wirnika.„ Wykorzystuję tylko jedną z czterech sił natury ”, powiedział.
W szkole nauczyliśmy się, że magnesy są zawsze dwubiegunowe, dlatego ruch indukcji magnetycznej zawsze kończy się na zablokowaniu w stanie równowagi. Ale Minato wyjaśnia nam, że poprzez staranne dostosowanie położenia magnesów i synchronizację impulsów w kierunku wirnika możemy osiągnąć punkt, w którym odpychanie między wirnikiem a stojanem (stałym zewnętrznym pierścieniem magnetycznym) jest przejściowe. Ta nierównowaga generuje ciągłość ruchu zamiast blokowania ”.

Większość zestawów testowych Minato obejmuje trójwarstwowy niemagnetyczny wirnik wypełniony potężnymi magnesami Sumitomo Neomax (neodym / żelazo / bor) umieszczonymi co 175 stopni i pokrywającymi 5 stopni kąta obwodu wirnika. lub 5 ° przejścia przy każdym pół obrotu]. Magnesy mają siłę 5000 gausów i oddziałują poprzez odpychanie za pomocą dwóch diametralnie przeciwstawnych stojanów elektromagnetycznych.

Elektromagnesy stojana odpychają magnesy wirnika stałego, a ponieważ są one ustawione ukośnie, odpychanie jest styczne i powoduje obrót. Elektromagnesy odbierają impulsy w określonych odstępach czasu i przez określony czas (około 10 milisekund przy rozruchu, zmniejszając się do 2 ms, gdy wirnik osiąga prędkość przelotową), aby zapewnić, że są aktywne tylko wtedy, gdy są przed wyciekiem magnesu wirnika.

Wielu wynalazców próbowało wcześniej zbudować silniki magnetyczne, ale Minato jest jedynym, który znalazł rozwiązanie niektórych problemów.

Pierwszy to regres a. odpychanie, a nie przyciąganie, co zmniejsza wymaganą energię wejściową. Następnie kąt pozycjonowania magnesy na wirniku, obliczone dokładnie tak, aby wywoływać efekt rykoszetu między odpowiednimi polami wirnika i stojana, tak że jedno „odbija się” od drugiego, wytwarzając siłę napędową. wreszcie moc magnesów; i przybrał wyglądw latach 1980. magnesy neodymowe, aby było to możliwe.
0 x
Menedżer
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 28
Rejestracja: 05/09/05, 14:09

zestaw minato




przez Menedżer » 10/11/05, 17:50

oto bardziej precyzyjne dokumenty, w szczególności „patent amerykański”
i dlatego niektóre plany

http://www.rexresearch.com/minato/minato.htm

Odnośnie jednego z filmów (wentylatora na PC)
jeśli przyjrzysz się uważnie, znajdziesz ją na zdjęciu na pierwszej stronie czasopisma „Japan.Inc”
0 x
Akasha
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 24
Rejestracja: 09/04/09, 09:18
x 1




przez Akasha » 09/12/11, 20:55

Cześć
Świeże wiadomości na temat silnika minato? Zostało wyprodukowane ponad 40 000 kopii kilka lat temu, czy teraz?
Eksport musiał się rozpocząć, prawda? Czy na pewno jesteś postrzelony jak inni?
Nie mogę znaleźć świeżych informacji ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 09/12/11, 21:07

2 lub 3 lata temu poprosiłem dziewczynę mojego syna, japoński czysty sok, o przeprowadzenie badań (w mojej obecności) w języku japońskim na komputerze z japońskimi oknami.

Wynik: nada, niets, nuts

nic, tylko artykuły z lat 2005-2006, bez kontynuacji

bez śladu 40.000 XNUMX fanów. nawet nie dowiedzieliśmy się, kto je sprzedał.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 09/12/11, 23:16

0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 10/12/11, 14:18

Twój film bardziej przypomina silnik Johnsona.

Silnik minato to silnik, który zużywa trochę energii, aby pokonać „trudny punkt”.

jeśli chodzi o Perendiewa, zrezygnował.

Ale ważne w Minato jest to, że sprzedałby 40.000 XNUMX silników i że nie ma po tym śladu. firma już nie produkuje i nikt nie sprzedaje używanych i nie wiemy, kto je sprzedał.

Co do reszty, odsyłam was wszystkich do tematu „wszelkiego rodzaju silniki magnetyczne”
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 10/12/11, 14:30

Naukowo, prawie niemożliwe, o wiele bardziej niż w przypadku zimnej fuzji, ponieważ o wiele mniej skomplikowane, na poziomie atomowym !!!
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 10/12/11, 20:01

Słoń napisał:Twój film bardziej przypomina silnik Johnsona.

Silnik minato to silnik, który zużywa trochę energii, aby pokonać „trudny punkt”.

jeśli chodzi o Perendiewa, zrezygnował.

Ale ważne w Minato jest to, że sprzedałby 40.000 XNUMX silników i że nie ma po tym śladu. firma już nie produkuje i nikt nie sprzedaje używanych i nie wiemy, kto je sprzedał.

Co do reszty, odsyłam was wszystkich do tematu „wszelkiego rodzaju silniki magnetyczne”


Ach cóż, nie wiem dlaczego ... przypomina mi maszynę Rossiego. : Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 147