Przeciwko złym, wielkim, złym markom

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela

Przeciwko złym, wielkim, złym markom




przez Bibiphoque » 12/04/06, 12:20

: Chichot:
Witam,

http://www.antimarques.com/
Strona też wygląda fajnie!
@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
rpsantina
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 175
Rejestracja: 17/12/04, 16:11
Lokalizacja: 81 - South Tarn
x 10




przez rpsantina » 12/04/06, 14:04

Szkoda, że ​​musisz korzystać z Internet Explorera...

a może moja Mozilla jest nieprawidłowo skonfigurowana :?
0 x
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)
I Tylko ci, którzy nic nie mają racji
ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 12/04/06, 14:05

Ugh... Twoja witryna nie jest ładna... czy webmaster jest daltonistą? :zaszokować:

W przeciwnym razie fajnie jest mieć „sklep” na stronie skierowanej przeciwko marce (więc, jak sądzę, przeciwko marquetingowi…)
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 12/04/06, 16:26

Econology napisał:Ugh... Twoja witryna nie jest ładna... czy webmaster jest daltonistą? :zaszokować:

W przeciwnym razie fajnie jest mieć „sklep” na stronie skierowanej przeciwko marce (więc, jak sądzę, przeciwko marquetingowi…)

Tak, ale to tylko drobne gadżety, koszulki, naklejki i tanie rzeczy.
Chcą stworzyć markę „antymarkową”, żeby się z niej naśmiewać (nike??) : Mrgreen: dorosłym produktami sprawiedliwego handlu i wysokiej jakości.
Itp., ale trzeba się pośmiać, jest sporo antyreklam : Chichot:
@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 245