Witamy na warcie!!!

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
davidbeniz
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 26/01/05, 13:36

Witamy na warcie!!!

przez davidbeniz » 26/01/05, 20:47

dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Zamierzamy ponownie zwrócić się do tej firmy, aby upewnić się, że naprawdę oczernia ona energię słoneczną i inne energie.
jeśli tak, poinformujemy Cię, kim ona jest.

Mój wyrok nie jest sprawiedliwy, ponieważ całkowicie samolubnym jest twierdzenie, że ekologia jest kosztowna, biorąc pod uwagę stawkę, jaką stanowi nasza przyszłość. <_
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044

przez Christophe » 27/01/05, 14:56

MMmm....trzeba jeszcze uważać na wizerunek firm, niektóre nie wahają się zaatakować za publiczne zniesławienie.

Nawet jeśli co do zasady nie mam nic przeciwko, należy zwrócić uwagę na użyte określenie... forum zostały już zamknięte w sprawach karnych w tego rodzaju sprawach. To byłaby szkoda, prawda?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1

przez Misterloxo » 28/01/05, 10:10

Zgadzam się: trzeba teraz bardzo uważać ze zniesławieniem czy czymkolwiek innym. Internet, który jest uważany za medium samo w sobie, nie jest już zabawą.
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : maignan-m i goście 367